Přejít na obsah


Fotka

Vista CX nejde zapnout


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
10 odpovědí na toto téma

#1 lapa

lapa

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 11 příspěvků(y)

Publikováno 22 leden 2008 - 21:56

Zdravim vespolek, nemuzu zapnout GPSku (Garmin Vista CX). Po vymene baterek (duvodem byla jedna carka na indikatoru napajeni) uz Vista CX nenastartuje. Zkusil jsem vicero baterek (cerstve nabitych a overenych na voltmetru) a porad nic. Nestartuje, na displeji se nic nedeje. Ma nekdo nejaky napad nebo zkusenost? Diky.
  • 0

#2 Dexter

Dexter

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 46 příspěvků(y)

Publikováno 22 leden 2008 - 23:43

Zkusil jsi ji take napojit na externi napajeni pres USB? ;-)
  • 0

#3 lapa

lapa

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 11 příspěvků(y)

Publikováno 22 leden 2008 - 23:58

Dexter napsal/a:
Zkusil jsi ji take napojit na externi napajeni pres USB? ;-)

Zkusil, nema to zadny vliv, nelze ji zapnout.
  • 0

#4 Solim

Solim

    Šolim

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 075 příspěvků(y)

Publikováno 23 leden 2008 - 7:35

Jo, taky se mi to stalo. Akorat mne dosly baterky a GPS chcipla, pri blizsim pohledu na displej byl videt nevyrazny zbytek toho co zobrazoval pred vypnutim. Tak jsem vyjmul baterky a vlozil nove a nenastartoval jsem. No tehda jsem taky nevedel co s tim. Nakonec jsem ty baterky vytahl na cca 10 min a pak je vlozil a GPS normalne nabehla. Od te doby mne to uz neudelala a to mne uz hodnekrat chcipla na nedostatek stavy (to jeji posledni pipnuti znam uz duverne). Mozna by pomohl reset. To jest zapnou pomoci kombinace tlacitek do servisniho rezimu, jen ted nevim jakych, musel bych prozkoumat diskuzi, nekde jsem to uz psal. Skoro to vypada, ,ze GPS zustala viset v nejakem mezistavu, kdy neocuchava zapinaci tlacitko.
  • 0

GALAXY S5 mini, Android 4.4.2
S úsměvem jde vše líp


#5 Solim

Solim

    Šolim

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 075 příspěvků(y)

Publikováno 23 leden 2008 - 7:48

Tak tohle jsem nasel ve starsi diskuzi:


Takze novy postup: QUIT + MENU + STICK + POWER chvi podrzet (ten POWER se macka posledni) a hlavne se na ni nekoukat !!!! pak odhodit (a stale se nekoukat!!!) a za par minut zkontrolovat a melo by to byt dobre. Pameti jsou prazdne a mapa ukazuje na Garmina kousek od Wichty v USA. Za ten postup nerucim, jelikoz jsem to zrovna moc nesledoval co delam.

Jeste jedna kombinace tlacitek> STICK + POWER a dostanete se do stavove a tesovaci obrazovky, zde si muzete otestovat tlacitka a displej a zjistit jakout teplotu mate uvnitr GPS a mnoho dalsiho.


Po delsim hledani jsem objevil postup na reset na www.naviboard.de.

Stiskneme tlacitko QUIT + MENU + STICK (pozor mackat doopravdy kolmo dolu) a k tomu stisknou POWER a to chvili drzet, pak pustit POWER, pak STICK a nakonec zbyle dve tlacitka. Za chvilo Vista Cx nabehne zresetovana. To jest je vymazáno nastaveni, pamet waypointu, proslych a naplanovanych tras. Zustane akorat nastaveni uvodni obrazovky a vse na microSD karte (mapy a POI body).

  • 0

GALAXY S5 mini, Android 4.4.2
S úsměvem jde vše líp


#6 lapa

lapa

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 11 příspěvků(y)

Publikováno 23 leden 2008 - 9:25

Solim napsal/a:
Takze novy postup: QUIT + MENU + STICK + POWER ...
Jeste jedna kombinace tlacitek> STICK + POWER ... atd ...

Tohle jsem nasel a zkousel, ale je fakt, ze jsem na ni koukal :-) (navod pravi nekoukat :) ).
Vypada to, ze budu vecer zkouset vsechny mozne kombinace a ruzne dlouhe prodlevy. Takova mensi magie ...

Diky.

Tak se na zadnou kombinaci nechyta. Zkusim mu jeste sebrat pres noc baterky.
  • 0

#7 FHonza

FHonza

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 321 příspěvků(y)

Publikováno 23 leden 2008 - 9:31

Mě se něco podobného stalo kdysi z ještě nemapovým Garminem. Tehdy mě v Picodasu poradili, ať nechám GPSku přes noc bez baterek. A to pomohlo.
  • 0

#8 Solim

Solim

    Šolim

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 075 příspěvků(y)

Publikováno 23 leden 2008 - 10:53

Ja bych taky nechal GPS-ku pres noc bez baterek a pokud to nepomuze, tak bych navstivil Picodas.
  • 0

GALAXY S5 mini, Android 4.4.2
S úsměvem jde vše líp


#9 lapa

lapa

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 11 příspěvků(y)

Publikováno 03 únor 2008 - 8:52

Tak zase funguje. Nemel jsem cas zajit do prodejny a konzultovat/resit s nimi problem, takze Vista zustala vice nez tyden bez napajeni (bez aku). Dnes jsem ji zkusil vlozit baterky a bezi. Cas je nastaven na 17:36 26.12.2007, ale jinak vypada, ze se vse zachovalo - mapy, trasy. Ze by probehl neco jako plizivy reset? Ovsem moje duvera v ni je silne otresena :-). A zjistil jsem dalsi vec: vsechna bocni tlacitka jsou ulozena/kryta v gumovem pasu (s vylisovanym reliefem), kteryzto pas je prilepen na vlastni telo pristroje. A tento pas se v okoli ON/OFF tlacitka pri jeho stisku relativne (jsou pod nim videt vlakna "gumoveho" lepidla) volne "shrnuje". Prirovnani: pokud na displej GPS koukam kolmo shora, tj. displej je jakoby severnim polem, pak ten pas je rovnikem a "shrnuje" se pohyby zapad/vychod na nulte rovnobezce (rovniku). To povoleni a nasledne shrnovani zrejme zpusobeno ne zcela kolmym tllakem na tlacitko ON/OFF pri vypinani a zapinani, kdy se musi podrzet/aktivovat urcitou dobu. Stalo se to (povoleni pasu) take nekomu jinemu a jak to resil?
  • 0

#10 alkes

alkes

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 176 příspěvků(y)

Publikováno 03 únor 2008 - 9:16

Odlepování boční gumy je bohužel běžná vada všech eTrexů od obyč Legenda až po HCx. Po čase se guma odlepí úplně :( S výměnou u prodejce, ale nebývají problémy.
  • 0

#11 lapa

lapa

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 11 příspěvků(y)

Publikováno 03 únor 2008 - 9:23

alkes napsal/a:
Odlepování boční gumy je bohužel běžná vada všech eTrexů od obyč Legenda až po HCx. Po čase se guma odlepí úplně :(
S výměnou u prodejce, ale nebývají problémy.

Diky, takze navsteva prodejce mne mozna stejne nemine.
  • 0




1 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 1 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama