Přejít na obsah


Fotka

Adopce cachi


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
4 odpovědí na toto téma

#1 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 22 červen 2005 - 13:17

Musim poopravit, co jsem nedavno psal o adopcich cachi:
- v pripade, ze soucasny i novy vlastnik jsou aktivni a domluvi se spolu, staci pouzit link http://www.geocaching.com/adopt/ a postupovat podle navodu. Tohle funguje bez zasahu revieweru nebo adminu.
- u opustenych cachi s nezvestnym vlastnikem smerovat tento pozadavek skrz sveho mistniho reviewera.
  • 0

#2 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 22 červen 2005 - 13:24

- u opustenych cachi s nezvestnym vlastnikem smerovat tento pozadavek skrz sveho mistniho reviewera.

Třeba v případě cache Kroměříž garden jsem psal vlastnikovi, jestli bude tuto cache obnovovat a nemám žádnou odpověď. V takovém případě - pokud bych chtěl tuto cache převzít (anektovat), stačí se obrátit na reviewera a on mi v tom pomůže?
  • 0

#3 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 22 červen 2005 - 16:11

- v pripade, ze soucasny i novy vlastnik jsou aktivni a domluvi se spolu, staci pouzit link http://www.geocaching.com/adopt/ a postupovat podle navodu.

Uspesne ozkouseno na me Barbore a Vysoke, ktere dnes adoptoval Dryjak. Co by mistnak se mi o ne uz nejakou dobu poctive staral a nyni si je i osvojil ;)

Po vyplneni polozek Waypoint name, Who will you send this adoption request a additional information for the user, a zmacknuti "Send adoption request" prisel Dryjakovi potvrzovaci odkaz po jehoz odklepnuti se stal regulernim vlastnikem kese a mne zmizelo vlastnikovo menu. Timto dekuji vsem zucastnenym (vcetne Erika) za spolupraci, obzvlaste pak novemu otcimovi Dryjakovi :o)))

Special thanx for Erik van Dyck.

  • 0

#4 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 23 červen 2005 - 10:16

Tato adopce funguje na základě dohody dvou stran a probíha automaticky jak pise Pitr a Haggaeus. Nový vlastník získává plný přístup k listingu a logům jaký má při zakládání a provozování vlastní keše. Pokud tuto kešku našel před adopcí, tak mu zůstává zalogovaná, v profilu tedy zůstane v položce nalezené, ale zároven se objeví i v položce zasázené keše. Stejne tak vsichni, kdo tuto kesku nasli zustavaji zalogovani.
V hlavičce listingu keše se změní odkaz na profil nového vlastníka. Tady je vhodné změnit jmeno vlastnika, aby odkaz na profil byl relevantni. Do poznámky je pak vhodné uvést informaci o adopci, jméno zakladatele keše s odkazem na jeho profil. To je asi všechno co se kolem adopcniho procesu odehrava.
Jeste bych upozornil na udaj uvadeny ve statistikach GC.cz - uvadi se tam "zasazene" kesky, ale tento udaj by mel byt spis udrzovane kesky, ale to je jen detail.
Takze na zaver dekuji za duveru Pitrovi, kdyz me sveril jeho dve kesky. Urcite dalsim hledacum prinesou radost ze hry spolecne s dalsimi keskami v Kutne Hore a okoli.
Ahoj DRYjak
  • 0

#5 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 22 červen 2005 - 14:15

Třeba v případě cache Kroměříž garden jsem psal vlastnikovi, jestli bude tuto cache obnovovat a nemám žádnou odpověď. V takovém případě - pokud bych chtěl tuto cache převzít (anektovat), stačí se obrátit na reviewera a on mi v tom pomůže?

Vzal jsi mi dotaz z klávesnice :-)). Cache Kroměříž garden jsme tu už už kdysi řešili - myslím, že i v případě obnovení na tom místě dlouho nevydrží - viz můj log. Navíc by nebyla přístupná 24 hod. denně a v případě špatného počasí. Vlastník se mi taktéž neozval. V KM připravuji cache novou, jde o to, jestli zkusit Kroměříž garden obnovit či navrhnout na archivaci.
  • 0




1 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 1 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama