Přejít na obsah


Fotka

GEOKALENDÁŘ 2008 - přeplatek


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
24 odpovědí na toto téma

#1 GCS Team

GCS Team

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 198 příspěvků(y)

Publikováno 05 únor 2008 - 19:01

Vzhledem k situaci která nastala, chci požádat VŠECHNY kterých se to týká tj. ty kteří zvolili určení přeplatku pro provoz tohoto serveru, aby nám zaslali (mail, ICQ) informaci o tom, jakým způsobem chtějí vyplatit přeplatek za Geokalendář 2008. Každý ještě obdrží email s touto výzvou (pro případ, že toto fórum nenavštěvuje - tímto se omlouváme za nevyžádanou poštu). Pokud jste tuto výzvu neobdrželi, ozvěte se prosím.
  • 0

#2 Atip

Atip

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 208 příspěvků(y)

Publikováno 05 únor 2008 - 19:48

Také jsem při objednávce kalendáře zvolil možnost, aby se z přeplatku podpořil provoz serveru GC, ale když vidím k čemu server slouží a jaké "příjemné" diskuze se docela často objevují, docházím k závěru, že jsou to vyhozené peníze, budu spokojenější, když přeplatek někdo použije k tomu, aby si udělal nějaké malé osobní potěšení a neztrácel čas vracením směšné částky. Už kolikrát jsem si říkal, že už na zdejší fórum nepolezu a nedám si pokoj a nedám, abych zase došel k tomu samému závěru, kde jsou ty zlaté časy, kdy jsem se tu něco dozvěděl a jen se zbytečně nena......
  • 0

#3 alkes

alkes

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 176 příspěvků(y)

Publikováno 05 únor 2008 - 19:55

Já bych rád, kdyby můj přeplatek byl dán adminům aspoň na ta dvě pivka, ač za spoustu dost nevděčné práce si zaslouží určitě mnohem víc. Kupoval jsem ale společně s více lidma, takže se nejdřív musíme dohodnout.
  • 0

#4 pepa.z.pocernic

pepa.z.pocernic

    Advanced Member

  • Administrators
  • 2 623 příspěvků(y)

Publikováno 05 únor 2008 - 20:02

Nech to raději poslat na charitu, administrátor zrovna zvažuje, jestli nepošle práci do kytek a nenainstaluje původní verzi php-fusion :)
  • 0

Informace a návody k serveru píšu postupně na mém blogu http://www.geocachin...g/16-o-serveru/

 


#5 kapitola

kapitola

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 369 příspěvků(y)

Publikováno 05 únor 2008 - 20:05

Preplatek jsem s plnym vedomim venoval na provoz tohoto serveru. Prijemne me prekvapilo jak nakonec vysel preplatek relativne vysoky. Pres pribyvajici mnozstvi balastu je mi tento server stale obcas uzitecny a proto na svem rozhodnuti nehodlam nic menit. Je mi jedno jestli z techto penez pujde prispevek na provoz domeny nebo na nejakou byt symbolickou odmenu adminovi pripadne na nejake souteze popripade jako odmena spravci wikipedie. Nenecham se otravit. Bylo a je to moje svobodne rozhodnuti. Nevim kde berou vsichni rypalove to sebevedomi. Proc nejcasteji nejlip vedi jak by se melo co udelat Ti co pro vec zatim nic neudelali (nejen zde) tomu nerozumim. Myslim si ze mistni spravci odvadeji dost velke mnozstvi prace a rozhodne jim ji nezavidim. Pokud Vam tady z tech reci bude trosku nanic tak si treba zajdete nekam na pivo at prijdete na jine myslenky. Diky Vam i GCShopu.
  • 0

#6 GCS Team

GCS Team

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 198 příspěvků(y)

Publikováno 05 únor 2008 - 20:05

pepa.z.pocernic napsal/a:
Nech to raději poslat na charitu, administrátor zrovna zvažuje, jestli nepošle práci do kytek a nenainstaluje původní verzi php-fusion :)

JJ, zatím skoro všichni toto navrhli sami nebo jsme jim to doporučili. Předem se omlouvám za to, pokud se tady časem objeví doklad o zaslání částky na charitu (námi vybranou) - nebude se jednat za akt dobrosrdečnosti, ale jako důkaz toho, kam ty "šílené prachy" nakonec šli.
  • 0

#7 Borovák

Borovák

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 9 příspěvků(y)

Publikováno 05 únor 2008 - 20:13

Myslím, že jak se naloží s přeplatkem jsem odsouhlasil a nemám důvod to měnit. Jsem rád a chci poděkovat všem co mají podíl na chod gc.cz. Pokud to opravdu není nutné chci, aby byl přeplatek tam zůstal. Nemám pochybnosti o gc.cz!
  • 0

#8 mrakomor

mrakomor

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 38 příspěvků(y)

Publikováno 05 únor 2008 - 20:18

Taky bych byl raději, kdyby ty peníze šly adminům těchle stránek. Moc sem sice nechodím, ale spousta lidí jo. A protože dělám v IT, tak vím, kolik práce dá udržet něco takového, jako jsou tyto stránky. Spoluadministroval jsem http://c4.firebird.cz. A jenom té energie, kterou jsme vypotřebovali na boj se zkurv* spamerama, co se snažili přes naše stránky procpávat reklamu. Přál bych to rejpalům zkusit, aby pak mohli zasvěceně kritizovat.

Na jinou charitu se mi to dávat nechce. Když to člověk pošle do třetího světa, tak si za to někdo udělá občanskou válku.
  • 0

#9 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 11 450 příspěvků(y)

Publikováno 05 únor 2008 - 20:19

pepa.z.pocernic napsal/a:
Nech to raději poslat na charitu, administrátor zrovna zvažuje, jestli nepošle práci do kytek a nenainstaluje původní verzi php-fusion :)


Neblazni, zvlast ne kvuli peti kriklounum ze 7200!
  • 0

#10 swenney

swenney

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 405 příspěvků(y)

Publikováno 05 únor 2008 - 20:51

Penize zpatky nechci...
  • 0

#11 jansam

jansam

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 35 příspěvků(y)

Publikováno 05 únor 2008 - 21:01

Taky jsem se dobrovolně rozhodl, že kalendář chci a při té příležitosti i to, že ev. přeplatek zůstane na provoz serveru. A na tom se nic nemění. Vracet to NECHCI. A na charitu ... občas něco málo pošlu sám. GC.cz nenavštěvuji tak často, abych se dozvěděl o nějakém flamu kolem přeplatku. Informační mail mě překvapil. Ta mocná závist. Kdyby ti kritici dělali ve svém volném čase něco pořádnýho, tak si něco navíc přivydělají a nemusí závidět. I když tady není co. Udržet v provozu takovýto server, je kopec práce a času. A čas, jak je známo, jsou peníze. Takže .. žádám zaplatit fakturu za elekřinu, kterou PC či NB správců spotřebuje při administraci těchto stránek.... nebo tak něco, mě je to jedno, hlavně ať přeplatek zůstane geocachingu. ;)
  • 0
HTC Touch HD + GeoScout

#12 zlicinaci

zlicinaci

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 867 příspěvků(y)

Publikováno 05 únor 2008 - 21:03

Tak děcka, můj příspěvek, který vznikl přeplatkem, jsem dobrovolně daroval a rád bych, aby u toho zůstalo. A osobně mi je zcela jedno, jakým způsobem probíhá zdejší financování. Důležité je, že jsem dnes našel další kešku. A to velmi hezky provedenou...
  • 0
Samsung Galaxy mini II ( Nokia microSDHC 8GB ) + Nokia LD-3W, Pou / Sygic / aDrake / Locus / WhereYouGo
a na hraní k tomu ještě PDA Pocket LOOX N560 + OziExplorerCE 2.31, Wherigo player, vše zpracováno programem GeoGet.
Systémy a programy se nechovají náhodně, chovají se zcela chaoticky. (Medvídek, 2006)
Pište prosím do svých logů čas, zajímá mě, s kým jsem se minul. Dík.

#13 GCS Team

GCS Team

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 198 příspěvků(y)

Publikováno 05 únor 2008 - 21:06

jansams napsal/a:
Informační mail mě překvapil.

Zde je přepis mailu (pro případ, že by měl někdo zájem spekulovat nad tím, co za lež jsme rozeslali) který byl zaslán všem, kterých se to týká :
Předem se omlouvám se za nevyžádaný email. Vzhledem k situaci, která je v diskusnímu fóru geocaching.cz ohledně přeplatku za Geokalendář 2008, Vás tímto chci požádat o zaslání čísla účtu nebo adresy, na který Vám přeplatek zašleme. Určení přeplatku není možné stanovit, proto jsme zvolili tuto možnost.
  • 0

#14 mrakomor

mrakomor

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 38 příspěvků(y)

Publikováno 05 únor 2008 - 21:19

No jo. Jestli se někomu tyto stránky nelíbí, tak neměl dávat svolení, aby ty prachy šly na ten server. Za ušetřené peníze mohl vytvořit vlastní a lepší server. Pokud by se mu to fakt podařilo, tak všechna čest, pak může kritizovat. Ale ne ty peníze určit na chod stránek a pak dělat rotiku. Bohužel jsem nikde nenašel hlasy kritiků, kvůli kterým celá tato situace vznikla. Nevíte někdo, o co se konkrétně jednalo?
  • 0

#15 abakus

abakus

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 159 příspěvků(y)

Publikováno 05 únor 2008 - 21:47

pokud by to mělo zapadnout v jiném vlákně: peníze nechci, rozdělte je adminům.
  • 0

#16 kapitola

kapitola

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 369 příspěvků(y)

Publikováno 05 únor 2008 - 21:49

GCS Team napsal/a:
Předem se omlouvám se za nevyžádaný email. Vzhledem k situaci, která je v diskusnímu fóru geocaching.cz ohledně přeplatku za Geokalendář 2008, Vás tímto chci požádat o zaslání čísla účtu nebo adresy, na který Vám přeplatek zašleme. Určení přeplatku není možné stanovit, proto jsme zvolili tuto možnost.


ANO presne to mi prislo a rozlobilo. Ne vsak tento nevyzadany mail, ale to, ze vubec musel byt napsan a nekdo jeho napsanim musel ztracet byt malo, ale sveho casu.
  • 0

#17 Plachtak

Plachtak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 113 příspěvků(y)

Publikováno 05 únor 2008 - 21:52

Zadny prachy nechci "za preplatek na provoz servru". Tak jsem se rozhodl a nehodlam na tom nic menit. Sem rad ze vubec neco takovyho je a ! fuguje a dobre.
  • 0

#18 ZCh

ZCh

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 111 příspěvků(y)

Publikováno 05 únor 2008 - 22:06

Jednou jsem se rozhodl, že přeplatek chci dát na provoz serveru, tak proč bych měl své rozhodnutí revokovat ? A pokud by snad na tom někdo opravdu trval, budiž: vraťte mi peníze, ale všechny, a já vrátím kalendáře. Jenom nevím jak to vysvětlím těm, kteří ode mne dostali kalendář pod stromeček. BTW jak mách chápat větu "Určení přeplatku není možné stanovit..." ?
  • 0

#19 adp.

adp.

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 231 příspěvků(y)

Publikováno 05 únor 2008 - 23:34

ja bych z preplatku zkorumpoval pivne adminy a moderatory, muzem udelat event gc.cz geobeerflame. mlatit se takle virtualne nevede k nicemu.
  • 0

#20 polerok

polerok

    Polerok

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 002 příspěvků(y)

Publikováno 05 únor 2008 - 23:36

adp. napsal/a:
ja bych z preplatku zkorumpoval pivne adminy a moderatory, muzem udelat event gc.cz geobeerflame.
mlatit se takle virtualne nevede k nicemu.

Pojďme udělat event ala paintball B)
  • 0

To, ze pisu bez diakritiky je zpusobeno anglickou klavesnici...

-----------------------------------------------------------------------

Podpis? A jak se mám jako podepsat, když tu nemám pero....





1 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 1 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama