Přejít na obsah


Fotka

To je tedy blbinec :-(


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
37 odpovědí na toto téma

#1 kolombo

kolombo

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 543 příspěvků(y)

Publikováno 05 únor 2008 - 21:32

Nevěřícně koukám na to, jaká debata se tu seběhla kvůli pár korunám. Donedávna se tohle fórum vymykalo běžným Internetovým debatám, kde jeden druhému jen nadává a všichni se vzájemně obviňují z kdejaké podlosti. Takže tady je to už taky .....
  • 0

Miroslav Kolombo, k.t.

Garmin Oregon 600

N50 45.701 E015 05.508

ICQ: 343-044-770

kolombo@kolombo.cz


#2 Sutech

Sutech

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 197 příspěvků(y)

Publikováno 05 únor 2008 - 21:48

Je to jev, který nastane v každém podobném fóru - dříve či později... Lidé mají rozdílné názory, to je zcela přirozené, ale na internetu jsou schováni za anonymitou, takže dříve či později si uvědomí, že jim (na rozdíl od přímé osobní komunikace) nehrozí za vyjádření tohoto názoru žádná sankce od společnosti. A tak si neberou servítky :@ Nicméně já říkám, že je nejlepší si to nebrat osobně, těch pár hlupáků okázale ignorovat (tím, že jim budeme odporovat jen přilejeme olej do ohně) a počkat, až se to přežene :)
  • 0

#3 marekl

marekl

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 876 příspěvků(y)

Publikováno 05 únor 2008 - 21:58

Lidé, kteří budou stále proti ostatním, kteří budou opakovaně vytahovat už vyřešené věci, tady budou stále. A jak se geocaching stává známějším, bude jich víc a víc. Už pár hodin přemýšlím o lepším řešení. Po dnešních několika diskuzích jsem se rozhodl, že fórum na gc.cz už nebudu sledovat. Svoji aktivitu jsem omezil už před časem, ale pořád to tady četl. Teď už s tím skončím. Smyslem geocachingu pro mě není flejmování ve fórech. S lidmi, kteří se opravdu věnují geocachingu, se prostě raději budu setkávat u keší.
  • 0

#4 kolombo

kolombo

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 543 příspěvků(y)

Publikováno 05 únor 2008 - 22:06

marekl napsal/a:
Lidé, kteří budou stále proti ostatním, kteří budou opakovaně vytahovat už vyřešené věci, tady budou stále. A jak se geocaching stává známějším, bude jich víc a víc.

Už pár hodin přemýšlím o lepším řešení. Po dnešních několika diskuzích jsem se rozhodl, že fórum na gc.cz už nebudu sledovat. Svoji aktivitu jsem omezil už před časem, ale pořád to tady četl. Teď už s tím skončím. Smyslem geocachingu pro mě není flejmování ve fórech.

S lidmi, kteří se opravdu věnují geocachingu, se prostě raději budu setkávat u keší.


Donedávna tu většina lidí někoho znala a jen málo kačerů, kteří opravdu lovili, bylo zcela anonymních.

Bohužel dnes se dá skoro na 100% říci, že hlavní diskutéry prakticky nikdo nezná :-(

Navíc to vypadá, že několik lidí se domnívá, že geocaching je především kšeft, hlavně pro ně :-(
  • 0

Miroslav Kolombo, k.t.

Garmin Oregon 600

N50 45.701 E015 05.508

ICQ: 343-044-770

kolombo@kolombo.cz


#5 jimmyjames

jimmyjames

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 176 příspěvků(y)

Publikováno 05 únor 2008 - 22:57

marekl napsal/a:
Už pár hodin přemýšlím o lepším řešení. Po dnešních několika diskuzích jsem se rozhodl, že fórum na gc.cz už nebudu sledovat. Svoji aktivitu jsem omezil už před časem, ale pořád to tady četl. Teď už s tím skončím. Smyslem geocachingu pro mě není flejmování ve fórech.

Prozradím ti jednu věc. Na diskuzním fóru máš svobodnou volbu se rozhodnout, které příspěvky a vlákna budeš číst a která nikoli ;) Neexistují tu jen dva stavy - čist všechno x nečíst nic. Tedy pokud se ti některá vlákna nelíbí, stačí je nečíst a pročítat pouze ta, která tě zajímají. Co víc...můžeš dokonce vlastní vůlí rozhodnout, jestli přispěješ k flejmování nebo ne. Tedy odůvodnit svůj odchod z GC.cz tímto, je poněkud nesmyslné. Skutečný důvod je určitě jiný. Nicméně odchodu ti samozřejmě bránit nemůžu, jistě pro to máš své důvody.

EDIT: Je to to samé, jako kdybys přestal s GC a napsal, že si přestal kvůli množícím se keším nováčků. Můžeš si přeci vybrat a chodit jen na keše, které uznáš za vhodné. Tohle už tu psalo několik dlouholetých kačerů na námitky k nekvalitním keším... S diskuzním fórem je to to samé.
  • 0

#6 Crocky

Crocky

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 469 příspěvků(y)

Publikováno 05 únor 2008 - 23:02

Jimmy, já prozradím Tobě jednu věc: Marek je šéfredaktorem webu navigovat.cz. Určitě si Tvoje rady vytesá do kamene. Ještě prosím Tě, dokud jsi při síle, jdi poradit do parlamentu, koho mají zvolit za prezidenta. :D:D:D
  • 0

#7 jimmyjames

jimmyjames

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 176 příspěvků(y)

Publikováno 05 únor 2008 - 23:10

kolombo napsal/a:
Donedávna tu většina lidí někoho znala a jen málo kačerů, kteří opravdu lovili, bylo zcela anonymních.

Bohužel dnes se dá skoro na 100% říci, že hlavní diskutéry prakticky nikdo nezná :-(

Jelikož mám pocit, že se toto týká i mě, rád bych na to reagoval. Jsem si vědom toho, že jsem tu teprve pár měsíců a moc kačerů mě v reálu ještě nezná. Nicméně určitě se tu neschovávám pod anonymitou, svoje názory bych vyjadřoval naprosto stejně i v případě, že bych se tu se všema znal i z reálu. Velmi rád bych se se všemi poznal i osobně, ale bohužel ještě nenastala příležitost, resp. event. Ovšem kdo byl na letošním prvním GeoTea(m) 2008 eventu v Plzni, měl možnost mě tam poznat.

Jinak na internetových diskuzních fórech je zcela běžné, že se moc lidí mezi sebou v reálu nezná. Člověk se tam prezentuje tím, co a jak píše. Jeho vzhled ani věk apod. nejsou příliš podstatné. Nicméně také jsem rád, když lidi z diskuze znám i v reálu, takže tuto potřebu chápu. Pokud jste si všimli, tak mám vyplněný svůj věk, ICQ číslo, školu, odkaz na profil na GC.com i fotku (vše pravdivé). To tu nemají zdaleka všichni, i ze zdejší "stálice". Tudíž pod anonymitou se opravdu nesnažím schovávat.
  • 0

#8 abakus

abakus

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 159 příspěvků(y)

Publikováno 05 únor 2008 - 23:18

Ježiš, JJ, kvůli takovým jako jsi ty, kteří se všechny snaží přesvědčit o své pravdě, debatují o ho*ně, pěkně se v tom patlají a nesmírně si to užívají, sem už spousta lidí přestala psát a někteří lidi fóra už ani nečtou. Musím říct bohužel, protože zrovna jejich názorů jsem si vždycky vážil.
  • 0

#9 jimmyjames

jimmyjames

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 176 příspěvků(y)

Publikováno 05 únor 2008 - 23:21

abakus napsal/a:
Ježiš, JJ, kvůli takovým jako jsi ty, kteří se všechny snaží přesvědčit o své pravdě, debatují o ho*ně, pěkně se v tom patlají a nesmírně si to užívají, sem už spousta lidí přestala psát a někteří lidi fóra už ani nečtou. Musím říct bohužel, protože zrovna jejich názorů jsem si vždycky vážil.

Ano, přesně tuhle reakci jsem čekal po přečtení příspěvku od marekl :D Takže přečti si prosímtě co jsem mu psal, tohle je fakt směšné odůvodnění...
Jinak to, co si výše napsal, je tvůj subjektivní názor, to si prosím uvědom. Prostě máš jiný názor na věc než já, to ale ještě neznamená, že moje příspěvky jsou o ho*ně apod. Každý to vnímá jinak. Mě zas příjde o ho*ně tenhle tvůj poslední příspěvek a také ti to tu nevyčítám ;)
  • 0

#10 PaBa

PaBa

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 347 příspěvků(y)

Publikováno 05 únor 2008 - 23:31

Proste existuji lidi (v posledni dobe na GC.CZ hlavne dva nejmenovani), kteri vsude byli, vsechno vedi nejlip (muzeme jim pracovne rikat brouci Pytlici) a kteri VZDY a V KAZDE DEBATE musi mit posledni slovo. Nejlepsim lekem je dusledne je ignorovat, nic jinyho na ne bohuzel neplati :(.
  • 0
PaBa

--
I always use ROT13 twice for extra security

#11 alkes

alkes

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 176 příspěvků(y)

Publikováno 05 únor 2008 - 23:34

Ty jo hustý. Připomíná mi to celý jednu Pelcovu povídku z knížky A vyberte si. Bohužel si nepamatuju název, ale je jediná, kde se nakonci všichni oběsej. :) Tak doufám, že nedopadnem stejně.
  • 0

#12 Trauma_Zero

Trauma_Zero

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 507 příspěvků(y)

Publikováno 05 únor 2008 - 23:40

"Banán" je TAKÉ MIMO JINÉ protáhlé ovoce (technicky epigeická bobule) a plod banánovníku, který je velice žádanou komoditou produkovanou zemědělci tropických zemí. Třeba by se mohly začat rozdávat i zdarma :|
  • 0

#13 Vitek team CZ

Vitek team CZ

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 99 příspěvků(y)

Publikováno 05 únor 2008 - 23:44

PaBa napsal/a:
Proste existuji lidi (v posledni dobe na GC.CZ hlavne dva nejmenovani), kteri vsude byli, vsechno vedi nejlip (muzeme jim pracovne rikat brouci Pytlici) a kteri VZDY a V KAZDE DEBATE musi mit posledni slovo. Nejlepsim lekem je dusledne je ignorovat, nic jinyho na ne bohuzel neplati :(.


Kurnik, než jsem to sesumíroval, tak jsi to sem napsal. :D Tak já to jen podepíšu.

Naštěstí to tyhle lidi většinou po nějaký době přestane bavit a najdou si jiný fórum kde budou oslňovat svýma brilantníma postřehama.
I když zase přijdou jiní.... B)
  • 0

#14 h0--

h0--

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 079 příspěvků(y)

Publikováno 06 únor 2008 - 0:02

Pojďte honit FTFka a neřešte blbosti...
  • 0

#15 dandra

dandra

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 587 příspěvků(y)

Publikováno 06 únor 2008 - 0:09

alkes napsal/a:
Připomíná mi to jednu Pelcovu povídku z knížky a A vyberte si. Bohužel si nepamatuju název, ale je jediná, kde se nakonci všichni oběsej. :) Tak doufám, že nedopadnem stejně.

Vůbec bych si z toho nedělal prču :o:D Listopad a únor jsou dva měsíce, kdy:
1) psychiatrické ambulance mají největší návštěvnost;
2) dochází k největšímu počtu přirozených úmrtí;
3) páchá se nejvíce sebevražd; a v neposlední řadě
4) se zakládá i hledá nejméně kešek

Nedostatek slunečního svitu a suboptimální hladina serotoninu v krvi předurčuje únor k měsíci plnému hádek, nevraživosti, stejně jako skleslosti a depresí. Ještě pár týdnů a bude tu klid. Trollům ve školních lavicích začne zase konečně přihořívat koudel. Prodloužené dny opět umožní "pohodové popracovní" a my, staří hlupáci, co to pořád ještě čtou, nebudeme mít čas se na ty blbiny chytat ;)

Zatím se jdu snažit vzdorovat statistickým faktům a jedu na chache B)

--------------------------------------
P.S. Prosím Jimmyhojamese o vyjádření svého názoru k mému příspěvku nebo třeba k něčemu úplně jinému podobně mimo mísu. Nerad bych byl poslední, kdo to tu zakončuje :D
  • 0

#16 Harwey

Harwey

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 208 příspěvků(y)

Publikováno 06 únor 2008 - 8:00

Já bych zrušil celé fórum a nechal jenom GRATULACE. :D:D:D Ale asi by to nasr.lo Mitáka. :D:D:D
  • 0

#17 v&f family

v&f family

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 497 příspěvků(y)

Publikováno 06 únor 2008 - 8:14

To je hnus Velebnosti. Du blejt. Narodil se novy fuehrer. Musi to stado o kterem stale mluvi vyvest z temnot geocachingu na proslunene plane plne krasnych kesek, ktere nam pripravil, abychom byli stastni. Proc ja blbec to furt tady ctu. Porad si blahove myslim, ze se to zlepsi. Jak rikam, du blejt
  • 0

#18 Sylvia999

Sylvia999

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 538 příspěvků(y)

Publikováno 06 únor 2008 - 8:20

Není to škoda snídaně ?:D A zbytečný výdej energie? Řešila bych to jiným koncem....:D:D:D
  • 0
Sylvia999

#19 adp.

adp.

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 231 příspěvků(y)

Publikováno 06 únor 2008 - 8:24

Sylvia999 napsal/a:
Není to škoda snídaně ?:D A zbytečný výdej energie? Řešila bych to jiným koncem....:D:D:D


spravne, posnidat, neco sladkyho, a k tomu lzicka tryptofanu
at se zvedne hladina serotoninu viz http://en.wikipedia.org/wiki/Serotonin a ty blaboly tady jsou aspon optimisticky
  • 0

#20 Numira

Numira

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 585 příspěvků(y)

Publikováno 06 únor 2008 - 8:25

Neboli slovy klasika: "Beati pauperes spiritu, quoniam ipsorum est regnum caelorum" Poslední dobou by to zvolani patrilo snad do kazdeho vlakna na forech... Jsem rad, ze jsem vcera odpoledne stravil na peknych keskach a ne procitanim jedovatych prispevku. Doporucuju to vsem, kteri maji NEODBYTNOU touhu se vyjadrovat k NAPROSTO VSEM vlaknum. Dotycni at si to preberou jak chteji. To DanDra: ad 3) A ja myslel, ze mesic s nejvetsim poctem sebevrazd je prosinec...;) ad 4) tak to zni jako vyzva :D Asi je na case v unoru vypustit moji pripravenou chemickou kesku.B)
  • 0




2 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 2 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama