Přejít na obsah


Fotka

WAP geocaching


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
5 odpovědí na toto téma

#1 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 26 červen 2005 - 23:40

Ahoj, uz se mi parkrat stalo, ze jsem pri hledani cache na miste neuspel. Napriklad byla presunuta a ja mel v GPS ulozene starsi informace a zrovna jsem se nedovolal nekomu, kdo je zrovna na netu. Proto jsem s nadsenim uvital svuj novy telefon s GPRS pripojenim. Zkousel jsem tedy http://geocaching.cz/wap jak je uvedeno na domovskych strankach. Ale vypada to, ze jsou tam informace neaktualni a hlavne kdyz si chci zobrazit podrobnejsi udaje cache, tak telefon rekne "File format unknown". Muzete mi rict, zda-li vam to funguje, pripadne jestli existuje nejaka jina alternativa. Mam telefon Nokia 6230.
Dik Michal
  • 0

#2 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 27 červen 2005 - 0:17

jasne, po presunu to zustalo trochu zanedbany. snad se to ted trosku zlepsilo. nevim, jestli ten 'file format' neni nejakou chybou v tom textu popisu, co se mi nepovedlo odfiltrovat. da se to zase vyzkouset? promin, jinak to nepoznam.
dik
honza
  • 0

#3 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 27 červen 2005 - 8:07


jasne, po presunu to zustalo trochu zanedbany. snad se to ted trosku zlepsilo. nevim, jestli ten 'file format' neni nejakou chybou v tom textu popisu, co se mi nepovedlo odfiltrovat. da se to zase vyzkouset? promin, jinak to nepoznam.

dik

honza

Tak jsem nastartoval pres mobil (S55) wap.geocaching.cz a po dlouhe dobe opet behalo vse, co jsem vyzkousel, bez jedine chybicky. Jak vyhledavani, tak popisy, logy, napoveda. Takze to vypada OK. Byly tam i aktualni data. Diky!!!
  • 0

#4 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 27 červen 2005 - 10:01

Prave jsem to zkousel z N6320 a vsechno krasne slape. Logy, detaily a vse je fungujici a aktualni. Diky moc. Michal
  • 0

#5 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 27 červen 2005 - 10:40

da se to zase vyzkouset? promin, jinak to nepoznam.

Jede to i z N6310i. Diky! ;o)

  • 0

#6 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 19 červenec 2005 - 11:53

Tak na N6100 se zobrazí úvodní stránka s odkazy, ale u všech mimo fora to píše, že stránka je příliš velká a nezobrazí nic :`-(
  • 0




1 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 1 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama