Přejít na obsah


Fotka

Milí lovci FTF


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
31 odpovědí na toto téma

#1 Sylvia999

Sylvia999

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 538 příspěvků(y)

Publikováno 01 březen 2008 - 8:33

Jeden neví, jestli se má smát nebo brečet. Plácnu novou krabičku na místo, kde je něco zajímavého vidět, ovšem pouze za světla. Napíšu varování nelezte přes koleje - asi vím, proč. No a jen to v noci pípne, nastane obvyklá lovecká horečka. Zajímalo by mě, co tam ti zúčastnění viděli. Příště to vylepším. Krabičku dám na skládku odpadků ;). No to ne, ale požádám reviewera o spuštění až ráno. Bando FTFkařů, pobavili jste mě. Asi i o tomhle je geocaching :D:D:D EDIT: Jde o keš TRIANGL, GC19QNW
  • 0
Sylvia999

#2 hplus

hplus

    H+

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 483 příspěvků(y)

Publikováno 01 březen 2008 - 9:06

Presne tak - pokud nechces nocni FTF lovy, tak to reviewerum napis. Urcite Ti radi vyjdou vstric. Jinak musis pocitat s tim, ze to "odbouchnou", kdyz maji zrovna cas - coz muze bejt i ve tri rano. ;)
  • 0

#3 polerok

polerok

    Polerok

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 002 příspěvků(y)

Publikováno 01 březen 2008 - 9:55

Ber to tak, že 5 týmů se vyřádí a zbytek si to užije ;)
  • 0

To, ze pisu bez diakritiky je zpusobeno anglickou klavesnici...

-----------------------------------------------------------------------

Podpis? A jak se mám jako podepsat, když tu nemám pero....


#4 galdra

galdra

    Advanced Member

  • Validating
  • PipPipPip
  • 442 příspěvků(y)

Publikováno 01 březen 2008 - 10:03

Sylvia999 napsal/a:
Jeden neví, jestli se má smát nebo brečet. Plácnu novou krabičku na místo, kde je něco zajímavého vidět, ovšem pouze za světla. Napíšu varování nelezte přes koleje - asi vím, proč. No a jen to v noci pípne, nastane obvyklá lovecká horečka. Zajímalo by mě, co tam ti zúčastnění viděli. Příště to vylepším. Krabičku dám na skládku odpadků ;). No to ne, ale požádám reviewera o spuštění až ráno. Bando FTFkařů, pobavili jste mě. Asi i o tomhle je geocaching :D:D:D

EDIT: Jde o keš TRIANGL, GC19QNW


To jsem právě udělal a domluvil se s Igim, že dnes ráno bude zveřejněna, a byla, tak jak jsme se domluvili. No, to jsem netušil ještě o vichřici, která tady řádí, tak snad lovci FTF budou opartní v lese.
  • 0
Galdra

#5 abakus

abakus

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 159 příspěvků(y)

Publikováno 01 březen 2008 - 10:47

Je mi na blití :( Ale noční FTF hunty jsou už běžnou záležitostí a to bohužel i na místech, kde opravdu je co k vidění jen za světla.
  • 0

#6 dandra

dandra

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 587 příspěvků(y)

Publikováno 01 březen 2008 - 10:49

Sylvia999 napsal/a:
Jeden neví, jestli se má smát nebo brečet. Plácnu novou krabičku na místo, kde je něco zajímavého vidět, ovšem pouze za světla. Napíšu varování nelezte přes koleje - asi vím, proč. No a jen to v noci pípne, nastane obvyklá lovecká horečka. Zajímalo by mě, co tam ti zúčastnění viděli. TRIANGL, GC19QNW

Kdyby tam byla multina se zacatkem na parkovisti a rozumnymi indiciemi odlovitelnymi za bileho svetla a ne tradicionalka hned u koleji, ubylo by sebevrazd a treba by z toho melo vice lidi vetsi pozitek ;)
  • 0

#7 Sylvia999

Sylvia999

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 538 příspěvků(y)

Publikováno 01 březen 2008 - 11:38

Jojo Dandro, já to vím, jen mě naprosto nenapadlo nic tematického na multi. A že jsem vymýšlela už od doby, co jsme tam v okolí lovili. Nápad se prostě nedostavil :(. Takže omluva veliká za mizivou invenci. Není prostě vždycky svátek, musí být občas i pondělí ;).
  • 0
Sylvia999

#8 kolombo

kolombo

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 543 příspěvků(y)

Publikováno 01 březen 2008 - 13:42

dandra napsal/a:

Sylvia999 napsal/a:
Jeden neví, jestli se má smát nebo brečet. Plácnu novou krabičku na místo, kde je něco zajímavého vidět, ovšem pouze za světla. Napíšu varování nelezte přes koleje - asi vím, proč. No a jen to v noci pípne, nastane obvyklá lovecká horečka. Zajímalo by mě, co tam ti zúčastnění viděli. TRIANGL, GC19QNW

Kdyby tam byla multina se zacatkem na parkovisti a rozumnymi indiciemi odlovitelnymi za bileho svetla a ne tradicionalka hned u koleji, ubylo by sebevrazd a treba by z toho melo vice lidi vetsi pozitek ;)


Už delší dobu mi vrtá v hlavě udělat kešku na veřejném místě a nechat ji spustit, až tam bude nějaká manifestace .....
  • 0

Miroslav Kolombo, k.t.

Garmin Oregon 600

N50 45.701 E015 05.508

ICQ: 343-044-770

kolombo@kolombo.cz


#9 Dain & Olik

Dain & Olik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 704 příspěvků(y)

Publikováno 01 březen 2008 - 14:11

kolombo napsal/a:


Už delší dobu mi vrtá v hlavě udělat kešku na veřejném místě a nechat ji spustit, až tam bude nějaká manifestace .....


takze dneska v plzni? ;)
  • 0

#10 Benjo5

Benjo5

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 146 příspěvků(y)

Publikováno 01 březen 2008 - 17:29

Jojo, taky preferuji day-caching. Myslím ale, že si Sylvie stěžuješ trochu bezpředmětně. Stačí reviewerovi napsat, at ti to vypustí v kolik chceš hodin, než se pak divit, že tam ti lidi v noci jedou. Osobně bych si nenechal publikovat keš za tmy, protože je to dost o ničem. U Pražských mostů se určitě ničeho takového nedočkáte (tedy pokud nevymslím nějakou noční bonusovou taškařici). ;)
  • 0

#11 Flipper77

Flipper77

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 71 příspěvků(y)
  • LocationChřiby a okolí

Publikováno 01 březen 2008 - 17:54

Já si tedy myslím,že je každého věc,kdy se rozhodne cache odlovit.Lovci FTF si i po tmě užijí závod s časem;)a ostatní si přes den vychutnají krásné místo uložení a mě,jako ownerovi je jedno kdy cache kdo navštívý,protože lovem v noci ochudí o prostředí především sám sebe...:(
  • 0
To musí bavit!

#12 sobikovi

sobikovi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 7 934 příspěvků(y)

Publikováno 01 březen 2008 - 18:32

To máš tak... sběrače FTF nic neodradí, vždyť je to jasný, že musí mít zářez. Může tě jen utěšovat, že se na místo vrátí třeba někdy za světla na vycházku a vše si řádně prohlídnou... nebo by možná pomohlo uznat jen logy v denní dobu :-)
  • 0

#13 Luckyn

Luckyn

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 95 příspěvků(y)

Publikováno 01 březen 2008 - 22:43

I já by jsme se k tomu rád vyjádřil. Souhlasím s tím, že si každý může s reiwierem dohodnout přibližnou dobu uveřejnění, minimálně zda ji pusit za světla či tmy. Pokud je místo v noci "o ničem" nebo dokonce nebezpečné, tak co v tom brání nechat keš publikovat ve dne? Naopak někdy noční odlov je zajímavější než denní. Ano, keš o které se tu hovoří v noci nikomu asi moc neřekne, ale co branilo v publikaci za světla? A ruku na srdce, komu se nestalo, že přišel ze špatné strany? Sjezd FTFkářů má svoje kouzlo, vždy se u keše něco děje. Takže myslím že je to jen o úhlu pohledu. Jak se říká někdo má rád holky jiný zase vdolky. Nejde se zavděčit všem. Ještě bych se k tomu chtěla vyjádřit i já jakožto druhý právoplatný člen Luckyn týmu a ráda bych Silvii999 připomněla odlov vyšehradských jezdců. Myslím, že ani tato keška není dvakrát bezpečné - je to zase úhel pohledu a názoru - a tehdy dovolit M.Mikado toto absolvovat (domnívám se, že jde o dceru - dle logů apod.). Takže ode mě spíš rada na závěr...ať si každý zamete nejdříve před svým prahem (jinak nehodlám tady někoho kritizovat či moralizovat - na to už z nás je tady většina dost starých ne? :-) )
  • 0

#14 Sylvia999

Sylvia999

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 538 příspěvků(y)

Publikováno 02 březen 2008 - 9:15

OK...já to nemyslela jako kritiku. Přeci tam píšu, že, že mně pobavilo, s jakou rychlostí se u nás v Praze loví. Prostě jsem jenom neodolala a okomentovala to. Jinak všem FTFkařůn gratuluji k jejich -no v tomto případě vlastně i sportovním - výkonům. A já taky vlezu skoro kamkoli -nebo tam pošlu lépe trénovaného člena týmu ;). Prostě mě baví - a teď to neberte ve zlém prosím -tahle parta magorů. Vždyť já vám to vzrůšo přeju ba skoro závidím .....Aha tak odtud vítr fouká :D:D:D:D:D
  • 0
Sylvia999

#15 PLAJ family

PLAJ family

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 101 příspěvků(y)

Publikováno 02 březen 2008 - 17:27

kolombo napsal/a:

Už delší dobu mi vrtá v hlavě udělat kešku na veřejném místě a nechat ji spustit, až tam bude nějaká manifestace .....


Něco podobného jsem udělal: GC132W7
  • 0

#16 polerok

polerok

    Polerok

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 002 příspěvků(y)

Publikováno 02 březen 2008 - 17:54

Něco podobného jsem udělal: GC132W7


Brutal :D
  • 0

To, ze pisu bez diakritiky je zpusobeno anglickou klavesnici...

-----------------------------------------------------------------------

Podpis? A jak se mám jako podepsat, když tu nemám pero....


#17 DeathOfRats

DeathOfRats

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 234 příspěvků(y)

Publikováno 02 březen 2008 - 18:22

Tak jsem tu asi ještě moc krátce, nebo jsem z příliš klidného kraje. Tohle jsem opravdu nepochopila. Člověk udělá keš na zajímavém místě, na něco upozorní, ostatní udělají pravý opak a ještě se s tím v logu pochlubí. A nakonec autorovi vynadají, že je to jeho vina, že má nechat keše publikovat ve dne. To mi připadá jako dávat gumové krytky na hrany, aby si batolata nerozbila hlavy. Kdo je nutil tam jít?!? A k čemu počítat FTF, když to číslo stejně nemůže o ničem vypovídat?
  • 0

#18 PLAJ family

PLAJ family

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 101 příspěvků(y)

Publikováno 02 březen 2008 - 20:17

Ono je také třeba si uvědomit, že revieweři mají na schválení nějakou dobu. Myslím, že 72hodin. Taky to dělají ve svém volném čase, a ten nastává v různou denní i noční dobu ;). Takže pokud ji schválí na naši žádost v nějaký konkrétní čas, je to jen a jen jejich dobrá vůle. A my buďme rádi, že to dělají tak dobře jako doposud.
  • 0

#19 barbieteam

barbieteam

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 70 příspěvků(y)

Publikováno 03 březen 2008 - 11:40

DeathOfRats napsal/a:
Tak jsem tu asi ještě moc krátce, nebo jsem z příliš klidného kraje. Tohle jsem opravdu nepochopila.
Člověk udělá keš na zajímavém místě, na něco upozorní, ostatní udělají pravý opak a ještě se s tím v logu pochlubí. A nakonec autorovi vynadají, že je to jeho vina, že má nechat keše publikovat ve dne. To mi připadá jako dávat gumové krytky na hrany, aby si batolata nerozbila hlavy.
Kdo je nutil tam jít?!? A k čemu počítat FTF, když to číslo stejně nemůže o ničem vypovídat?


Jen pro pořádek: v logu se "chlubíme" asi stejně, jako se jinde chlubíme, že jsme se drápali na skálu, na kterou vedla z druhé strany cesta - čili se chlubíme především svou blbostí. Pokud Sylvie666 nabádá kolegy, aby tam chodili za světla, není to podle mě vůbec relevatní v okamžiku publikace, kdy aspoň někteří z nás vyrážejí na FTF, ale bude to užitečná informace pro všechny ostatní - a my jsme jí, stejně jako každému zakladateli keše, který nám v listingu poradí, jak ji bezproblémově nebo co nejpříjemněji odlovit, samozřejmě vděční. S názorem na krytky nelze než souhlasit, ať si batolata dávají na paličku pozor sama.
Počet FTF, stejně jako každá statistika, o něčem vypovídá jen podle toho, jakou váhu mi přisuzuješ. Nás to baví hlavně proto, že se většinou sejdeme s jinými lovci, seznámíme se, pokecáme... nebo naopak změříme síly a soutěžíme o to, kdo bude první. Vím, zní to absurdně, ale podobně to dělají např. všichni sportovci...
A nakonec má oblíbená: Nikdo. Nikdo nás nenutí honit se na FTF, dokonce nás nikdo nenutí chodit ani na keše. Děláme to rádi.
  • 0

#20 abakus

abakus

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 159 příspěvků(y)

Publikováno 03 březen 2008 - 12:37

No a teď si představte, že kešku umístí někdo do oblasti, kde je co znčit neopatrným přístupem, upozorní na to v listingu a domluví si s reviewerem publikování ve dne. Jednou jsem prosil o publikaci ve dne, nestalo se tak. Ať už byl důvod jakýkoli, může se to opakovat a keška holt bude publikována za tmy. Banda tupých FTF lovců, co si nečtou pořádně listingy, vezme útokem kešku a způsobí třeba i nenahraditelné škody. Jen pro upřesnění: "tupých" nesouvisí s FTF, ale s nečtením listingů. To vám připadá v pořádku a že to je jen problém samotných geocacherů - vždyť každý si geocaching užívá po svém, no ne? Zamyslete se nad tím, co a jak děláte a jestli opravdu stojí něaké FTF body, závod nebo setkání za ničení okolí či vyloženě nebezpečné až nezodpovědné jednání, např. na kolejích. Nerad bych se dočkal postupné archivace keší v národních parcích apod., protože kačeři ničí při hledání okolí....
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama