Přejít na obsah


Fotka

Statistika na .CZ


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
3 odpovědí na toto téma

#1 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 01 červenec 2005 - 19:03

Stejný problém vidím i u jiných začátečníků: Z nějakého důvodu jsem smazal log (záměna keše, špatné datum). Na .com kde se loguje žádný problém, log zmizí a odečte se ze statistiky. Ale kukám, že na .cz zůstane a mám 2 logy na jedné keši i vyšší statistiku. Rád poctivě zruším, když budu vědět jak. Díky za radu.
  • 0

#2 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 01 červenec 2005 - 20:18

Stejný problém vidím i u jiných začátečníků: Z nějakého důvodu jsem smazal log (záměna keše, špatné datum). Na .com kde se loguje žádný problém, log zmizí a odečte se ze statistiky. Ale kukám, že na .cz zůstane a mám 2 logy na jedné keši i vyšší statistiku. Rád poctivě zruším, když budu vědět jak. Díky za radu.

ahoj staci pockat kym sa uploadnu nove udaje z .com na .cz (asi 24 h) a vsetko bude OK. Maj sa :)
  • 0

#3 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 07 červenec 2005 - 16:17

ahoj staci pockat kym sa uploadnu nove udaje z .com na .cz (asi 24 h) a vsetko bude OK. Maj sa :)

Uplne v poradku to neni, take mam v ceske statistice o jeden log vice nez na .com. Posledni zapis jsem provadel 4.7. (jeden log jsem mazal pred mesicem).
  • 0

#4 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 07 červenec 2005 - 19:06

Uplne v poradku to neni, take mam v ceske statistice o jeden log vice nez na .com. Posledni zapis jsem provadel 4.7. (jeden log jsem mazal pred mesicem).

jo, mas pravdu, porovnaval som cesku a celkovu statistiku so statistikou v Tvojom profile, niekde je naozaj chyba.
  • 0




1 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 1 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama