Přejít na obsah


Fotka

GPSMAP 60CSx - pam. karta 4GB


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
6 odpovědí na toto téma

#1 zdenon

zdenon

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 23 příspěvků(y)

Publikováno 07 březen 2008 - 9:47

lidi mam tuto pam. kartičku v navigaci. Celkem sni pracuje v pohode az na to, ze pri posilani vice jak 2GB do Garmina z MAPSource mi vyskoci na kompu hlaska ze ne, protoze dat je vice nez 2GB. Garmin mi vsak i po natazeni cca tesne pod 2GB dat vpohode ukazuje, ze ty dalsi 2GB tam jsou a jsou volna. Je to omezeni problem Garmina, nebo MAPSource. Vite nekdo? Pripadne resil jste to uz nekdo a pripadne jak? Veskery FW a SW v Graminvi by mel byt aktualni.
  • 0

#2 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 11 450 příspěvků(y)

Publikováno 07 březen 2008 - 10:05

Nebude to spise omezeni filesystemu na te karte? (FAT32 umi preci max 2GB soubory...) Jinak zrovna predevcirem jsme tady sefovi zkosueli v jeho 60CSx4GB SDHC kartu a slapala.
  • 0

#3 zdenon

zdenon

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 23 příspěvků(y)

Publikováno 07 březen 2008 - 10:25

Ono to slape. Jen mi prekvapilo, ze GPS-ka vi, ze je vni 4GB karta a udava i volne misto do zbyvajicich 4GB. Cekal bych, ze mi napise, ze je v ni pouze 2GB karta a vic se se mnou nebude bavit jak to znam z jinych pristroju. Nedochazi mi, jak je schopna urcit to zbyvajici volne misto do 4GB, kdyz s ni neumi pracovat. No i kdyz moznosti na to jak to ukazat asi jsou.
  • 0

#4 abakus

abakus

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 159 příspěvků(y)

Publikováno 07 březen 2008 - 10:39

Mně by taky zajímalo, co to znamená, že "šlapala". Vrznout tam 4 GB kartu, nahrát všechny mapy co mám, to je můj sen :)
  • 0

#5 zdenon

zdenon

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 23 příspěvků(y)

Publikováno 07 březen 2008 - 10:59

Slape to tsk, ze ji tam mam a normalne mohu nahravat mapy, nebo kombinace map a le pouze do velikosti 2GB dat. Ty dalsi 2GB tam jsou jako v lufte, to znamena, ze GPS-ka o tecg 4GB vi a ukazuje je jako dostupne, ale pri posilani z MAPSource mi to ztim nedovoli. JInak receno, na zapis tras mi hlasi, ze mam 2GB mista. Taky bych tam rad narval vic jak 2GB. Jen TOPO Nemecko ma 1.7GB.
  • 0

#6 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 11 450 příspěvků(y)

Publikováno 07 březen 2008 - 11:10

No, kdyz ta GPS tu kartu vidi v plne velikosti, tak asi ta karta tam funguje, ne?
Problem bude v tom souborovem systemu FAt32, ktery proste neumi vetsi soubor nez 2GB. a protoze mapy nahravane pres Mapsource se tam nahravaji do jednoho velkeho souboru, tak pri 2GB narazis.

Treba by sla pouzit finta co funguje u Garmin Nuvi... Vyzkousejte tipy, co jsou na teto strance dole:
http://path.cz/forum...20&t=91&start=0

  • 0

#7 suplere

suplere

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 408 příspěvků(y)

Publikováno 07 březen 2008 - 12:42

Presne tak jak pise HaLuMa: Tohle je z toho clanku... gmapbmap.img – základní mapa světa, která je předinstalována od výrobce gmapprom.img – primární mapa. Většinou se jedná o mapu City Navigator. gmapsupp.img - doplňkové mapy. V našem případě se jedná o mapu TOPO Czech. Při každém exportu map je soubor gmapsupp.img vždy přepsán novou kompilací. Na nekterych navigacich funguje i gmapsup2.img (napr. Garmin Mobile XT). Ale 60CSx z datove karty: gmapbmap.img neumi.... gmapprom.img, nema vnitrni ROM takze s ni firmware pracovat neumi gmapsupp.img tu umi;) gmapsup2.img neumi Takze dle meho nazoru je 4GB karta pro 60CSx zbytecna (pokud si na ni nechci uchovavat dalsi 2GB v POI a zaznamech trasy).
  • 0




1 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 1 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama