Přejít na obsah


Fotka

Colorado a import GPX


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
4 odpovědí na toto téma

#1 StefaCzech

StefaCzech

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 145 příspěvků(y)

Publikováno 11 březen 2008 - 11:36

Nejak se mi nevede nahrat do Colorada vygenerovane PQ jako GPX tak, aby se mi cache zobrazily ve "Schrance s poklady". Pokud dam primo na webu odeslat do GPS, tak se to zobrazi ve schrance s poklady vc. listingu, pokud ale nahraju do GPSky GPX soubor, tak se mi to objevi jen ve slozce Trasove body pod nazvy GCXXXX bez listingu. Zkousel jsem GPX poslat do dzipiny pres Mapsource, ale vysledek je stejny. Pekne prosim, kde delam chybu?
  • 0

#2 Dain & Olik

Dain & Olik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 704 příspěvků(y)

Publikováno 11 březen 2008 - 11:46

jak a kam to PQckove gpx nahravas? nejjednodussi postup > vygeneruju PQ>rozbalim - mam z toho 2 soubory - jeden s keskama, druhy s additional waypointama>pripojim colorado - zacne se hlasit jako externi disk>oba soubory vezmu zkopiruju do adresare v coloradu (a ted uz si z hlavy presne nevybavuju, ale myslim ze ten adresar ma jmeno GPX, ted nemuzu overit)
  • 0

#3 StefaCzech

StefaCzech

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 145 příspěvků(y)

Publikováno 11 březen 2008 - 11:54

Zkousel jsem to Mapsourcem (tam si slozku vybrat nemuzu). Pak jsem to zkousel rucne pretahnout primo do Colorada do slozky Garmin (a postupne do vsech vnorenych slozek). No a pak jsem to zkusil dat na SD kartu. Pokazde se stejnym vysledkem. Dycynky se mi to zobrazi jen v Trasovych bodech :(
  • 0

#4 Mion

Mion

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 942 příspěvků(y)

Publikováno 11 březen 2008 - 11:56

Pres Mapsource lze posilat do GPS cache jen jako waypointy, je nutne ulozit GPX listing do colorada do slozky "\Garmin\GPX\". Pokud je ve spravnem formatu, listingy se vygeneruji a vytvori se seznam geocachi. V opacnem pripade se z toho stanou obycejne WPT bez listingu.

StefaCzech napsal/a:
Nejak se mi nevede nahrat do Colorada vygenerovane PQ jako GPX tak, aby se mi cache zobrazily ve "Schrance s poklady". Pokud dam primo na webu odeslat do GPS, tak se to zobrazi ve schrance s poklady vc. listingu, pokud ale nahraju do GPSky GPX soubor, tak se mi to objevi jen ve slozce Trasove body pod nazvy GCXXXX bez listingu. Zkousel jsem GPX poslat do dzipiny pres Mapsource, ale vysledek je stejny.
Pekne prosim, kde delam chybu?


  • 0

#5 StefaCzech

StefaCzech

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 145 příspěvků(y)

Publikováno 11 březen 2008 - 13:08

Tak diky za odpovedi - uz se zadarilo. Chyba byla vicemene uzivatelska (sypu si popel), konkretne v pouziti GPX z pochybneho zdroje. Kdyz jsem si vygeneroval vlastni GPX (ach ta lenost), tak se vse k dobremu obratilo. Jeste jednou diky.
  • 0




1 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 1 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama