Přejít na obsah


Fotka

Kalendář v 60CSx


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
5 odpovědí na toto téma

#1 les-coccinelles

les-coccinelles

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 309 příspěvků(y)

Publikováno 11 březen 2008 - 14:40

Šedesátka obsahuje kalendář, do kterého se zaznamenávají nalezené cache. Neexistuje nějaká utilita, která by tato data zpřístupňovala? Něco málo jsem gůglil, ale nic jsem nenašel. Díky.
  • 0

#2 drobik

drobik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 286 příspěvků(y)

Publikováno 11 březen 2008 - 15:59

Skromne sa domnievam ze kalendar len zobrazuje ulozene waypointy podla dvoch predvolenych typov ikon (found, not found).
  • 0

#3 marekl

marekl

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 876 příspěvků(y)

Publikováno 11 březen 2008 - 17:32

Ne, do kalendáře se v GPSmap ukládají všechny nové nebo změněné waypointy. Netýká se to jen nalezených keší.
  • 0

#4 AgentJ

AgentJ

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 284 příspěvků(y)

Publikováno 11 březen 2008 - 17:50

super by hlavne bylo, kdyby se zaznamenaval i cas, bo bez neho je ten kalendar v dnesnim geosvete nepouzitelnej:|
  • 0

#5 Colonel74

Colonel74

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 636 příspěvků(y)

Publikováno 11 březen 2008 - 19:16

Zmenene bohuzel ne. Pouzivam upravene ikonky pro ruzne typy kesu, tudiz se mi do kalendare nezaznamenaji jako nalez. Po nalezu zmenim typ ikony na nalezeny poklad a ted jsem se dival, zadna takova zmena v kalendari zaznamenana neni. Skoda.
  • 0
Proud member of Quick Georesponse Team

#6 drobik

drobik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 286 příspěvků(y)

Publikováno 11 březen 2008 - 21:12

Colonel74 napsal/a:
Zmenene bohuzel ne. Pouzivam upravene ikonky pro ruzne typy kesu, tudiz se mi do kalendare nezaznamenaji jako nalez. Po nalezu zmenim typ ikony na nalezeny poklad a ted jsem se dival, zadna takova zmena v kalendari zaznamenana neni. Skoda.

Aha, tak to som nevedel. Kesky mam nahrate ako POI a ked nejaku najdem, tak ju len ulozim ako waypoint s ikonkou otvoreneho pokladu a ono sa to same zapise do kalendaru.
  • 0




1 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 1 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama