Přejít na obsah


Fotka

HW požadavky Wherigo Player na PocketPC


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
39 odpovědí na toto téma

#1 Brabenecz

Brabenecz

    Veterán geocachingu

  • Members
  • PipPipPip
  • 179 příspěvků(y)

Publikováno 25 březen 2008 - 2:59

Jelikož mám v plánu koupit nějaké PocketPC, tak bych chtěl, aby na něm mimo jiné fungoval i Whereigo Player. Bohužel jsem zatím nenarazil na stránku, kde by bylo jasně specifikováno jaký HW je potřeba. Na strance s downloadem Playeru jsem narazil na informaci o 128MB RAM, což zrovna není zatím moc standartní. V diskusích je zase dost lidí, kterým to chodí i na 64MB RAM. A co procesor, bude 416MHz nebo dokonce 312MHz stačit? Má tady někdo už nějaké zkušenosti s Whereigo Playerem na PocketPC? Popřípadě na jakém PocketPC jste ho rozběhli?
  • 0

#2 vlastik7

vlastik7

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 45 příspěvků(y)

Publikováno 25 březen 2008 - 7:46

Ahoj, Ipaq hx2190, Windows Mobile 5.0, 128MB - chodi bez problemu (+gotraxx) Acer n50, Windows 2003 Second Edition, 64MB - nerozchodil jsem.
  • 0
-- Vlastik7's Family Team Geocaching.CZ --
vlastiksk.blogspot.com

#3 malcor

malcor

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 523 příspěvků(y)

Publikováno 25 březen 2008 - 8:15

E-Ten X500 - 400MHz 64MB WM5 bez problemu.
  • 0

#4 posmera

posmera

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 131 příspěvků(y)

Publikováno 25 březen 2008 - 8:38

Mio p550 Digiwalker ( WM 5.0, 128MB, integrovaná GPS SiRF III ) - Wherigo bez problému nainstalováno i rozchozeno + odlovena 1.Wherigo cache v ČR - Dělova koule na Špilberku B)
  • 0
Motto: It's not about the number you've found it's about the fun you had along the way.

#5 Dorcadion

Dorcadion

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 315 příspěvků(y)

Publikováno 25 březen 2008 - 9:43

HTC Touch Cruise (WM 6.0 Pro, 128 MB RAM, integrovaná GPS Qualcomm) - Wherigo cache "Stříbrná lhota" absolvována bez vážnějších hradwarově-softwarových problémů... Jinak o problémech s 64 MB RAM jsem slyšel také, co je na tom pravdy nevím...
  • 0

#6 Fénix-4018

Fénix-4018

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 558 příspěvků(y)

Publikováno 25 březen 2008 - 9:56

hp iPAQ 6515 (integrovaná GPS) 64 RAM, 312mhz, Windows CE 4.21 (=2003)

Jediný problém je se čtvercovým displejem, musí se to řešit nějakým emulátorem.

Fakt ale je, že to sežere většinu RAMky.
  • 0

#7 wmh

wmh

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 659 příspěvků(y)

Publikováno 25 březen 2008 - 12:37

IPAQ rx3715 RAM 64MB, Windows 2003 SE - nejede :(
  • 0

#8 michal_a_jana

michal_a_jana

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 421 příspěvků(y)

Publikováno 25 březen 2008 - 13:01

Myslim ze nejde ani tak o nominalni RAM (64 nebo 128), ale o volnou. Na HP Ipaq 6515 mam nominalnich 64MB, ale volnych jen cca 10-20. Nekdy to jede, nekdy ne.
  • 0

#9 Fénix-4018

Fénix-4018

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 558 příspěvků(y)

Publikováno 25 březen 2008 - 13:20

michal_a_jana napsal/a:
Myslim ze nejde ani tak o nominalni RAM (64 nebo 128), ale o volnou. Na HP Ipaq 6515 mam nominalnich 64MB, ale volnych jen cca 10-20. Nekdy to jede, nekdy ne.


určitě ! navíc wherigo player svi*ák :) nejde nainstalovat na kartu :@ a tak ubírá další MB.
Mám volných cca 16 MB a jede to, ale další programy už se moc "nevejdou", resp. jak kdy, podle aktuálního užírání paměti
  • 0

#10 Dorcadion

Dorcadion

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 315 příspěvků(y)

Publikováno 25 březen 2008 - 15:33

michal_a_jana napsal/a:
Myslim ze nejde ani tak o nominalni RAM (64 nebo 128), ale o volnou. Na HP Ipaq 6515 mam nominalnich 64MB, ale volnych jen cca 10-20. Nekdy to jede, nekdy ne.


No, to je pravda :), ale čím máš více RAM, tím více ji jí zbývá při spuštění jakéhokoliv programu volné... Takže s 128 MB u HTCčka jsem ještě neměl problém s jakýmkoliv softwarem a následným nedostatkem paměti, což u starého ASUSu s 64 MB RAM WM 2003 nebylo nic zvláštního (IDOS...).

Jinak mám Wherigo player nainstalován na kartě... Šlo to...
  • 0

#11 Fénix-4018

Fénix-4018

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 558 příspěvků(y)

Publikováno 25 březen 2008 - 15:39

Dorcadion napsal/a:
Jinak mám Wherigo player nainstalován na kartě... Šlo to...


tak to by se mi celkem dost hodilo :o je na to nějaký fígl nebos jen ignoroval to varování ?
  • 0

#12 malcor

malcor

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 523 příspěvků(y)

Publikováno 25 březen 2008 - 15:41

Tam bylo nějaký varování? :) Taky to mam rovnou na kartě.
  • 0

#13 Fénix-4018

Fénix-4018

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 558 příspěvků(y)

Publikováno 25 březen 2008 - 16:12

malcor napsal/a:
Tam bylo nějaký varování? :) Taky to mam rovnou na kartě.


pravda, koukám na to a varování tam není, ale z wherigo.com jsem si stáhl PlayerInstall.CAB , a ať ho spustím kdekoli na PDA, vždy se Player nainstaluje do My documents a Program files ve vestavěné paměti.
Tak jak na to ?
  • 0

#14 Uza

Uza

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 146 příspěvků(y)

Publikováno 25 březen 2008 - 17:10

Mě to běží na Dell Axim X50v Procesor Intel PXA270, 64MB RAM Ale je pravda, že jsem ho cca rok nepoužíval, takže je po čerstvém HW resetu a mám tam jen ten Wherigo Player.
  • 0

#15 deel

deel

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 21 příspěvků(y)

Publikováno 25 březen 2008 - 18:07

To, že vám běží player, ješte nic neznamená. Podle mě záleží taky na konkrétní cartridge. Já jsem zkoušel 2. Čechy pod Kosířem bez problémů. Špilberk jsem prošel všechny zóny, pak se mi měla aktivovat finálka a nic se nestalo, takže jsem byl v koncích. Hlavní rozdíl mezi nimi, je ten, že ta první je lineární. vidím jen jeden Task, až tam dojdu, ukáže se další atd., druhá hned na začátku ukáže 6 Tasků, až je všechny obejdu, tak bych se mělo objevit co dál. Mám HP IPAQ 3715, 64 MB RAM
  • 0

#16 ZCh

ZCh

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 111 příspěvků(y)

Publikováno 25 březen 2008 - 18:22

deel napsal/a:Hlavní rozdíl mezi nimi, je ten, že ta první je lineární. vidím jen jeden Task, až tam dojdu, ukáže se další atd., druhá hned na začátku ukáže 6 Tasků, až je všechny obejdu, tak bych se mělo objevit co dál.

Drobné upřesnění, v cartridgi Zámecký park oproti Dělové kouli nepoužívám vůbec jazykové konstrukce typu Task (ale zato tam zase používám Characters, a trochu více cvičím s Items).
On ten player na PDA je vůbec nevyzpytatelný. V sobotu jsem chtěl tento nový směr geocachingu prezentovat manželce a kamarádce, nicméně po spuštění se player neustále tvářil že hledá GPS - přestože test komunikace s GPS hlásil že vše je OK !
(a už začínám tušit proč - zdá se že mu vadí dlouhé názvy cartridge a/nebo podtržítka v názvu; pro přejmenování naběhne hned)

ZCh
  • 0

#17 Fénix-4018

Fénix-4018

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 558 příspěvků(y)

Publikováno 25 březen 2008 - 20:07

ještě bych zopakoval svůj dotaz - jak nainstalovat Player na paměťovou kartu ? Prosím :)
  • 0

#18 michal_a_jana

michal_a_jana

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 421 příspěvků(y)

Publikováno 26 březen 2008 - 0:38

Fénix napsal/a:
ještě bych zopakoval svůj dotaz - jak nainstalovat Player na paměťovou kartu ? Prosím :)


Staci nainstalovat cab do RAM a pak nainstalovany adresar presunout na SD kartu a zaktualizovat cestu v odkazu ve Windows\Start Menu
  • 0

#19 Fénix-4018

Fénix-4018

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 558 příspěvků(y)

Publikováno 26 březen 2008 - 9:28

michal_a_jana napsal/a:

Fénix napsal/a:
ještě bych zopakoval svůj dotaz - jak nainstalovat Player na paměťovou kartu ? Prosím :)


Staci nainstalovat cab do RAM a pak nainstalovany adresar presunout na SD kartu a zaktualizovat cestu v odkazu ve Windows\Start Menu


včetně adresáře na cartridge (v My documents ? )
  • 0

#20 michal_a_jana

michal_a_jana

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 421 příspěvků(y)

Publikováno 26 březen 2008 - 11:31

Fénix napsal/a:

michal_a_jana napsal/a:

Fénix napsal/a:
ještě bych zopakoval svůj dotaz - jak nainstalovat Player na paměťovou kartu ? Prosím :)


Staci nainstalovat cab do RAM a pak nainstalovany adresar presunout na SD kartu a zaktualizovat cestu v odkazu ve Windows\Start Menu


včetně adresáře na cartridge (v My documents ? )


To sem nezkousel, ale rekl bych ze My Documents to bude chtit v hlavni pameti.
  • 0




1 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 1 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama