Přejít na obsah


Fotka

Problém s TOPO mapou


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
3 odpovědí na toto téma

#1 chemic77

chemic77

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 470 příspěvků(y)

Publikováno 29 březen 2008 - 9:51

Ahoj,

včera jsem vrazil novou pam. kartu do 60CSX a snažil se nahrát mapy TOPO Czech 1.2 (legal) a mapy TOPO Great Britain (nouzovka) :).

Odblok mapy (anglické - česká již byla odemčená) proběhl bez problému (zadal jsem 25-ti místný kód pro odemčení mapy), ale při odesílání mapy do Garminu mi to zahlásí, že nejsou tyto mapy pro určité typy přístrojů odemčeny a i přesto, když to odešlu do garmina, tak ten mi pak hlásí, že mapy se nepovedlo odemknout (či něco podobného). Hlásí to pro obě dvě mapy. :o :(

Kde je chyba? Musí se ještě ty mapy odemknout pro tu konkrétní mašinku, nebo dělám něco špatně?


Topo Czech předtím bez problémů fungovala na pam. kartě co jsem dostal s GPS.
  • 0

#2 dandra

dandra

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 587 příspěvků(y)

Publikováno 29 březen 2008 - 10:05

25místné odblokovací kódy jsou pro každý přístroj unikátní. S kódem pro jinou GPS sice funguje v MapSource, ale nebude fungovat v tvé GPS.

Nechceš-li hledat warez (no fuj B)), potom hodně přesná mapa s vrstevnicemi, s níž jsme prolezli skoro celou Británii, je na stránkách The Scottish Mountaneering Club:
http://www.smc.org.uk/ContourMaps.htm
  • 0

#3 chemic77

chemic77

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 470 příspěvků(y)

Publikováno 29 březen 2008 - 10:09

dandra napsal/a:
25místné odblokovací kódy jsou pro každý přístroj unikátní. S kódem pro jinou GPS sice funguje v MapSource, ale nebude fungovat v tvé GPS.



mno ale proč tedy nefunguje ta česká? Nahrával jsem ji do stejné GPS, jen s jinou (větší) pam. kartou. ;-)


Jinak děkuji za odkaz na zajímavou mapu, použiju jí v případě nouze. :)
  • 0

#4 Leroj

Leroj

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 676 příspěvků(y)

Publikováno 29 březen 2008 - 10:49

dandra napsal/a:
25místné odblokovací kódy jsou pro každý přístroj unikátní. S kódem pro jinou GPS sice funguje v MapSource, ale nebude fungovat v tvé GPS.

To je ten důvod. Prostě pokud nemáš mapu na cd s licenčním číslem, tak ji do GPS legálně a fungující nedostaneš. Nezbývá než měnit karty, případně nějaké "nepoctivé" řešení.
  • 0




1 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 1 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama