Přejít na obsah


Fotka

OpenWIG - wherigo v Javovém telefonu


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
712 odpovědí na toto téma

#301 MausX

MausX

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 32 příspěvků(y)

Publikováno 21 leden 2009 - 18:56

Tak to stou češtinou byl jenom takový pokus :D. Ale jinak omlouvám za ty detaily, takže: Verze je OpenWIG 0.3.07 rev.a Mobil Nokia 6131 A s absolutně všema cartrige co jsou dostupne. Pro jistotu sem stáhl všechy, zatím jich není moc a náhoda je blbec :)
  • 0

#302 matejcik

matejcik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 389 příspěvků(y)

Publikováno 21 leden 2009 - 19:00

oki, podívám se, čím by to mohlo být.
  • 0
<reklama>OpenWIG - Wherigo player pro mobilní telefony</reklama>
"ty vaše kešky" jsou mi celkem ukradené :ep

#303 matejcik

matejcik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 389 příspěvků(y)

Publikováno 21 leden 2009 - 19:11

ještě dotaz: když dáš exit a potom cancel, funguje to? vrátí se to do hry?
  • 0
<reklama>OpenWIG - Wherigo player pro mobilní telefony</reklama>
"ty vaše kešky" jsou mi celkem ukradené :ep

#304 MausX

MausX

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 32 příspěvků(y)

Publikováno 21 leden 2009 - 19:42

Ano. Když stisknu to exit a objeví se nabídka "Exit game" a já dím No tak se normálně vrátim do hry. Pokud ovše dám Yes tak to spadne a objeví se "Chyba aplikace".
  • 0

#305 Pe_Bo

Pe_Bo

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 432 příspěvků(y)

Publikováno 22 leden 2009 - 13:30

Tak jsem opět zkusil novou verzi OpenWIG (0.3.07a). Zkoušeno na Nokia N73. * Oříznutí popisek u radibutonů stále trvá (zkoušeno u Zachraňte matýska). Popisky jsou zkrácené na šířku stránky a končí třemi tečkami. * Při spuštění Zachraňte matýska se po titulní stránce a volbě Start objeví hláška: java.langNullPointerException a jméno souboru: .../pokus28-new.enc:595 Po potvrzení lze normálně pokračovat * Ta chyba při Exitu (Neočekávaná vyjímka. Zavřít aplikaci) se mi objevuje taky Jo a ty zvuky jsou dobrý!
  • 0

#306 matejcik

matejcik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 389 příspěvků(y)

Publikováno 22 leden 2009 - 13:31

jj, včera večer jsem náhodou matýska zkoušel a tu chybu s NullPointerem opravil zkus si v nastavení zatrhnout "show full", pak bys měl u každé z těch oříznutých voleb mít tlačítko "Show", které ukáže celý text té volby
  • 0
<reklama>OpenWIG - Wherigo player pro mobilní telefony</reklama>
"ty vaše kešky" jsou mi celkem ukradené :ep

#307 PetrX

PetrX

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 437 příspěvků(y)

Publikováno 22 leden 2009 - 14:28

Včera jsem si zahrál "Za šárkou s batrkou" na SE K800i + NOKIA LD-3W a OpenWig (0.3.07) držel a nechal mě absolvovat celou hru až do konce. Ani jednou nespadl a vše korektně proběhlo. Tak si myslí, že by mohla být zařazena do podporovaných Cartridge ;).
  • 0

#308 caesar1987

caesar1987

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 132 příspěvků(y)

Publikováno 01 únor 2009 - 12:40

Dnes som zacal skusat openwig. K realnemu pouzitiu som sa este nedostal, ale 3x sa mi podarilo dostat sa do slepej ulicky. Moj LG KU990 ma jeden priecinok a vola sa java/sounds. Ked do neho idem (3x nahodou, hned pod nim je card/), tak sa uz neviem v openwigu dostat von, nakolko on chce ist do java, ale java je zakazany pre pristup. Ked sem raz idem tak musim reinstalovat openwig, nakolko pri kazdom spusteni hlada cartrige tam, kde sa skoncilo. Chcel by som preto poprosit o pridanie odkazu napr spat na root alebo nieco podobne, co by ma vratilo na koren adresaroveho stromu :) Dakujem :)
  • 0

#309 matejcik

matejcik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 389 příspěvků(y)

Publikováno 01 únor 2009 - 12:53

caesar1987 napsal/a:
Dnes som zacal skusat openwig. K realnemu pouzitiu som sa este nedostal, ale 3x sa mi podarilo dostat sa do slepej ulicky.
Moj LG KU990 ma jeden priecinok a vola sa java/sounds. Ked do neho idem (3x nahodou, hned pod nim je card/), tak sa uz neviem v openwigu dostat von, nakolko on chce ist do java, ale java je zakazany pre pristup. Ked sem raz idem tak musim reinstalovat openwig, nakolko pri kazdom spusteni hlada cartrige tam, kde sa skoncilo.

Chcel by som preto poprosit o pridanie odkazu napr spat na root alebo nieco podobne, co by ma vratilo na koren adresaroveho stromu :)

Dakujem :)


hmch ... pokud máš google účet, tak pro příště přímo sem, díky
pokud ne ... tak by mi asi neuškodilo pořídit si nějakej bugtracker, kde není potřeba účet ... budu o tom přemýšlet.

takže chápu to dobře, tak, že máš adresář jménem "java/sounds" (a to lomítko tam není oddělovač adresáře, ale "nebo"), a když jdeš zpátky, tak to sestoupí na "java", což vůbec neexistuje?
  • 0
<reklama>OpenWIG - Wherigo player pro mobilní telefony</reklama>
"ty vaše kešky" jsou mi celkem ukradené :ep

#310 caesar1987

caesar1987

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 132 příspěvků(y)

Publikováno 01 únor 2009 - 13:23

matejcik napsal/a:
hmch ... pokud máš google účet, tak pro příště přímo sem, díky
pokud ne ... tak by mi asi neuškodilo pořídit si nějakej bugtracker, kde není potřeba účet ... budu o tom přemýšlet.

takže chápu to dobře, tak, že máš adresář jménem "java/sounds" (a to lomítko tam není oddělovač adresáře, ale "nebo"), a když jdeš zpátky, tak to sestoupí na "java", což vůbec neexistuje?

toto napisem este sem a nabuduce budem tam, bude to pre mna ovela lepsie :)

nie nie, je tam adresar java a v nom podadresar sound, ale je to jeden odkaz priamo do sound ktory je v tom priecinku java

ked idem do start, tak je tam presne odkaz "java/sound" (tak to je v kazdej javaaplikacii). Tento odkaz ma hodi az to toho poadresara. Samotny adresar java je pre aplikacie nepristupny, preto ak som v priecinku sound a sltacim o priecinok vyssie ( ".." ) tak mi to vypise ze pristup zamietnuty (nie je to doslovny preklad). A odtialto sa uz nikdy neviem dostat vyssie a musim openwig preinstalovat.

pridal som aj otrasny obrazok priecinov :D neviem kreslit, takze sorry :D

Přiložené miniatury

  • priecinky.jpg

  • 0

#311 matejcik

matejcik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 389 příspěvků(y)

Publikováno 01 únor 2009 - 13:30

ok, tak ještě jedno upřesnění potřebuju. totiž ono to není tak idylické jak to kreslíš, ony ty telefony fungují podobně jako windows, mají několik "kořenů". ten tvůj možná ne, ale z javy je to přístupné jedině tak. konkrétně pak většina telefonů, které jsem zatím viděl, má na začátku (když těsně po instalaci dáš "start") k dispozici C: a E:. symbianové nokie k tomu navíc "paměť telefonu" a "paměťová karta", ale to jsou jen synonyma pro C: a E: čili, když dáš start, ukáže se ti seznam kořenů, a teprve když si jeden vybereš, seznam jeho adresářů. z pohledu uživatele se to chová stejně, ale abych to mohl opravit (nějakým pěkným způsobem), potřebuju to odlišit :e) takže otázka. když zvolíš Start, tak se ti objeví: a) jeden kořen, říkejme mu třeba "/", a teprve pod ním ty adresáře které kreslíš? nebo b) spousta kořenů které se jmenují "images" a "card" a co já vím co ještě, a pro všechny praktické účely jsou to adresáře?
  • 0
<reklama>OpenWIG - Wherigo player pro mobilní telefony</reklama>
"ty vaše kešky" jsou mi celkem ukradené :ep

#312 caesar1987

caesar1987

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 132 příspěvků(y)

Publikováno 01 únor 2009 - 13:36

ked dam start, tak sa mi zobrazia priecinky.To lomitko som tam dal len pre orientaciu :) Doslovne su priecinky takto Images/ Videos/ Sounds/ (nieco uplne ine ako to sound v java) Others/ Java/sound/ Card/ to "Java/sound" je jeden priecinok (teda tvari sa tam). "Fyzicky" v telefone existuje aj priecinok java, ale tam sa cez aplikaciu nedostanem. V nom je priecinok sound kam sa uz aplikacia dostane.
  • 0

#313 RoKro

RoKro

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 159 příspěvků(y)

Publikováno 03 březen 2009 - 21:11

Ahoj, na Nokii 6300 nastává ta chyba Null pointer popsaná od MausX při zavírání aplikace taky. Na stejné verzi OpenWIG. A jinak, dneska jsem odehrál na tomto telefonku Petřínskou wherigo celkem v pohodě. Jen se mi na konci neuložil žádný soubor *.GWS, možná v souvislosti s výše uvedenou chybou. A ještě dotaz (omlouvám se, pokud jsem špatně hledal a odpověď nenašel), co se stane, když použiji v průběhu hry volbu Uložit? Má se vytvořit nějaký soubor (nic se mi nevytvořilo)? A jak se to dá použít? Jestli je to někde popsáno, prosím o link. Díky
  • 0

#314 matejcik

matejcik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 389 příspěvků(y)

Publikováno 04 březen 2009 - 0:55

chm, koukám, že se mi pomalu ale jistě hromadí neopravené chyby.

RoKro napsal/a:
Ahoj, na Nokii 6300 nastává ta chyba Null pointer popsaná od MausX při zavírání aplikace taky. Na stejné verzi OpenWIG.

tuhle chybu jsem -možná- opravil, ale teďka mi to někdo hlásil, že prej i po té opravě to padá. tak nevím. ještěn a tom pracuji

A jinak, dneska jsem odehrál na tomto telefonku Petřínskou wherigo celkem v pohodě. Jen se mi na konci neuložil žádný soubor *.GWS, možná v souvislosti s výše uvedenou chybou.

A ještě dotaz (omlouvám se, pokud jsem špatně hledal a odpověď nenašel), co se stane, když použiji v průběhu hry volbu Uložit? Má se vytvořit nějaký soubor (nic se mi nevytvořilo)? A jak se to dá použít? Jestli je to někde popsáno, prosím o link. Díky

ukládání nefunguje, a když dáš Uložit, nestane se nic. stejně tak soubory .gws (savegame) se nevytváří. k odemčení na wherigo.com musíš použít odemykací kód.
v příští verzi to také nebude, možná v té další. ale v příští verzi aspoň bude tlačítko na zobrazení odemykacího kódu pro cartridge, které to samy nedělají.
možná bych mohl i nechat vytvořit falešný .gws soubor k odemčení hry.
  • 0

#315 RoKro

RoKro

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 159 příspěvků(y)

Publikováno 04 březen 2009 - 6:47

OK, až bude další verze, tak to rád vyzkouším a dám vědět. A díky za dosud odvedenou práci.
  • 0

#316 sobikovi

sobikovi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 7 934 příspěvků(y)

Publikováno 09 březen 2009 - 7:44

O víkendu na Wigo s prstem v nose jsem vytvořil cartridge, ale padala kvůli chybě paměti z důvodu velikosti... Cartridge obsahovala wav zvuk. Po odstranění wavu vše fungovalo jak mělo... Kdybych tu cartridge prohnal Wherigo Cartridge optimizerem, myslíš že by to zabralo? Je vůbec nutné cartridge nechat dekompilovat Wherigo Cartridge optimizerem?
  • 0

#317 NufNufTeam

NufNufTeam

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 52 příspěvků(y)

Publikováno 09 březen 2009 - 13:33

sobikovi napsal/a:
O víkendu na Wigo s prstem v nose jsem vytvořil cartridge, ale padala kvůli chybě paměti z důvodu velikosti... Cartridge obsahovala wav zvuk. Po odstranění wavu vše fungovalo jak mělo... Kdybych tu cartridge prohnal Wherigo Cartridge optimizerem, myslíš že by to zabralo? Je vůbec nutné cartridge nechat dekompilovat Wherigo Cartridge optimizerem?


Aha, tak teď už konečně vím, proč to padalo :-) Takže na Šárku s baterkou jsem připraven dobře :-) Tento týden padne bude naše :P
  • 0

#318 Arzit

Arzit

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 10 příspěvků(y)

Publikováno 13 březen 2009 - 10:18

Zkoušel jsem si v aktuálním OpenWIG (myslim ze 3.0.7) spustit "play anywhere" hru cwg_hide_and_seek.

Spustim wig, nahraju gwc hry, otevru ovladac hry a dam zapsat pozici zony.
následuje chybové hlášení:
Error:
java.lang.RuntimeException: Tried to call a non-function: nullstack trace: at @ E:/webtempfiles/9f172f74-a5e1-4e6e-b7b7-d801e4cafef5/hideandseek-new. enc: 443 at @ E:/webtempfiles/9f172f74-a5e1-4e6e-b7b7-d801e4cafef5/hideandseek-new. enc 345

hra se dál tváří, jako že se pozice uložila (nenabízí mi uložení další zony) a jedinou volbu mám, že ji mám jít hledat.
Když kliknu na start dostanu obdobné chybové hlášení:
Error:
java.lang.RuntimeException: Tried to call nilstack trace: at @ E:/webtempfiles/9f172f74-a5e1-4e6e-b7b7-d801e4cafef5/hideandseek-new. enc: 502 at @ E:/webtempfiles/9f172f74-a5e1-4e6e-b7b7-d801e4cafef5/hideandseek-new. enc 330

Toto mi to vyhodí při každém spuštění, i po restartu přístroje.

Ještě pro informaci:
mám nokii E90
interní GPS
Symbian S60 9.1 FP1 s odstraněnou ochranou
OpenWIG mám nainstalovaný na paměťové kartě Kingstom SDHC 4GB a GWC hry mám uložené taktéž na kartě.
OpenWIG jsem instaloval pomocí .jad souboru
  • 0

#319 Arzit

Arzit

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 10 příspěvků(y)

Publikováno 13 březen 2009 - 16:56

Mimon_team napsal/a:

Mírný off-topic:
Ale Symbian se dá naštěstí hacknout, takže pak neotravuje s přiblblými dotazy :). A stejně, ten princip "Zaplať, programátore, a my pak povolíme koncovým uživatelům používat tvůj software" mi připadá trochu uhozený na hlavu :/.

Budu pokracovat trochu ve tvem OT.

Mam hackly symbian a otravne se me to pta na kazdou akci s pristupem. Kde mam co blbe nastavene?

PS. Kdyztak PM. at to tu zbytecne nezabordelime.
  • 0

#320 matejcik

matejcik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 389 příspěvků(y)

Publikováno 13 březen 2009 - 22:17

no zdá se že medvěd09 si libuje v používání nějakých nestandardních věcí ;e))
  • 0
<reklama>OpenWIG - Wherigo player pro mobilní telefony</reklama>
"ty vaše kešky" jsou mi celkem ukradené :ep




4 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 4 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama