Přejít na obsah


Fotka

Blíží se konec světa, Geo.Benedikt@cz založil keš!


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
8 odpovědí na toto téma

#1 marekl

marekl

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 876 příspěvků(y)

Publikováno 01 duben 2008 - 11:07

Svět už nikdy nebude takový, jako býval před dneškem. Geo.Benedikt@cz založil keš: GC1A2AK. Gratuluji.
  • 0

#2 mitak

mitak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 277 příspěvků(y)

Publikováno 01 duben 2008 - 11:12

Ó jak jsi mocný ! :) Tradiční keš na konci Lelekovic ! Zpátky ke kořenům pařezovek ! (už slyším ty kecy, jak by ses na nás mohl příště vysrat) :D:D:D Uvědomuješ si, že jsi ztratil svou unikátnost a budeš teď jen součástí stáda, tak jako my ostatní ? ;)
  • 0

#3 Harwey

Harwey

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 208 příspěvků(y)

Publikováno 01 duben 2008 - 11:18

Gratuluji k založení první cache. Teď to bude již jako na běžícím pásu. B):D Chtěl jsem mít v gratulaci takové malé FTF, ale byl jsem předběhnut. Důvod zpoždění - nákup piv. :D:D:D
  • 0

#4 marekl

marekl

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 876 příspěvků(y)

Publikováno 01 duben 2008 - 11:21

Musím alespoň archivovat obrázek aktuálních statistik s poměrem nalezených a založených keší.

Vložený obrázek

Benedikt je už šedá ovce, Lole na hrad!
  • 0

#5 mitak

mitak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 277 příspěvků(y)

Publikováno 01 duben 2008 - 11:28

A co přijde příště ? Strhne snad Benedikt i Loleho ? NE! Lole vydrž ! Aspoň jednoho Dvorského chceme mít soudného ! :D
  • 0

#6 JaKr

JaKr

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 280 příspěvků(y)

Publikováno 01 duben 2008 - 13:46

Vzhledem k datu jsem s gratulací chtěl počkat. Nebyl jsem si zcela jist, zda je to skutečnost nebo povedený apríl. Díky Bene, do Lelekovic se už dávno chystám. Budu mít o důvod víc. Všechno je jednou poprvé a já pevně věřím, že v zakládání nalezneš zalíbení a posázíš okolí Lelekovic krabicemi. Dovolím si pararfrázovat jednu z Tvých gratulací :"Bene vyhópl na Babí lom a hlásí Margitce : tady založíme kešeňu". Blahopřejeme k odvážnému činu a těšíme se na další.
  • 0

#7 lole

lole

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 1 příspěvků(y)

Publikováno 01 duben 2008 - 17:50

Musím říct, že se to bráchovi povedlo a že nedal "jenom tak někam nějakou krabici". Ale ani samotné toto jeho dílo mě nedonutilo překonat barieru problemu se naučit přihlásit se do této diskuze. Byl to Mitak, kterému jsem věnoval tuto složitost, abych ho ujistil, že nemusí mít obavy. Zůstanu. Měl jsem 2 možnosti, jak se dostat na první místo. Sbírat rychleji než brácha, nebo počkat až se sesadí sám. Tak bachu dík! Máš to pěkný a vyjímečný, gratuluju.
  • 0

#8 rubick

rubick

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 212 příspěvků(y)

Publikováno 02 duben 2008 - 9:55

Jedna z posledních geo-jistot padla...;) Teď ještě aby Džorž dabl jú vypnul satelity a bude hotovo...:) Každopádně gratuluju k tak odvážnému kroku!
  • 0

#9 maros251

maros251

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 109 příspěvků(y)

Publikováno 02 duben 2008 - 17:01

No tak ti tedy gratuluji a ja ti chtěl dát k narozeninam bodík na budce a ty už si ho mužeš vzít sám B)
  • 0




1 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 1 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama