Přejít na obsah


Fotka

Garmin datový kabel 4 pin


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
5 odpovědí na toto téma

#1 SULiik

SULiik

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 8 příspěvků(y)

Publikováno 09 duben 2008 - 20:52

Ahoj, mám starší GPS Garmin eTrex Vista. Moc se v nich nevyznám, takže nevím jestli to není ten samý jako se teď pořád prodává :) Ten můj je asi 7 let starý. Mám dotaz, zda-li se dá propojit tato GPS s PC a pokud ano, tak jestli někdo nemá tušení kde by se dal sehnat datový kabel se 4 piny. Všude mají jen 9 pin. Psal jsem na garmin.cz, tak uvidíme co mi odpoví, ale raději bych kdyby mi pomohl někdo z vás geokačerů :) Díky Petr
  • 0

#2 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 11 450 příspěvků(y)

Publikováno 09 duben 2008 - 21:33

4 piny v rade? Pak je to kabel stejny jako na Legenda a ten by mel jit jeste normalne sehnat. Pripadne v Picodasu by ti mohli prodat jen ten samotny konektor a muzes si jej sam nabastlit na stary kablik od seriove mysi.. vyjde to vyrazne levneji.
  • 0

#3 Brabenecz

Brabenecz

    Veterán geocachingu

  • Members
  • PipPipPip
  • 179 příspěvků(y)

Publikováno 09 duben 2008 - 22:19

Tohle je přesně ten kabel co potřebuješ, jinej ani neni;)
http://www.gpscentru...lus&page_num=13
9pin je na straně PC tzv. COM port, na straně GPSky je plochý čtyřpinový konektor. USB kábl bohužel neexistuje.
  • 0

#4 SULiik

SULiik

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 8 příspěvků(y)

Publikováno 10 duben 2008 - 15:53

Jéé, paráda, děkuju moc :) Mě právě zmátlo to "9 pin", nedošlo mi, že je to ten do PC. Takže díky moc pane Brabenec :)
  • 0

#5 SULiik

SULiik

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 8 příspěvků(y)

Publikováno 10 duben 2008 - 16:15

Ještě mám dotaz. Co všechno se dá přenášet a popř. s jakým softwarem? Dají se aktualizovat jen mapy, nebo můžu stahovat a nahrávat body zájmu apod.? Díky moc :) Petr
  • 0

#6 FHonza

FHonza

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 321 příspěvků(y)

Publikováno 10 duben 2008 - 16:27

Můžeš nahrávat tam i zpět vše co MapSource dovolí :) Tj, mapy, body, trasy, stopy. Pro úplnost s Legendem nefunguje POI loader, protože nemá kartu
  • 0




2 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 2 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama