Přejít na obsah


Fotka

gc.cz/gc.com - pristup v terenu


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
4 odpovědí na toto téma

#1 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 19 červenec 2005 - 11:31

O vikendu jsem opet narazil na problem. Nepodrilo se mi v terenu podivat na web pro informace ke kesi u ktere jsem temer byl. Pouzivam Nokii 6310i a iPAQ P1915. Na nokii ve wapu sice cache najdu ale detaily se uz nezobrazi. Respektive, zalezi jak u ktere cache. Zrejme bude problem s tim, ze tahle nokia ma omezenou max velikost stranky. Prosba na spavce serveru: neslo by jednoduse rozdelit vetsi stranky na nekolik mensich? Jinak ta wapova aplikace je naprosto super!
Pri hledani na iPAQu (WM2002) dostavam na GC.CZ "Server Error in`/`Application. GC.COM zase hazi chybu hned pri prepnuti na hledani podle waypoint name.
Existuje nejaka ciste textova verze pro PDA? Na GC.COm jsem nic takoveho nenasel. Jaky mobilni pristup pouzivate vy?
Dekuji za rady.
  • 0

#2 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 19 červenec 2005 - 11:58

funguje mi na Siemens S55 pres gprswap jak gc.cz, tak gc.com (operator Oskar) a to spolehlive. Nacetl jsem i stranky kesi, obsahujici v popisu hodne textu, pritom S55 pameti prilis neoplyva. Zajimave je, ze pres Eurotel operatora na S55 je s wap strankami na GC.CZ nejaky problem, 3/4 podrobnejsich udaju ke keskam nelze z nejakeho duvodu nacist, hlasi to errory pri nacitani stranek. Pritom na GC.COM slape spojeni pres Eurotel bezchybne . Zatim se mi na duvod, proc GC.CZ Eurotelu pres wap nechutna, nepodarilo prijit, problem pretrvava od zacatku pouzivani.
  • 0

#3 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 19 červenec 2005 - 12:34

O vikendu jsem opet narazil na problem. Nepodrilo se mi v terenu podivat na web pro informace ke kesi u ktere jsem temer byl. Pouzivam Nokii 6310i a iPAQ P1915. Na nokii ve wapu sice cache najdu ale detaily se uz nezobrazi. Respektive, zalezi jak u ktere cache. Zrejme bude problem s tim, ze tahle nokia ma omezenou max velikost stranky. Prosba na spavce serveru: neslo by jednoduse rozdelit vetsi stranky na nekolik mensich? Jinak ta wapova aplikace je naprosto super!
Pri hledani na iPAQu (WM2002) dostavam na GC.CZ "Server Error in`/`Application. GC.COM zase hazi chybu hned pri prepnuti na hledani podle waypoint name.
Existuje nejaka ciste textova verze pro PDA? Na GC.COm jsem nic takoveho nenasel. Jaky mobilni pristup pouzivate vy?
Dekuji za rady.

Uspesne pouzivam rtr.ca/geo. - ma dobre hledani a po prihlaseni, ktere je stejne jako na gc.com, umi odfiltrovat tvoje nalezene a schovane cache (filter out finds). Nevyhoda je ze zobrazuje hint ve volnem textu a obcas na nej padne omylem pohled.Dalsi moznost je wap.geocaching.com - trochu slozitejsi vyhledavani, umi hledat jen podle co-ord. ale kdyz znam wpt tak to staci. Dale umi zalogovat cache i TB.S timhle jsem zatim vsude vystacil, papiry si tisknu jen u slozitejsich multi.
  • 0

#4 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 19 červenec 2005 - 13:12

Dik. To jsem ale hlupak. Zkusit wap.geocaching.com me nenapadlo. Vubec jsem nevedel, ze to taky funguje. Zda se, ze je to OK.
K tomu wap.gc.cz. Take se pripojuji pres Eurotel. Ted jsem to zkousel pres T-mobile a take nektere nejdou (ty same jako u ET). Podle mne jsou to vzdy ty s delsim popisem.
Na gc.com mi nejde napr. GCPRAZ. Pise to ze musim byt zalogovany, ale zalogovany jsem a ostatni (i ty dlouhe) jedou.

  • 0

#5 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 19 červenec 2005 - 13:31

Diky. rtr.ca/geo chodi bezvadne na mobilu i ipaqu. Jen na ipaqu zlobi cestina.


  • 0




1 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 1 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama