Přejít na obsah


Fotka

Kese v Salzbursku?


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
6 odpovědí na toto téma

#1 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 20 červenec 2005 - 12:04

Ahoj... Chystam se co nevidet vyrazit s tatikem na vylet do Rakouska. Par dni kesovani v Salzbursku, nebyl jste tam treba u nekdo, ze by ste mi poradili jaky kese delat a tak? A nebo nemate ty jejich priserny NJ zadani uz prelozeny do AJ? (Ano...babelfish znam... ;) ) A posledni vec, nevite o nejake aspon trochu pouzitelne +- free mape Rakouska, nebo jen zminene casti do GPS Etrex Legend C? :)

Diky. :)
  • 0

#2 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 20 červenec 2005 - 13:39

Ahoj... Chystam se co nevidet vyrazit s tatikem na vylet do Rakouska. Par dni kesovani v Salzbursku, nebyl jste tam treba u nekdo, ze by ste mi poradili jaky kese delat a tak? A nebo nemate ty jejich priserny NJ zadani uz prelozeny do AJ? (Ano...babelfish znam... ;) ) A posledni vec, nevite o nejake aspon trochu pouzitelne +- free mape Rakouska, nebo jen zminene casti do GPS Etrex Legend C? :)

Diky. :)

Dej mi waypointy keší, které potřebuješ přeložit z němčiny ...a nějakej mail, na který ti můžu poslat překlady. Teď jsem koukal na cache poblíž Salzburku. Pokud neumíš německy, nepouštěl bych se do multikeší.
  • 0

#3 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 20 červenec 2005 - 16:31

Ahoj... Chystam se co nevidet vyrazit s tatikem na vylet do Rakouska. Par dni kesovani v Salzbursku, nebyl jste tam treba u nekdo, ze by ste mi poradili jaky kese delat a tak? A nebo nemate ty jejich priserny NJ zadani uz prelozeny do AJ? (Ano...babelfish znam... ;) ) A posledni vec, nevite o nejake aspon trochu pouzitelne +- free mape Rakouska, nebo jen zminene casti do GPS Etrex Legend C? :)

Diky. :)

Ja ted ziju ve Stuttgartu a hledat kesky je trochu problematicky...jsou to vetsinou multicache, otazky jsou v nemcine a zneji kupr takto: "Najdete sochu zvirete na souradnicich ... v nemecke rikance o tomto zvireti se mluvi jeste o jinem zvireti. Toto zvire je...". Vetsinou se zeptam nekoho na ulici, at mi rekne rikanku z mladi o kocce - koukaj na me jak na nejakeho magora :)
  • 0

#4 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 22 červenec 2005 - 11:58

A posledni vec, nevite o nejake aspon trochu pouzitelne +- free mape Rakouska, nebo jen zminene casti do GPS Etrex Legend C? :)

Nekde jsem mival FREE Metroguide 6, jestli chces ... . Musel bych se hodne zahrabat do krabic s nosici a po tom stehovani tak tak tusim, ve ktere z mistnosti jsou. Pomohlo by Ti to?
  • 0

#5 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 22 červenec 2005 - 13:54

Ahoj... Chystam se co nevidet vyrazit s tatikem na vylet do Rakouska. Par dni kesovani v Salzbursku, nebyl jste tam treba u nekdo, ze by ste mi poradili jaky kese delat a tak? A nebo nemate ty jejich priserny NJ zadani uz prelozeny do AJ? (Ano...babelfish znam... ;) ) A posledni vec, nevite o nejake aspon trochu pouzitelne +- free mape Rakouska, nebo jen zminene casti do GPS Etrex Legend C? :)

Diky. :)

Kdyz uz jsme u tech problemu s keskama v germanskych zemich, mohl byste mi nekdo poradit s touto: http://www.geocachin...y&log=&numlogs= Vubec nechapu, co s tim...
  • 0

#6 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 20 červenec 2005 - 20:18

Dej mi waypointy keší, které potřebuješ přeložit z němčiny ...a nějakej mail, na který ti můžu poslat překlady. Teď jsem koukal na cache poblíž Salzburku. Pokud neumíš německy, nepouštěl bych se do multikeší.

Preklad zvladne babelfish, ja myslel jesli to uz treba nahodou nema nekdo zpracovany. ;) A nemecky v rodine nekdo taky umi, tak se poptam... Kazdopadne se pokusim multi vyhnout...kdyz budou vypadat slozite. Ale diky za ochotu a za rady. ;)

maty:No...tak to zas tak moc to asi drtit nebudu... :)
  • 0

#7 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 22 červenec 2005 - 14:42

Nekde jsem mival FREE Metroguide 6, jestli chces ... . Musel bych se hodne zahrabat do krabic s nosici a po tom stehovani tak tak tusim, ve ktere z mistnosti jsou. Pomohlo by Ti to?

Pomohlo by mi cokoliv... Jediny co mam je base mapa v gpsce... ;)
  • 0




1 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 1 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama