Přejít na obsah


Fotka

Online mapa kesi v zahranici


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
40 odpovědí na toto téma

#1 prdlik

prdlik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 125 příspěvků(y)

Publikováno 21 duben 2008 - 19:14

Existuje nejaka podobna mapa kesi jako je na tomto webu pro kese v zahranici? Aspon blizkem?
  • 0

#2 kolombo

kolombo

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 543 příspěvků(y)

Publikováno 21 duben 2008 - 19:50

prdlik napsal/a:
Existuje nejaka podobna mapa kesi jako je na tomto webu pro kese v zahranici? Aspon blizkem?


A ty google maps, co jsou v listingu u keší nestačí?
  • 0

Miroslav Kolombo, k.t.

Garmin Oregon 600

N50 45.701 E015 05.508

ICQ: 343-044-770

kolombo@kolombo.cz


#3 mitak

mitak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 277 příspěvků(y)

Publikováno 21 duben 2008 - 20:52

Nestačí, přicházejí nováčci, kterým už nestačí chtít denně aktualizovaný balík všech listingů v ČR. Potřebují denně aktualizovaný balík všech listingů na celém světě. Znáte to - co kdyby náhodou byl potřeba ? ;)
  • 0

#4 polerok

polerok

    Polerok

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 002 příspěvků(y)

Publikováno 21 duben 2008 - 21:17

mitak napsal/a:
Nestačí, přicházejí nováčci, kterým už nestačí chtít denně aktualizovaný balík všech listingů v ČR. Potřebují denně aktualizovaný balík všech listingů na celém světě. Znáte to - co kdyby náhodou byl potřeba ? ;)

A ty snad necestuješ každý týden po všech kontinentech?! :o
  • 0

To, ze pisu bez diakritiky je zpusobeno anglickou klavesnici...

-----------------------------------------------------------------------

Podpis? A jak se mám jako podepsat, když tu nemám pero....


#5 prdlik

prdlik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 125 příspěvků(y)

Publikováno 21 duben 2008 - 21:18

Ale notak, ty chytroline, co uz toho tolik pamatujes. :o:o Vubec nepotrebuju vsechny nove kese na svete. Vubec nejde o nove kese. Jde mne o to, ze ted, kdyz se nekam chystam, otevru mapu z geocaching.cz , podivam se na ono misto, ktere mne zajima, zjistim info o kesich a vyrazim. Velmi uzitecna vec. Jenze kdyz se chci jet podivat treba na Slovensko, tak je mne tahle mapa na dve veci.
  • 0

#6 v&f family

v&f family

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 497 příspěvků(y)

Publikováno 21 duben 2008 - 21:24

Asi proto, ze je pro Cechy? Co tohle?
http://www.geocaching.sk/mapaallc.php
  • 0

#7 Honzula

Honzula

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 121 příspěvků(y)

Publikováno 21 duben 2008 - 21:38

Ono stačí pořádně projít všechny funkce na http://www.geocaching.com a pak se teprve ptát. Já osobně se pořád považuju za nováčka, ale všechno co jsem potřeboval vědět jsem našel bud metodou pokus omyl nebo pročtením rad a návodů na wikipedii. Geokešing je přece o hledání!!!
  • 0

#8 sobikovi

sobikovi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 7 934 příspěvků(y)

Publikováno 21 duben 2008 - 21:43

prdlik napsal/a:
Ale notak, ty chytroline, co uz toho tolik pamatujes. :o:o Vubec nepotrebuju vsechny nove kese na svete. Vubec nejde o nove kese. Jde mne o to, ze ted, kdyz se nekam chystam, otevru mapu z geocaching.cz , podivam se na ono misto, ktere mne zajima, zjistim info o kesich a vyrazim. Velmi uzitecna vec. Jenze kdyz se chci jet podivat treba na Slovensko, tak je mne tahle mapa na dve veci.

Prrrrr, než začneš na někoho útočit, tak se prosím nejdříve podívej okolo, přečti si pravidla atd. atd. S takovou moc daleko nedojdeš. No a teď k věci. Mapa tady na webu je něco na víc pro české kačery, ale jinak výchozím bodem pro všechny kešky na celém světě je geocaching.com a tam příslušná mapa. Takže jdi si na geocaching.com, tam si dej volbu Map It a prozkoumávej mapy celého světa.
  • 0

#9 prdlik

prdlik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 125 příspěvků(y)

Publikováno 21 duben 2008 - 21:58

sobikovi napsal/a:
Prrrrr, než začneš na někoho útočit, tak se prosím nejdříve podívej okolo, přečti si pravidla atd. atd. S takovou moc daleko nedojdeš. No a teď k věci. Mapa tady na webu je něco na víc pro české kačery, ale jinak výchozím bodem pro všechny kešky na celém světě je geocaching.com a tam příslušná mapa. Takže jdi si na geocaching.com, tam si dej volbu Map It a prozkoumávej mapy celého světa.


Ja na nikoho neutocim.

Jenom nechapu, ze kdyz polozim konkretni a slusnou otazku do fora, tak si jeden ze mne dela legraci, ze jsem novacek, druhy ze cestuju kazdy tyden na jiny kontinent a treti mne doporucuje, abych si precetl prispevky na wikipedii, ktere mam samozrejme nactene.

Ze ctyr odpovedi jenom jedna mne odkaze na mnou pozadovanou mapu.

Chlapi zamyslete se nad sebou nez si zase zacnete honit ego. Zas takovi borci nejste.
  • 0

#10 polerok

polerok

    Polerok

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 002 příspěvků(y)

Publikováno 21 duben 2008 - 22:18

>prdlik< Ale notak, snad se tak moc nestalo ;) Ber to s nadhledem :) Co se týče mapy, tak na com-u je to prostě všechno all-in a pokud si PM, tak to máš se vším luxusem v podobě filtrů dle typu, odfiltrování Tvých a Tebou nalezených :P
  • 0

To, ze pisu bez diakritiky je zpusobeno anglickou klavesnici...

-----------------------------------------------------------------------

Podpis? A jak se mám jako podepsat, když tu nemám pero....


#11 mitak

mitak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 277 příspěvků(y)

Publikováno 22 duben 2008 - 7:54

Prdlíku, ten mrkající smajlík na konci mého příspěvku MĚL určitý a konkrétní VÝZNAM. Zkus se nad tím zamyslet, víc se s tebou o tom bavit nebudu. Pomoct v přemýšlení ti může tato keška GC19R0X
  • 0

#12 AgentJ

AgentJ

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 284 příspěvků(y)

Publikováno 22 duben 2008 - 8:14

mitak napsal/a:
Prdlíku, ten mrkající smajlík na konci mého příspěvku MĚL určitý a konkrétní VÝZNAM. Zkus se nad tím zamyslet, víc se s tebou o tom bavit nebudu. Pomoct v přemýšlení ti může tato keška GC19R0X


nebylo by lepsi misto ukazkoveho flamethrowingu ukazat Prdlikovi radeji nejakej priklad = http://www.geocachin...6875&zm=11&mt=m ?:@

kazdy nespadl z nebes;)
  • 0

#13 prdlik

prdlik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 125 příspěvků(y)

Publikováno 22 duben 2008 - 8:33

[quote]AgentJ napsal/a:
[quote]

nebylo by lepsi misto ukazkoveho flamethrowingu ukazat Prdlikovi radeji nejakej priklad = http://www.geocachin...6875&zm=11&mt=m ?:@

kazdy nespadl z nebes;)[/quote]

Dekuji. Tohle jsem hledal.
  • 0

#14 prdlik

prdlik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 125 příspěvků(y)

Publikováno 22 duben 2008 - 8:36

Jeste si chci ujasnit jednu vec, kdyz uz jsme si to vyrikali B) - google earth tohle predpokladam neumoznuje (automaticke zobrazovani kesi v mape). Je potreba tam naimprortovat kml soubor.
  • 0

#15 mitak

mitak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 277 příspěvků(y)

Publikováno 22 duben 2008 - 8:37

nebylo by lepsi misto ukazkoveho flamethrowingu ukazat Prdlikovi radeji nejakej priklad = http://www.geocachin...6875&zm=11&mt=m ?

kazdy nespadl z nebes


Tak to by nešlo, flamy mě na fórech baví víc než sterilní rady a odpovědi, na které člověk může přijít sám pouhým použitím vlastního mozku. B)
  • 0

#16 Iluvator

Iluvator

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 196 příspěvků(y)

Publikováno 22 duben 2008 - 8:45

AgentJ napsal/a:
....nebylo by lepsi misto ukazkoveho flamethrowingu ukazat Prdlikovi radeji nejakej priklad = http://www.geocachin...6875&zm=11&mt=m ?:@.....

Myslím že bylo by lepší, ale tato otázka se tady už ukázala několikrát. Co kdyby se tady do navigace dal i odkaz na mapy gc.com. Snad by to tady našli začátečníci lépe, než v angličtině. Co ty na to Pepo?:D
  • 0
Oregon 300
Tak do toho šlápni ať vidíš kousek světa.....

#17 prdlik

prdlik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 125 příspěvků(y)

Publikováno 22 duben 2008 - 9:05


Tak to by nešlo, flamy mě na fórech baví víc než sterilní rady a odpovědi, na které člověk může přijít sám pouhým použitím vlastního mozku. B)


Ty mas asi hodne casu, co? Kde by jsme dneska byli, kdyby kazdy vymyslel svoji vlastni zarovku a svuj vlastni internet a geocaching?

Navic podle tvoji teorie by mely fora zustat jen na flamy, protoze na vsechno ostatni si muze kazdy prijit sam.

Jde o to, ze tvoje sterilni rada, ktera by ti zabrala minutu casu, mne mohla usetrit hodiny patrani a experimentu s nejistym vysledkem. A az bys neco potreboval ty, mohl jsem to byt treba ja, kdo by ti venoval jednu minutu sveho casu. Tohle je smysl fora. Jednoducha otazka, jednoducha odpoved. Zvlast ve foru, ktere se jmenuje Dotazy a pripominky.
  • 0

#18 mitak

mitak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 277 příspěvků(y)

Publikováno 22 duben 2008 - 10:33

Áááá :D Chytl ses a teď jsi můj. Tak předně, kdybych napsal sterilní odpověď, tak bych byl zklamaný sám sebou, ale teď když můžu psát svoje nesmysly a dívat se jak mi na ně s vážnou tváří odpovídáš, se tetelím blahem :) Uznávám že moje jednání je značně OT a nekřesťanské, z čehož mám opět radost ;) Přibereme do flamu i pánbíčkáře ? :D
  • 0

#19 prdlik

prdlik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 125 příspěvků(y)

Publikováno 22 duben 2008 - 10:47

mitak napsal/a:
Áááá :D Chytl ses a teď jsi můj. Tak předně, kdybych napsal sterilní odpověď, tak bych byl zklamaný sám sebou, ale teď když můžu psát svoje nesmysly a dívat se jak mi na ně s vážnou tváří odpovídáš, se tetelím blahem :)

Uznávám že moje jednání je značně OT a nekřesťanské, z čehož mám opět radost ;) Přibereme do flamu i pánbíčkáře ? :D


Ja ti tvoje honeni ega neberu, kdyz ti dela dobre. Jenom si stale myslim, ze bys mel svuj exbicionismum smerovat do jinych mist (rozumej do jinych diskuzi). Na novinkach.cz te radi mezi sebou uvitaji. :) Taky resi spoustu hovadin, ale k tematu nic. Bude se ti tam libit. Ver mi.
  • 0

#20 kolombo

kolombo

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 543 příspěvků(y)

Publikováno 22 duben 2008 - 11:21

prdlik napsal/a:

sobikovi napsal/a:
Prrrrr, než začneš na někoho útočit, tak se prosím nejdříve podívej okolo, přečti si pravidla atd. atd. S takovou moc daleko nedojdeš. No a teď k věci. Mapa tady na webu je něco na víc pro české kačery, ale jinak výchozím bodem pro všechny kešky na celém světě je geocaching.com a tam příslušná mapa. Takže jdi si na geocaching.com, tam si dej volbu Map It a prozkoumávej mapy celého světa.


Ja na nikoho neutocim.

Jenom nechapu, ze kdyz polozim konkretni a slusnou otazku do fora, tak si jeden ze mne dela legraci, ze jsem novacek, druhy ze cestuju kazdy tyden na jiny kontinent a treti mne doporucuje, abych si precetl prispevky na wikipedii, ktere mam samozrejme nactene.

Ze ctyr odpovedi jenom jedna mne odkaze na mnou pozadovanou mapu.

Chlapi zamyslete se nad sebou nez si zase zacnete honit ego. Zas takovi borci nejste.


Hned první odpověď po Tvojem dotazu vede přesně na to, co potřebuješ.

Tak si, laskavě, přečti odpovědi a začni přemýšlet nad tím, co ty písmenka znamenají.

Jen jsi mne utvrdil v tom, že odpovídat začátečníkům, kteří si ani nedají čas přečíst možnosti webu, je naprosto zbytečná práce.
  • 0

Miroslav Kolombo, k.t.

Garmin Oregon 600

N50 45.701 E015 05.508

ICQ: 343-044-770

kolombo@kolombo.cz





0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama