Přejít na obsah


Fotka

Problém s Mapsource


  • Zamčené téma Toto téma je zamknuto
1 odpovědí na toto téma

#1 Petr1868

Petr1868

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 271 příspěvků(y)

Publikováno 25 duben 2008 - 17:15

Chtěl jsem si připravit trasu v Topo Czech 1,2 a zjistil jsem následující problém. Když chci otevřít Topo Czech přes Mapsource objeví se mi hláška konstatující problémy s mapsource a žádající její reinstalaci a nový start. Provedl jsem tedy odebrání mapsource z počítače, stažení nového instalačního souboru z webu garmina a novou instalaci mapsource. Poté jsem Mapsource zkusil otevřít a hláška upozorňující na problémy a požadující reinstalaci se objevila znovu. Jak mám tedy mapu otevřít
  • 0

#2 Petr1868

Petr1868

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 271 příspěvků(y)

Publikováno 25 duben 2008 - 18:11

Petr1868 napsal/a:
Chtěl jsem si připravit trasu v Topo Czech 1,2 a zjistil jsem následující problém.
Když chci otevřít Topo Czech přes Mapsource objeví se mi hláška konstatující problémy s mapsource a žádající její reinstalaci a nový start. Provedl jsem tedy odebrání mapsource z počítače, stažení nového instalačního souboru z webu garmina a novou instalaci mapsource.
Poté jsem Mapsource zkusil otevřít a hláška upozorňující na problémy a požadující reinstalaci se objevila znovu.
Jak mám tedy mapu otevřít

Již jsem na to přišel a použil utilitu "MapSource Registry FIX" (ke stažení na http://www.path.cz/f...c.php?f=20&t=22),
Po provedení je vše v pořádku.
Téma prosím zamknout
  • 0




1 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 1 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama