Přejít na obsah


Fotka

Legend - stažení geocachek


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
7 odpovědí na toto téma

#1 Polar animals

Polar animals

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 23 příspěvků(y)

Publikováno 08 May 2008 - 18:36

Ahojky, stala jsem se novým kačerem, dostala jsem starou navigaci Garmin Legend a chtěla bych se zeptat, jak do něj stáhnu waypoints. Nějak jsem to asi pořádně nepochopila. Kabel mám :-) Předem mockrát děkuji za odpověď Polar Bear P.S. Omlouvám se, že zakládám nové téma, ale nějak nemůžu najít odpověd na svou otázku!
  • 0

#2 Czecho Cowboy

Czecho Cowboy

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1372 příspěvků(y)

Publikováno 08 May 2008 - 22:51

Vítej mezi námi :)

Stáhni si program EasyGPS a připoj GPS k počítači.
Program ti nabídne možnost vybrání si typu GPS, najdi tedy Legenda a po jeho vybrání by měl program být schopen komunikace s ním.
Na libovolném seznamu kešek na geocaching.com si vpravo zaškrtneš ty, které chceš stáhnout, po otevření dialogu dáš otevřít, a seznam by se ti měl otevřít v EasyGPS.
Pak dáš už jen Send to GPS...
  • 0

#3 Polar animals

Polar animals

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 23 příspěvků(y)

Publikováno 09 May 2008 - 20:55

Děkuji, kupodivu to funguje :D:D:D
  • 0

#4 Pitrus

Pitrus

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 301 příspěvků(y)

Publikováno 10 May 2008 - 20:33

Kupodivu funguje i spousta dalších možností. Když chceš třeba stáhnout do Legenda kešku, kterou si zrovna prohlížíš, jako majitelka přístroje od firmy Garmin mužeš využít možnost, která se nabízí přímo v záhlaví keše: "Send to GPS". Nedřív ti to nainstaluje komunikační rozhraní a pak dáš jen SEND B). PS: Nezapomeň před tím připojit Legenda kabelem k PC ;)
  • 0

#5 pk84

pk84

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 116 příspěvků(y)

Publikováno 10 May 2008 - 20:38

A ještě lépe, při vyhledávání na GC lze zaškrtnout větší množství keší a ty pak posílat rovnou do legenda hromadně. To samé a pouze s tradičními lze dělat přes účet myGarmin a navíc v okolí libovolného bodu na světě. Možností je prostě hodně.B)
  • 0

#6 Polar animals

Polar animals

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 23 příspěvků(y)

Publikováno 11 May 2008 - 13:55

to jsou mi věci :) A kdepak získám účet myGarmin :) Jsem myslela, že když si zaškrtnu na GC těch bodů víc, tak je můžu stáhnout pouze když budu mít premiový účet :)
  • 0

#7 pk84

pk84

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 116 příspěvků(y)

Publikováno 11 May 2008 - 14:15

Dobrá, jak se mi to stalo rutinou, tak mi jedna věc unikla. - na gc.com hledám keše (moje oblíbené hledání - Search for nearest caches from your home coordinates (filter out finds)), zaškrtnu si jich více a pak ono "download waypoints", jelikož mám easyGPS tak mi to rovnou otevře a pak send, pardon je to jen o dva kliky více tak jsem zapomněl (jinak pravda jen po jedné) = tento postup je již výše -účet myGarmin je zdarma, po registraci a přihlášení klik na myExtras/go geocaching/get started a objeví se mapa kde jdou stahovat tradiční kešky po patnácti kusech:) rovnou do přístroje, vyžaduje garmin plugin, jde zvolit hledání kolem libovolného bodu na světě
  • 0

#8 polerok

polerok

    Polerok

  • Members
  • PipPipPip
  • 2002 příspěvků(y)

Publikováno 11 May 2008 - 14:55

Pokud by jsi měla i mapy, tak pomocí MapSource.
  • 0

To, ze pisu bez diakritiky je zpusobeno anglickou klavesnici...

-----------------------------------------------------------------------

Podpis? A jak se mám jako podepsat, když tu nemám pero....





3 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 3 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama