Přejít na obsah


Fotka

Vlcevl - půllitr z Bezdružic!


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
3 odpovědí na toto téma

#1 wmh

wmh

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 659 příspěvků(y)

Publikováno 17 květen 2008 - 20:17

Velká gratulace geocacherovi, který se za rok stal v Českém Ráji doslova legendou - ano, Vlcevl, zásadně lovící na kole a bez GPS - již nalezl 500 keší! A vzhledem k tomu, že se tímto stylem hledání nevyhýbá ani dlouhým či obtížným multinám, je to opravdu obdivuhodný výkon.

Takže moc gratuluji a především děkuji za všechny ty nádherné kešky, které mají v Českém Ráji signaturu "Vlcevl" ;)
  • 0
Retired slowcacher

#2 midlan

midlan

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 42 příspěvků(y)

Publikováno 18 květen 2008 - 2:19

Mily Lado! Vim dobre, ze nekesujes kvuli cislum, nicmene mi dovol, abych ti u prilezitosti krasnych kulatin i ja poblahopral alespon touto cestou. Jak jiz psal wenny, i ja smekam svoji ksiltovku pred tvym umenim a neda mi to, abych se opakoval i v tom, ze tvoje kese jsou vzdy zarukou kvality!!! Takze vzhuru do dalsi petistovky!. Z Paky zdravi Midlan.
  • 0

#3 hplus

hplus

    H+

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 483 příspěvků(y)

Publikováno 18 květen 2008 - 13:11

Ahoj - ja se musim pridat - za dlouhy vikend v Raji jsme par "vlcevlovek" potkali a bylo to fajn, Tvoje kese znam uz i od lonskych "Ocima ptaku" - a nemuzu si je vynachvalit. Takze k peknymu "pullitru" preju at Ti vydrzi nadseni a at se dal dari nachazet krasna a zajimava mistecka, kvuli kterym nas to kesovani vsechny tak bavi! Honza / H+
  • 0

#4 vsa

vsa

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 501 příspěvků(y)

Publikováno 18 květen 2008 - 23:04

Toz taky gratuluji a i dekuji za nadherne kesky. Serii Ocima jsem si obesel a jeste dlouho z toho budu zit....!
  • 0
VSA




1 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 1 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama