Přejít na obsah


Fotka

Colorado - zobrazení názvu mapy


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
2 odpovědí na toto téma

#1 hopa

hopa

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 152 příspěvků(y)

Publikováno 17 květen 2008 - 21:36

Instaloval jsem si do Colorada další mapu, tudíž tam mám gmapsupp.img , gmapprom.img a gmapbmap.img. Mapy fungují v tom není problém. Co se mi nepodařilo bylo zobrazení názvu mapy. Ať jsem mapy prohazoval v instalaci jakkoliv vždy se u jedné z map a to buď u Topo nebo Atlas Czehc, název nezobrazil. Ví někdo jak tohle ošetřit ? Stalo se to už také někomu ? Díky za radu.
  • 0

#2 hopa

hopa

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 152 příspěvků(y)

Publikováno 17 květen 2008 - 22:15

Ještě pro doplnění: mapu vygeneruji z MapSource tím, že vyberu požadovanou oblast (celou ČR) a volbou Převod - odeslat do zařízení to odešlu na kartu ve čtečce karet. Vygeneruje se soubor vždy s názvem gmapsupp.img. A to ať pracuji s mapou TOPO či Atlas Czech. Tak to přejmenuji na gmapprom.img a mapu nahraji do Colorada. Všechny tři mapy Colorado čte ale u jedné to nezobrazí název. Tlačítko Název mapové sady v MAPSource jsem nijak neupravoval. Zádrhel se vždy opakuje podle toho jak vygenerouvanou mapu přejmenuji. Lze z MapSource mapy generovat tak, aby název souboru-mapy se už nemusel nijak měnit ? Má to vliv na zobrazovaný název mapy? Nebo jen prostě upravit název mapy přímo v MapSource ? Díky.
  • 0

#3 Mion

Mion

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 942 příspěvků(y)

Publikováno 18 květen 2008 - 12:58

proč negeneruješ všechny požadované mapy v Mapsource do GPSky najednou? Pak ti odpadnou tyto problémy. Vyber set jedné mapy (TOPO), přidej set druhé mapy (ALTAS) a pak odešli najednou do zařízení (přímo do Garminí GPS - Colorada, 60ky a pod) Takhle to dělám už roky a nikdy nedošlo k popisovanému jevu. Je lepší, když jsou všechny vybrané uživatelské mapy v jednom IMG souboru (pokud se nenarazí na limit velikosti souboru).
  • 0




1 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 1 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama