Přejít na obsah


Fotka

Garmin Colorado - nový firmware


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
14 odpovědí na toto téma

#1 Cardasek

Cardasek

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 21 příspěvků(y)

Publikováno 19 květen 2008 - 9:29

Zdravím všechny, předem se omlouvám pokud tato otázka zde již padla. Chtěl bych se zeptat : 1) zda máte někdo tušení kdy vyjde nový firmware na Garmin Colorado (podlední beta verze vyšla již před cca měsícem), nebo jak je časté vydávání nových firmwarů u jiných přístrojů od Garminu. 2) v průběhu června by měla vyjít TOPO CZECH 2.0. Bude se dodávat společně s Coloradem? Díky za odpověď
  • 0

#2 Eyesight

Eyesight

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 39 příspěvků(y)

Publikováno 19 květen 2008 - 9:36

ad 2) pokud koupíš Colorado s Topo 1.2, tak nezoufej - Topo 2.0 bude pro uživatele, kteří si zakoupili a aktivovali Topo 1.2 tento rok (snad od 1.1., ale určitě v posledních 2-3 měsících...) jako upgrade ZDARMA - takže na novou mapu bych asi nečekal...
  • 0

#3 Dain & Olik

Dain & Olik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 704 příspěvků(y)

Publikováno 19 květen 2008 - 9:37

ad 1) nikdo nevi ad 2) je pravdepodobne, ze ano :)
  • 0

#4 Jarous1

Jarous1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 823 příspěvků(y)

Publikováno 19 květen 2008 - 10:02

Eyesight napsal/a:
ad 2) pokud koupíš Colorado s Topo 1.2, tak nezoufej - Topo 2.0 bude pro uživatele, kteří si zakoupili a aktivovali Topo 1.2 tento rok (snad od 1.1., ale určitě v posledních 2-3 měsících...) jako upgrade ZDARMA - takže na novou mapu bych asi nečekal...


Na to bych se dvakrát nespoléhal... Pokud je Colorado dodávané s mapou jako obvykle (tzn. jen na kartě, nepoužitelná v PC), tak Ti nějaký upgrade bude celkem k ničemu B)

Tohle funguje jen v případě, že sis TOPO dokoupil zvlášť.
  • 0

#5 Mufon&Pufon

Mufon&Pufon

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 81 příspěvků(y)

Publikováno 19 květen 2008 - 10:05

Ja teda koupil Colorado s CD - pred 14-ti dny.
  • 0

#6 Jave

Jave

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 78 příspěvků(y)

Publikováno 19 květen 2008 - 10:35

Colorado je dodavane s CD Topi 1,2
  • 0

#7 Jave

Jave

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 78 příspěvků(y)

Publikováno 19 květen 2008 - 10:36

Colorado je dodavane s CD Topo 1,2 Eh, sorry za zdvojeni :)
  • 0

#8 Cardasek

Cardasek

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 21 příspěvků(y)

Publikováno 19 květen 2008 - 10:38

OK, moc díky všem. Na nový firmawe asi opravdu nemá cenu čekat ... :(
  • 0

#9 Eyesight

Eyesight

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 39 příspěvků(y)

Publikováno 19 květen 2008 - 10:45

Jarous1 napsal/a:
Pokud je Colorado dodávané s mapou jako obvykle (tzn. jen na kartě, nepoužitelná v PC), tak Ti nějaký upgrade bude celkem k ničemu B)

Tohle funguje jen v případě, že sis TOPO dokoupil zvlášť.


Taak to samozřejmě ne. Netušil jsem ale, že Picodas pokračuje s tím, co dělal u Vista HCx... Na stránkách GPS Centra http://www.gpscentru...=761&tab=1&ref= je uvedeno "K přístroji je dodávána mapa TOPO Czech v 1.2 na CD - autonavigační a turistická mapa České republiky"....
  • 0

#10 peca78

peca78

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 6 příspěvků(y)

Publikováno 19 květen 2008 - 11:18

Minuly tyden jsem koupil pro zname 2 Colorada 300. Obe mely nainstalovany firmware 2.50, ale na strankach Garminu je ke stazeni pouze beta 2.51. Tak nevim, ale maji v tom asi trochu zmatek. To, ze verze 2.50 a beta 2.51 jsou odlisne je fakt. A myslim, ze vitezi 2.51, protoze 2.50 neumi navigovat primo ke kešce (dáte-li kam vést - schránky s poklady - vyberete keš - jít na pozici, neudělá to nic). U 2.40 i 2.51 to funguje bez problémů.
  • 0

#11 Jave

Jave

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 78 příspěvků(y)

Publikováno 19 květen 2008 - 13:19

peca78 napsal/a:
Minuly tyden jsem koupil pro zname 2 Colorada 300. Obe mely nainstalovany firmware 2.50, ale na strankach Garminu je ke stazeni pouze beta 2.51. Tak nevim, ale maji v tom asi trochu zmatek. To, ze verze 2.50 a beta 2.51 jsou odlisne je fakt. A myslim, ze vitezi 2.51, protoze 2.50 neumi navigovat primo ke kešce (dáte-li kam vést - schránky s poklady - vyberete keš - jít na pozici, neudělá to nic). U 2.40 i 2.51 to funguje bez problémů.


Na firmwaru 2.50 jedu od doby co jsem colorado koupil a zadny problem s navigovanim ke kesce nemam..
  • 0

#12 peca78

peca78

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 6 příspěvků(y)

Publikováno 19 květen 2008 - 14:35

Jave napsal/a:

peca78 napsal/a:
Minuly tyden jsem koupil pro zname 2 Colorada 300. Obe mely nainstalovany firmware 2.50, ale na strankach Garminu je ke stazeni pouze beta 2.51. Tak nevim, ale maji v tom asi trochu zmatek. To, ze verze 2.50 a beta 2.51 jsou odlisne je fakt. A myslim, ze vitezi 2.51, protoze 2.50 neumi navigovat primo ke kešce (dáte-li kam vést - schránky s poklady - vyberete keš - jít na pozici, neudělá to nic). U 2.40 i 2.51 to funguje bez problémů.


Na firmwaru 2.50 jedu od doby co jsem colorado koupil a zadny problem s navigovanim ke kesce nemam..



Můžeš mi prosím napsat, jakým způsobem stahuješ kešky do Colorada a jak máš nastaveno trasování, mapy,.. zkrátka způsob, jakým má Colorado navigovat, i když nastavením to asi nebude, protože na waypoint to naviguje normálně a když jsem porovnával Colorado s 2.40 a s 2.50, tak byly nastavene stejně. Diky
  • 0

#13 hradnik

hradnik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 165 příspěvků(y)

Publikováno 19 květen 2008 - 20:40

Nevim jak komu, ale me na FW 2.50 sla navigace na KEŠE jen chvíli (cca 20 keší), pak už nic. Na waypointy to navigovat samozřejmě umí, takže FW 2.51 byla jasná volba. Jinak co se upgradu mapy tyka, holt ma smolika ten, co koupil Colorado s mapou na kartě.
  • 0

#14 Jave

Jave

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 78 příspěvků(y)

Publikováno 19 květen 2008 - 20:51

No 20 kesi jsem s nim jeste neabsolvoval, tak treba to taky fungovat prestane :) Kesky do colorada jsem si stahnul najednou (400 v mem okoli pres PQ) + par vytipovanych pres "send to GPS" na strankach gc.com.. Jinak kdyz jdu po keskach, tak zapinam profil "geocaching" a davam zkratky - schranky s poklady - vyberu kesku a jdu... i postup kdy zadam v coloradu "found it" a hned "navigovat k dalsi nejblizsi" (nebo jak to tam je) je uplne bez problemu
  • 0

#15 Franz

Franz

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 43 příspěvků(y)

Publikováno 16 červen 2008 - 12:33

Neusnul nějak Garmin s novým firmware? Tušíte, kdy se objeví TOPO Czech V2 ?? Už několikrát se posunul termín a zatím není žádné info.
  • 0




2 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 2 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama