Přejít na obsah


Fotka

Mega-event


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
244 odpovědí na toto téma

#1 gerdik

gerdik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 499 příspěvků(y)

Publikováno 20 květen 2008 - 11:09

Tož kdy už neco takového spácháme v ČR? Už jste o tom uvažovali? Nebo na tom už pracujete? Prosím příspěvky typu "To nejde, protože .... " nebo " To by bylo těžký, to by se muselo ... " si nechejte pro sebe! Takových dokážu napsat stovky. Zajímá mne zda jste o tom už někdo uvažoval nebo už něco chystá.
  • 0

#2 Lucecitka

Lucecitka

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 334 příspěvků(y)

Publikováno 20 květen 2008 - 11:17

Po pravdě jsme o tom již uvažovali, dokonce snad máme i vybrané vhodné místo, ale ještě to musíme pořádně doladit a domyslet a třeba příští rok by se to dalo spáchat ;) Ale bude to pořádné sousto - vyzkoušíme si naše organizátorské schopnosti na menší akci a pak uvidíme, zda se máme pouštět i do něčeho tak MEGA ;) Jde taky o to, zda by byl z řad českého a přeshraničního kačerstva zájem :)
  • 0
Lucecitka & Imagine & Štěpula
http://www.geocoinplanet.eu/

#3 abakus

abakus

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 159 příspěvků(y)

Publikováno 20 květen 2008 - 11:36

O zájem bych obavy neměl, takovou ikonku tu moc lidí nemá ;) I když nějakou publicitu by oproti obyč eventu by to chtělo. Spíš nezávidím tu organizaci. Docela schůdná verze megaeventu se mi zdála v Holandsku, kdy event oficiálně začal dopoledne a lidi se tak do hlavního tábora trousili celý den a zase odcházeli na lovy se zadáním novývh kešek. I tak se ale stály fronty na logování nejen nových keší v širokém okolí :) Sice jsem byl trochu zklamanej, že nevidím těch 500 kačerů najednou, ale za to to byla pohoda, žádný stres a tlačenice.
  • 0

#4 gerdik

gerdik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 499 příspěvků(y)

Publikováno 20 květen 2008 - 11:49

abakus: To je právě ono - jeden den/více dní. Jeden den by byl více stylem někdy dojeďte a někdy odjeďte. Přemýšlel jsem o "pronájmu" zoologické zahrady (někdy mimo hlavní sezónu) včetně přilehlých parkovišť. V ZOO udělat pěknou wherigo kešku. Sehnat i nějaké sponzory a výdělek věnovat ZOO. Ale i tak by to "setkání" bylo více o míjení než o setkání a o ikoně. Nebo více dní - na volném prostranství bych si netroufnul. Ale někde ve velké škole s jednou nocí. Nechat si i uvařit třeba večeři a večer zahrát nějaké deskové hry, popít, pokecat (po větších otevřených skupinách). Ale i tak by to byl záhul na organizaci. Už jen parkování. 500 registrujících kačerů může znamenat i skoro 1000 lidí a 300 - 400 aut.
  • 0

#5 Sodobar

Sodobar

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 455 příspěvků(y)

Publikováno 20 květen 2008 - 11:55

HEHE, to by vypadalo, že se chystá nějaká technopárty :-)
  • 0

#6 galdra

galdra

    Advanced Member

  • Validating
  • PipPipPip
  • 442 příspěvků(y)

Publikováno 20 květen 2008 - 16:00

Lucecitka napsal/a:
Po pravdě jsme o tom již uvažovali, dokonce snad máme i vybrané vhodné místo, ale ještě to musíme pořádně doladit a domyslet a třeba příští rok by se to dalo spáchat ;) Ale bude to pořádné sousto - vyzkoušíme si naše organizátorské schopnosti na menší akci a pak uvidíme, zda se máme pouštět i do něčeho tak MEGA ;)
Jde taky o to, zda by byl z řad českého a přeshraničního kačerstva zájem :)


Zájem je, určitě odtud z Krušných hor min. 50 magorů přijede :)
  • 0
Galdra

#7 Czecho Cowboy

Czecho Cowboy

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 372 příspěvků(y)

Publikováno 20 květen 2008 - 16:15

galdra napsal/a:

Lucecitka napsal/a:
Po pravdě jsme o tom již uvažovali, dokonce snad máme i vybrané vhodné místo, ale ještě to musíme pořádně doladit a domyslet a třeba příští rok by se to dalo spáchat ;) Ale bude to pořádné sousto - vyzkoušíme si naše organizátorské schopnosti na menší akci a pak uvidíme, zda se máme pouštět i do něčeho tak MEGA ;)
Jde taky o to, zda by byl z řad českého a přeshraničního kačerstva zájem :)


Zájem je, určitě odtud z Krušných hor min. 50 magorů přijede :)

O zájem bych se určitě nebál, v případě organizace např. někde na západu Čech je velký potenciál příjezdu cacherů z Německa a i u nás se najde dostatek lidí, kteří si pro tu super ikonku dojedou :D (já jsem jedním z nich ;))
  • 0

#8 haggaeus

haggaeus

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 751 příspěvků(y)

Publikováno 20 květen 2008 - 16:17

muj osobni nazor - zatim jsem na zadnem megaeventu nebyl a nelaka me to. Tak aspon link na rok a pul stary thread na stejne tema, at pisu neco k veci.
  • 0

#9 polerok

polerok

    Polerok

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 002 příspěvků(y)

Publikováno 20 květen 2008 - 16:23

např. někde na západu Čech je velký potenciál příjezdu cacherů z Německa


Čímž vyškrtneš velmi mnoho lidí z Moravy a Slezska poněvadž je ta dálka odradí....
  • 0

To, ze pisu bez diakritiky je zpusobeno anglickou klavesnici...

-----------------------------------------------------------------------

Podpis? A jak se mám jako podepsat, když tu nemám pero....


#10 kareha

kareha

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 47 příspěvků(y)

Publikováno 20 květen 2008 - 17:22

Čímž vyškrtneš velmi mnoho lidí z Moravy a Slezska poněvadž je ta dálka odradí....


Nemyslím. Kdo bude chtít přijet, přijede (a že se tam jenom kvůli té ikonce požene spousta lidí). Česká republika je malá a dá se projet za 4 hodiny, to není až taková dálka.
  • 0

#11 polerok

polerok

    Polerok

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 002 příspěvků(y)

Publikováno 20 květen 2008 - 17:27

Nemyslím. Kdo bude chtít přijet, přijede (a že se tam jenom kvůli té ikonce požene spousta lidí). Česká republika je malá a dá se projet za 4 hodiny, to není až taková dálka.


Ano, spusta lidí sice přijede, ale spousta také ne. Do Prahy je to ještě relativně spojením v pohodě, ale dál na západ.... Holt České Dráhy jsou ČD :D

A je potřeba spočítat poměr mezi tím, kolik přijede němců a kolik nepřijede moraváků....
  • 0

To, ze pisu bez diakritiky je zpusobeno anglickou klavesnici...

-----------------------------------------------------------------------

Podpis? A jak se mám jako podepsat, když tu nemám pero....


#12 Czecho Cowboy

Czecho Cowboy

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 372 příspěvků(y)

Publikováno 20 květen 2008 - 17:36

polerok napsal/a:

např. někde na západu Čech je velký potenciál příjezdu cacherů z Německa


Čímž vyškrtneš velmi mnoho lidí z Moravy a Slezska poněvadž je ta dálka odradí....

No ideální by na to byla Praha, třeba si zarezervovat na 1. máje Letnou pro sjezd geocacherstva by mohl být zajímavý, ač bláznivý nápad :D.
Nebo udělat nějaký kongres s diskuzemi v kongresovém centru, určitě bych dorazil na přednášku "co dělat s exkrementy u keše" :D
  • 0

#13 polerok

polerok

    Polerok

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 002 příspěvků(y)

Publikováno 20 květen 2008 - 17:54

No ideální by na to byla Praha


Proč nemůže být jednou něco u mě na zahradě?! :D

  • 0

To, ze pisu bez diakritiky je zpusobeno anglickou klavesnici...

-----------------------------------------------------------------------

Podpis? A jak se mám jako podepsat, když tu nemám pero....


#14 Czecho Cowboy

Czecho Cowboy

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 372 příspěvků(y)

Publikováno 20 květen 2008 - 18:05

polerok napsal/a:

No ideální by na to byla Praha


Proč nemůže být jednou něco u mě na zahradě?! :D

To s tou Letnou měl být džouk, ale to už je jedno B), jestli rád na své zahradě pohostíš alespoň 500 lidí a zajistíš i všechen servis okolo, tak proč ne :D
  • 0

#15 mike1980cz

mike1980cz

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 135 příspěvků(y)

Publikováno 20 květen 2008 - 18:10

Jelikoz se chystame ted na event do anglie (budeme mit cestu kolem ;o), muzu rict ze to maji dobre vymyslene s pridruzenymi eventy. Megaevent se kona v nedeli, ale uz od patku se konaji mensi eventy pro prespani ve velkych kempech nedaleko od finalniho mista. Ucastnici tak mohou v klidu najet dva dny dopredu, nebo proste jak se jim to hodi, v klidu prespat ve stanu, nebo v chatkach. Misto bych doporucil urcite nekde v centru republiky, jestli primo Praha je idealni misto, to tezko rict. Vybrat ale nekolik vetsich kempu, nejlepe s chatkami, vsemi smery od mista konani, tak aby mohli prijet i rakusane, nemci, holandani, slovaci, myslim ze by dorazilo dost lidi. Ale ja myslim ze i z cech by 500+ mozna prijeli. Nejlepsi misto by byla ale nejaka megahospoda. Vemte si jen geopivo, 100 nema problem dorazit v praze 4x rocne, to je vlastne 400+, to je uz skoro megaevent ;o))
  • 0

#16 Czecho Cowboy

Czecho Cowboy

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 372 příspěvků(y)

Publikováno 20 květen 2008 - 18:13

mike1980cz napsal/a:
Jelikoz se chystame ted na event do anglie (budeme mit cestu kolem ;o), muzu rict ze to maji dobre vymyslene s pridruzenymi eventy. Megaevent se kona v nedeli, ale uz od patku se konaji mensi eventy pro prespani ve velkych kempech nedaleko od finalniho mista. Ucastnici tak mohou v klidu najet dva dny dopredu, nebo proste jak se jim to hodi, v klidu prespat ve stanu, nebo v chatkach.

To je pěkný způsob řešení, docela rád bych to viděl v praxi ;), až přijedeš, tak nezapomeň poreferovat...
  • 0

#17 sobikovi

sobikovi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 7 934 příspěvků(y)

Publikováno 20 květen 2008 - 18:37

Co je taková náplň Mega evemtu? Jaká jsou přesná pravidla pro Mega Event?
  • 0

#18 polerok

polerok

    Polerok

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 002 příspěvků(y)

Publikováno 20 květen 2008 - 18:47

sobikovi napsal/a:
Co je taková náplň Mega evemtu? Jaká jsou přesná pravidla pro Mega Event?


Toš co třeba wiki :D

Mega-Event cache je je obdoba běžného eventu, ovšem je mnohem většího, zpravidla nadnárodního či dokonce celosvětového rozsahu. Tento typ eventu musí navštívit alespoň 500 a více geocacherů, aby byl uznán právě jako Mega.
  • 0

To, ze pisu bez diakritiky je zpusobeno anglickou klavesnici...

-----------------------------------------------------------------------

Podpis? A jak se mám jako podepsat, když tu nemám pero....


#19 polerok

polerok

    Polerok

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 002 příspěvků(y)

Publikováno 20 květen 2008 - 18:50

jestli rád na své zahradě pohostíš alespoň 500 lidí a zajistíš i všechen servis okolo, tak proč ne


Nad náma jsou pole o rozloze několika set HA, tam se postaví stany. Ve městě je pivovar a maskombinát, tam se seženou bečky a maso.....

No, já vám to budu vymýšlet a vy to budete uvádět do praxe B)
  • 0

To, ze pisu bez diakritiky je zpusobeno anglickou klavesnici...

-----------------------------------------------------------------------

Podpis? A jak se mám jako podepsat, když tu nemám pero....


#20 Czecho Cowboy

Czecho Cowboy

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 372 příspěvků(y)

Publikováno 20 květen 2008 - 19:15

polerok napsal/a:

jestli rád na své zahradě pohostíš alespoň 500 lidí a zajistíš i všechen servis okolo, tak proč ne


Nad náma jsou pole o rozloze několika set HA, tam se postaví stany. Ve městě je pivovar a maskombinát, tam se seženou bečky a maso.....

No, já vám to budu vymýšlet a vy to budete uvádět do praxe B)

Já se rád budu podílet na realizaci, pokud bude zájem. Ale asi ne lokálně, spíš co se týče listingu a marketingu B)
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama