Přejít na obsah


Fotka

Německé cache s českým textem


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
4 odpovědí na toto téma

#1 ELBUR

ELBUR

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 19 příspěvků(y)

Publikováno 24 květen 2008 - 17:47

Cacherům, kteří chtějí vyrazit za humna a neovládají německý jazyk, snad pomůže tato zpráva: Na saské straně Krušných hor mají teď listing i v češtině cache Aus der Ferne-Z dalky-From a distance(GC13HGV), Goldkaemmerchen(GCYHNE), V-M 004(GCPC5A), V-M 007(GCPC7W), De Asch(GCYXEB), Schoenecker Wanderung(GC16R8N) a samozřejmě Galdrova Earthcache Scheibenberg(GC145BC).
  • 0

#2 polerok

polerok

    Polerok

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 002 příspěvků(y)

Publikováno 24 květen 2008 - 18:39

No vida jak se nám ta češtinka v keškách rozmáhá :)
  • 0

To, ze pisu bez diakritiky je zpusobeno anglickou klavesnici...

-----------------------------------------------------------------------

Podpis? A jak se mám jako podepsat, když tu nemám pero....


#3 sobikovi

sobikovi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 7 934 příspěvků(y)

Publikováno 24 květen 2008 - 19:06

Pokud vím, tak i v okolí Liberce (za hranicema) je spousta kešek s českým listingem, aspon zjednodušeným - Žitava, Hrádek nad Nisou atd.
  • 0

#4 mitah

mitah

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 116 příspěvků(y)

Publikováno 24 květen 2008 - 21:12

Abych si taky přihřál polívku ;) : svého času jsem (z angličtiny) přeložil ownerovi kešuli MEK City Marienberg GCZNNF
  • 0
-- Mitah Team --

#5 galdra

galdra

    Advanced Member

  • Validating
  • PipPipPip
  • 442 příspěvků(y)

Publikováno 24 květen 2008 - 21:31

Ono je to fajn, když jsou listingy kešulí v našem jazyce a naopak pro Němce v jejich či v anglině. Trochu se vrátím do historie: asi před rokem (30.4.2007) byl event Hexenfeuer kousek za čárou v Sasku, kde jsme se domluvili s největšími aktivisty v Sasku (tady za čárou Chomutov - Karlovy Vary) Hendrickem s Teamu Spectra a Schwarzesteigerem, že se budeme snažit navzájem listingy dávat alespoň v angličtině. Zatím to ještě úplně nefunguje, je mnoho nových kačerů, kteří toto neví. Pokud by někdo měl potřebu přeložit listing do němčiny nebo naopak, jsem k dispozici...samozřejmě v rámci svých časových možností.
  • 0
Galdra




1 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 1 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama