Diky vsem, to sem rad ze to aspon takhle jde i kdyz nechapu ze to neudelali jednoduseji. Zvlast kdyz jak koukam "receive from device" presne tak funguje (pridava do dokumentu) takze by vlastne GPS sla pouzit jako ta "schranka" :D
Jak plánovat trasy v Mapsource
Vytvořeno od
Veverky
, kvě 27 2008 9:24
25 odpovědí na toto téma
#21
Publikováno 01 červenec 2008 - 7:43
Garmin Oregon 300 + Topo CZ 3 Pro; Nokia 5800, SmartcomGPS, SmartGPX, Nokia Maps, Google Maps; Gentoo Linux + Wine + GeoGet
#22
Publikováno 01 červenec 2008 - 8:31
Mapsource potožmo TOPO50 už pro plánování tras nepoužívám, bo přesnost není nic moc, hlavně v městské džungli chybí spousta detailů.
Používám nový ultimátní server přímo od Shocartu - www.cykloserver.cz. Má výborné detailní bitmapové podklady a jednoduše dám kreslit "linie výletu" a naklikám si přesnou trasu a nechám si to poslat v GPX formátu, prosté. Tam kde TOPO50 zcela selhávala tam mě zatím cykloserver na holičkách nenechal, lesní cestička byla opravdu tam kde měla být.
Používám nový ultimátní server přímo od Shocartu - www.cykloserver.cz. Má výborné detailní bitmapové podklady a jednoduše dám kreslit "linie výletu" a naklikám si přesnou trasu a nechám si to poslat v GPX formátu, prosté. Tam kde TOPO50 zcela selhávala tam mě zatím cykloserver na holičkách nenechal, lesní cestička byla opravdu tam kde měla být.
#23
Publikováno 01 červenec 2008 - 8:40
Trauma_Zero napsal/a:
Používám nový ultimátní server přímo od Shocartu - www.cykloserver.cz.
Jojo...vcera jsem to objevil a je super.
#24
Publikováno 01 červenec 2008 - 10:44
Teď jsem to také vyzkoušel. Opravdu perfektní. Díky za dobrý tip.
#25
Publikováno 01 červenec 2008 - 20:53
nějak jsem nenašel jak tu trasu vyexportovat, ale i kdybych našel, zůstanu u svého oblíbeného programu který jsem zmínil výš. Má další vychytávky a nic mi v něm nechybí. Vpodstatě mi mapa nacykloservru přijde stejná jako mapa oskenovaná do OZIho, I když je fakt že celou republiku oscenovanou nemám. (Nemám? )
#26
Publikováno 01 červenec 2008 - 21:54
Taky mi chvili trvalo, nez jsem prisel na export. Musi se napred projit registraci a vytvorit si profil. Potom se pripravena trasa napred ulozi a pak uz jde z profilu kde jsou ulozeny moje trasy vyexportovat jako GPX soubor. Tento zpusob mi funguje, jiny jsem neobjevil.
1 uživatel(ů) prochází toto téma
0 uživatelů, 1 návštěvníků 0 anonymních uživatelů