Přejít na obsah


Fotka

Colorado a sada do auta


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
8 odpovědí na toto téma

#1 rob

rob

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 129 příspěvků(y)

Publikováno 28 květen 2008 - 22:03

Chtěl bych se zeptat, jaké kdo máte zkušenosti s autosadama na Colorado. Děkuji
  • 0

#2 mysakf

mysakf

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 151 příspěvků(y)

Publikováno 29 květen 2008 - 5:22

Mám originál, funguje jak má, spokojenost.
  • 0

#3 A+T

A+T

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 496 příspěvků(y)

Publikováno 29 květen 2008 - 5:43

Mám originál a zatím jsem naprosto nepřišel na to, k čemu slouží to kolečko velikosti mini CD s jednou stranou červenou. Jo a taky mi ten držán na skle zatím fakt nechce držet. spadne každé cca 2 hodiny. Má s tím také někdo obdobnné problémy ?
  • 0

#4 Slapator

Slapator

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 36 příspěvků(y)

Publikováno 29 květen 2008 - 6:10

Taky nevím na co je ta červená potvora, ale myslím, jestli to nějak nesouvisí s tím padáním držáku. Jestli to nemá být nějak přípravek na údržbu či co. Poradí někdo? Jinak tu gumu stačí očistit, sklo taky, popř. navlhčit a drží to jak čert.
  • 0

#5 Mufon&Pufon

Mufon&Pufon

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 81 příspěvků(y)

Publikováno 29 květen 2008 - 6:17

To kolecko je ma z jedne strany samolepku, lze prilepit na rovnou plochu ocistene pristrojove desky. Prisavka se pak prisava na nej. Prisavku je lepsi ocistit mydlovou vodou a pred prisatim navlhcit.
  • 0

#6 hopa

hopa

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 152 příspěvků(y)

Publikováno 29 květen 2008 - 21:25

Také jsem si pořídil držák do auta na Colorado. Zatím drží spolehlivě. Co bych tomu vytknul je to, že na tuhle konstrukci je Colorado dost těžké. Při jízdě i po mírně nerovném povrchu se navigace chvěje. :( Dá se to sice zmírnit tím, že se připevní držák tak, aby se spodní okraj Colorada dotýkal přístrojové desky, no nejsem si jistý tímto řešením v každém autě. Na každý případ se dá koupit držák na http://www.ram-mount...rado_mounts.htm Tady ty držáky vypodají podstatně mohutnější - adekvátnější konstrukce vůči váze Colorada. Je i fakt, že Colorado je určené do pěšího terénu, nikoli do teréního auta. PS: Dnes bych asi volil držák z RAM - catalogu :P
  • 0

#7 LiborH

LiborH

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 334 příspěvků(y)

Publikováno 29 květen 2008 - 22:07

Mufon&Pufon napsal/a:
To kolecko je ma z jedne strany samolepku, lze prilepit na rovnou plochu ocistene pristrojove desky. Prisavka se pak prisava na nej. Prisavku je lepsi ocistit mydlovou vodou a pred prisatim navlhcit.

Kolečko jsem ke svému Nuvi dostal taky a je to výborné řešení, protože na skle ty držáky policaktům vadí, prý to vadí výhledu.

Pouze to řešení s samolepkou je zcela mimo, protože ani po jakémkoliv odmaštění na přístrojovce prostě nedrží dýl jak den nebo dva. Zkusil jsem s toho sundat jejich samolepku a dát tam svojí (testovány dva druhy oboustrannek) a výsledek stejný. Nakonec jsem to zase umyl a kolečko přilepil na odmaštěnou přístrojovou desku lepidlem Terostat, ketré mi zbylo z jiné akce a které je primárně určeno na zasklívání autoskel. Tohle drží už přes rok jako čert - normální silikon i když je levnější bych nepoužil, protože není tak houževnatý a přilnavý. Ale kupovat to je docela drahý, spíš bych se zastavil u některých autozasklívačů a na nich tu trošku vyžebral.

Tady je nějaký narychlo najitý odlaz, ale asi lze najít lepší
http://www.loctite.a...-9000-PL--310ml
  • 0

#8 lukowicz

lukowicz

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 51 příspěvků(y)

Publikováno 31 květen 2008 - 7:45

Na nalepení na přístrojovku se osvědčila oboustranná páska od servisu autoskel,kterou lepí zpětná zrcátka. Drží jak pes
  • 0

#9 rob

rob

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 129 příspěvků(y)

Publikováno 01 červen 2008 - 20:27

lukowicz napsal/a:
Na nalepení na přístrojovku se osvědčila oboustranná páska od servisu autoskel,kterou lepí zpětná zrcátka. Drží jak pes

Tak jsem nakonec koupil standardní sadu a použil i kolečko tam dodané, odmastil přístrojovou desku a zatím drží ikdyž se jsem se pohyboval na mizerných silnicí.
  • 0




1 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 1 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama