Přejít na obsah


Fotka

Waypoint v Garmin Coloradu


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
6 odpovědí na toto téma

#1 milanncz

milanncz

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 9 příspěvků(y)

Publikováno 05 červen 2008 - 7:25

Jako čerstvý majitel GC nemohu přijíti na dvě věci. Při nahrání multikeše z geocaching.com do GC se v listingu objeví HTML kód waypointů a ne přímý odkaz na ně. Další problém je, že při hledání keše přístroj neroutuje, ale ukazuje přímou cestu ke schránce. Dělám někde neco špatně při nastaveni Colorada?
  • 0

#2 BAFteam

BAFteam

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 249 příspěvků(y)

Publikováno 05 červen 2008 - 8:35

Podle mě máš přídavné WP stagí ve Zkratky - Kam jít. Stejně se tam ukládají další body přidané i k tradi - např. Parking u kesí atd. Druhy dotaz nevim presne - je to nekde k nastaveni - cetla jsem to tu nekde, urcite nekdo odpovi.
  • 0

#3 suplere

suplere

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 408 příspěvků(y)

Publikováno 05 červen 2008 - 12:07

Odpoved na druhou otazku: Pokud si vyhledas kes, tak ze zobrazení kese dej: Volby-Jít na pozici Zároveň ale musíš mít v nastavení: Trasování-Metoda vedení-nastavený něco jiného než mimo silnice Ja mam v Kolouškovi tři profily a metodu vedení mám nastavenu takto: Geocaching (mám nastaveno mimo silnice) Kolo (mám nastaveno Na silnici pro vzdálenost) Auto (Na silnici pro čas) A k první otázce : additional waypointy (parking, stage atd.) se pri importu GPX ukládají do trasových bodů. Na ně se dostaneš přes menu: Kam vést?-Trasové body. Toto řešení je takový neohrabaný a při procházení multiny nepohodlný (přepínání z listingu na navigovaní na jednotlivé stage).
  • 0

#4 apriliaf1

apriliaf1

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 20 příspěvků(y)

Publikováno 05 červen 2008 - 20:43

stím že to neroutuje musíš nastavit v trasování - metoda vedení-na silnici pro vzdálenost pokud to nepujde upgraduj na verzi 2.51 mne to take nešlapalo a to s 2.50
  • 0

#5 milanncz

milanncz

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 9 příspěvků(y)

Publikováno 06 červen 2008 - 10:43

Díky za pomoc. Routování již funguje, waypointy zatím ne, ale snad se to poddá.
  • 0

#6 Skleba

Skleba

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 504 příspěvků(y)

Publikováno 06 červen 2008 - 11:51

Neohrabany to je, zvlast kdyz si clovek nacte PQ a tech bodu je tam tolik, ze vyznat se ktery je ten spravny snad ani nejde :@ Koukam, ze ty trasove body se ukladaji do /GARMIN/GPX/CURRENT/Current.gpx ale kdyz je smazu, tak se zahadne stejne znovu objevi pri zapnuti :o
  • 0

#7 Mion

Mion

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 942 příspěvků(y)

Publikováno 06 červen 2008 - 12:06

Už tu bylo probíráno ;) (a na Colorado wiki je to také řečeno , ale v angličtině) že current.gpx je pouze OBRAZEM paměti Colorada, který se vytvoří v okamžiku aktivní USB konekce.
Takže jej nelze použít pro editaci, lze jej využít pouze pro export z Colorada do PC. Takže editace current.gpx nebo jeho smazání nemá žádný vliv na data v "interní" paměti Colorada.

DOPLNĚNO: Doporučuji prostudovat http://garmincolorad...m/Data Transfer
Tam je popsáno, jak Colorado zacházi s GPX v paměti a na SD (chová se k nim odlišně - např. GPX z SD karty reloaduje každým restartem)

Skleba napsal/a:
Koukam, ze ty trasove body se ukladaji do /GARMIN/GPX/CURRENT/Current.gpx

ale kdyz je smazu, tak se zahadne stejne znovu objevi pri zapnuti :o


  • 0




1 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 1 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama