Přejít na obsah


Fotka

Odvoz TB/GC do Anglie


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
11 odpovědí na toto téma

#1 polerok

polerok

    Polerok

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 002 příspěvků(y)

Publikováno 08 červen 2008 - 21:31

Za 20 dní odlétám do Anglie směr Birmingham, takže pokud by měl někdo zájem, kontakt přes profil GC.com
  • 0

To, ze pisu bez diakritiky je zpusobeno anglickou klavesnici...

-----------------------------------------------------------------------

Podpis? A jak se mám jako podepsat, když tu nemám pero....


#2 DeathOfRats

DeathOfRats

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 234 příspěvků(y)

Publikováno 16 červen 2008 - 22:40

2. července odlétám do Anglie (East Midlands, pohybovat se budu hlavně v okolí Leicesteru a Market Harborough), takže také nabízím své transportovací služby. Budu tam až do poloviny září, takže se můžu případně pokusit vypátrat a dovézt domů zatoulané TB/GC.
  • 0
SQUEAK?
deathofrats.rajce.net
deathofrats13.blogspot.com

#3 IslandTeamMember

IslandTeamMember

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 6 příspěvků(y)

Publikováno 30 srpen 2008 - 1:40

Mám u sebe cion s tímto cílem Current GOAL: this coin needs to stay put in Merchants Quay until the end of August then can travel, 10 caches in the Lake District, 10 caches in Scotland 10 caches in Wales 10 caches in Ireland/isle of Man 10 caches in the North 10 caches in the East 10 caches in the South 10 caches in the West 10 caches on an Island 10 caches by water 10 multi caches when complete there will be a prize for the best log? Neveme ho někdo zpět?
  • 0

#4 comparare

comparare

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 253 příspěvků(y)

Publikováno 07 říjen 2008 - 9:36

mám u sebe coin který chce domů do UK ,nemáte tam někdo cestu?
  • 0
vylezu všechno,ale nevim za jak dlouho

#5 ilca12

ilca12

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 106 příspěvků(y)

Publikováno 07 říjen 2008 - 10:23

Jo, ale až 19.11. letím do Londýna. Tak jestli ne někdo dřív, tak mohu. Mám v plánu něj. kešku v Londýně.
  • 0

#6 hydrous

hydrous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 156 příspěvků(y)

Publikováno 15 listopad 2009 - 21:54

Od posledního příspěvku uplynul víc jak rok, ale nechce se mi zakládat nové téma, takže: Koncem Listopadu/začátkem Prosince letím do Londýna, pokud někdo chcete poslat nějaky TB/GC a jste schopni ho do té doby dostat do okolí Ostravy - není problém...
  • 0

#7 honza-pavla

honza-pavla

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 149 příspěvků(y)

Publikováno 16 listopad 2009 - 12:49

hydrous napsal/a:
Od posledního příspěvku uplynul víc jak rok, ale nechce se mi zakládat nové téma, takže:
Koncem Listopadu/začátkem Prosince letím do Londýna, pokud někdo chcete poslat nějaky TB/GC a jste schopni ho do té doby dostat do okolí Ostravy - není problém...


Mám jeden [tb]TBEFEE[/tb], který objel půlku světa (je to na něm pěkně vidět) a chce zpět k majiteli do Cambridgeshire ve Spojeném království. Kdy přesně letíš? Problém je, že se do Ostravy nedostanu (i když by se mi tam moc hodilo odlovit nějaké kešky). Nemáte někdo cestu z Pahy, nebo možná z Jihlavy pokud se tam dostanu o víkendu? Jinak jsem přemýšlel, že ho dovezu do TB leiště Ruzyně, kde by měl dobrou šanci, ale pokud by vyšlo tohle, mohl by jej owner mít brzy doma.
  • 0

#8 hydrous

hydrous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 156 příspěvků(y)

Publikováno 17 listopad 2009 - 8:53

Letím kolem 30tého, letenku ještě nemám koupenou, takže až budu vědět přesné datum, tak dám vědět...
  • 0

#9 hydrous

hydrous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 156 příspěvků(y)

Publikováno 21 listopad 2009 - 20:08

Tak letenku už jsem koupil, do Londýna letím 29.11 v 17:05 z Brna... (Ryanair)
  • 0

#10 honza-pavla

honza-pavla

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 149 příspěvků(y)

Publikováno 21 listopad 2009 - 22:00

Sestra je z Brna, možná bych jí ten Tb mohl dát, abyste si jej někde předali. Dostaneš se do Brna někdy před odletem (v týdnu)?
  • 0

#11 hydrous

hydrous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 156 příspěvků(y)

Publikováno 21 listopad 2009 - 23:01

Tak to se bohužel nedostanu, Ani toho 29 nebudu mít moc času, mi by nejvíc vyhovovalo to okolí Ostravy, nebo osobně v Brně na nadráži
  • 0

#12 honza-pavla

honza-pavla

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 149 příspěvků(y)

Publikováno 22 listopad 2009 - 14:30

O.K. nechám ho v TB letiště Ruzyně. pokud se nenajde někdo, kdo by ti ho dovezl. Díky.
  • 0




1 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 1 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama