Přejít na obsah


Fotka

Nejak nechapu vyznam zpravy "Published" ...


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
7 odpovědí na toto téma

#1 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 15 srpen 2005 - 1:03

Tak jsem si vsiml, ze se v posledni dobe ve vsech publikovanejch cache objevuje jako prvni zprava "Published" ... jakej to ma vyznam to tam takhle psat, kdyz to stejne kazdej vidi v seznamu cache?

Prijde mi, ze to akorat dela bordel ve vypisu poslednich logu ... :-)
  • 0

#2 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 15 srpen 2005 - 11:00

Bordel? A v cem ze to vznika bordel?
Naopak, mne prijde, ze nyni je z logu jasne, kdy byla cache zalozena, a kdy publikovana. Tahle informace drive chybela. Mne to prijde jako vitane rozsireni informaci o cache. Pokud se do logu zapisuji i stavy disabled, archived, a pod, published mezi ne patri take a nevidim duvod, proc tuhle jedinou udalost vynechavat.
Nektere cache totiz mohou byt zalozeny o mnoho dnu drive, nez byly publikovany a pak se akorat clopvek divi, proc na ni nikdo nesel hned druhy den. Ted bude jasne, ze proto, ze v tu dobu jeste nebyla schvalena.
  • 0

#3 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 15 srpen 2005 - 12:04

Ved to Marek minule pisal. Ked si vytvoris cache, tak nevies, kedy bola schvalena a chodis sa na nu stale pozerat.
Vdaka poznamke Published Ti o tom pride mail.
  • 0

#4 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 15 srpen 2005 - 12:31

Ved to Marek minule pisal. Ked si vytvoris cache, tak nevies, kedy bola schvalena a chodis sa na nu stale pozerat.
Vdaka poznamke Published Ti o tom pride mail.

to zase nie, mail o schvaleni cache Ti chodil aj predtym bez poznamky published
  • 0

#5 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 15 srpen 2005 - 12:36

Ved to Marek minule pisal. Ked si vytvoris cache, tak nevies, kedy bola schvalena a chodis sa na nu stale pozerat.
Vdaka poznamke Published Ti o tom pride mail.

Vlastnikovi to chodilo vzdycky, tohle je kvuli nove feature Insta-Notify - muzes si objednat, aby ti chodily mailem vsechny nove cache v okoli ihned po schvaleni. Tento log se generuje automaticky, nepisu ho ke kazde cachi rucne.
Souhlasim s tim, ze informacni hodnota je nulova (snad jen, ze vsichni vidi, kdo a kdy cache schvalil). Pokud to vlastnikovi vadi z estetickeho hlediska, muze tento log smazat.
  • 0

#6 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 15 srpen 2005 - 12:47

Vlastnikovi to chodilo vzdycky, tohle je kvuli nove feature Insta-Notify - muzes si objednat, aby ti chodily mailem vsechny nove cache v okoli ihned po schvaleni. Tento log se generuje automaticky, nepisu ho ke kazde cachi rucne.
Souhlasim s tim, ze informacni hodnota je nulova (snad jen, ze vsichni vidi, kdo a kdy cache schvalil). Pokud to vlastnikovi vadi z estetickeho hlediska, muze tento log smazat.

nemoze skusal som to uz vtedy ked sa to objavilo, toto pravo ma len administrator :)
  • 0

#7 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 16 srpen 2005 - 0:29

Uz je mi to jasny, dik vsem za odpovedi :-)

Nicmene ta Insta-Notify mi prijde jako dost podivna featura, jen to nahrava bezduchejm lovcum bodu a vytraci se klidek a pohodicka :-) No ale kazdymu co jeho jest ...
  • 0

#8 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 16 srpen 2005 - 11:03

Uz je mi to jasny, dik vsem za odpovedi :-)

Nicmene ta Insta-Notify mi prijde jako dost podivna featura, jen to nahrava bezduchejm lovcum bodu a vytraci se klidek a pohodicka :-) No ale kazdymu co jeho jest ...

no pre bezduchych lovcov bodov :))) tu bola nedavno ponuka od Hroudu, na to ani nemusis mat premium membership:http://www.geocaching.cz/Vlakno.aspx?id=1251#1251
  • 0




2 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 2 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama