Přejít na obsah


Fotka

Kde jsou keše _ prohlížeč v MDA


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
12 odpovědí na toto téma

#1 straw.berry

straw.berry

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 15 příspěvků(y)

Publikováno 26 červen 2008 - 14:02

Koupil jsem si HTC TyTN II (WM 6). S programy, ktere jsem si nasel na netu se daji kese najit vcelku v pohode. Pokud se doma nachystam, prohlednu mapu, tak si do MDA stahnu popisy jednotlivych kesi a vcelku dobre se mi je hleda ALE kdyz jsem na cestach a zbyde mi trochu casu, tak nevim jak se dostat na mapu ve svem okoli (popis jednotlive kese se mi zobrazi, ale to musim vedet co hledam_adresu) EXISTUJE nekde mapa ci jiny zpusob jak najit kese v nejblizsim okoli na mem MDA?
  • 0

#2 sobikovi

sobikovi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 7 934 příspěvků(y)

Publikováno 26 červen 2008 - 14:26

Program HandyGeocaching umí vyhledat keše v okolí aktuální pozice...
  • 0

#3 Hamaci

Hamaci

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 975 příspěvků(y)

Publikováno 26 červen 2008 - 20:34

sobikovi napsal/a:
Program HandyGeocaching umí vyhledat keše v okolí aktuální pozice...

A zkoušel jsi ho někdy rozchodit na PDA?
  • 0

#4 berda

berda

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 249 příspěvků(y)

Publikováno 27 červen 2008 - 6:48

No, já jo, a povedlo se... Záleží na tom kterém midlet manageru...
  • 0
Berda

#5 straw.berry

straw.berry

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 15 příspěvků(y)

Publikováno 27 červen 2008 - 13:53

díky fšem postupoval jsem podle navodu na hg.destil.cz a funguje to _ tedy vyzkoušel jsem zatí jem jednu kešku (a stejně jsem ji nenašel) týden se budu poflakovat po vlastech českých a moravských - vyzkouším a namíšu poznatky
  • 0

#6 straw.berry

straw.berry

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 15 příspěvků(y)

Publikováno 17 září 2008 - 9:32

Tak jsem se během prázdnin dopracoval k programu GEOSCOUT a jsem s ním vcelku spokojen máte někdo zkušenosti s nějakými jimými programy, které stáhnou info o nejbližších keškách do MDA?
  • 0

#7 KEnik-5222

KEnik-5222

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 59 příspěvků(y)

Publikováno 07 říjen 2008 - 18:46

straw.berry napsal/a:
Tak jsem se během prázdnin dopracoval k programu GEOSCOUT a jsem s ním vcelku spokojen

máte někdo zkušenosti s nějakými jimými programy, které stáhnou info o nejbližších keškách do MDA?

Určitě Locity
http://www.locify.co.../windows-mobile
  • 0
Základní tábor mám v Brdech :) T-Mobile G1 / C:GEO

#8 brazajar

brazajar

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 753 příspěvků(y)

Publikováno 07 říjen 2008 - 19:18

Pridam se - pokud pouzivam mobil, pouzivam LOCIFY (na Symbianu a WM - na WM proto, ze mam prac. tel. symbian, tak at mam data stejna). Naprosta spokojenost, podpora ok - od tvrucu rychla odezva na bugy.
  • 0

Zítra je taky den!!! :)

Garmin Oregon 550 + OSM mapy // iPhone 4 + Geocaching / Alcatel OneTouch 997D Ultra + Geocaching + Locus Pro // ThinkPad R61i + GeoGet // nohy / MHD / Ford C-Max / Trek Fuel EX / koloběžka Bizon


#9 mrkfa

mrkfa

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 17 příspěvků(y)

Publikováno 05 prosinec 2008 - 14:12

ja mam problem ze na svem HTC tytn 2 nemohu Locify rozchodit kvuli chybe midletu, moc tomu nerozumim, nemohli byste mi prosim poradit jak to resit?
  • 0

#10 brazajar

brazajar

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 753 příspěvků(y)

Publikováno 05 prosinec 2008 - 15:36

mrkfa napsal/a:
ja mam problem ze na svem HTC tytn 2 nemohu Locify rozchodit kvuli chybe midletu, moc tomu nerozumim, nemohli byste mi prosim poradit jak to resit?


Musis mit nainstalovan spravnou verzi midlet manageru...

z helpu locify pro WindwsMobile na locify.com:
Windows Mobile

You can run Locify on Windows Mobile 5 or 6 since Locify 0.7.1. Installation is intuitive, if you have troubles follow this manual.
Java

Before installing Locify, you need to have proper Java environment on your device. This software is also called 'midlet manager'. Check your midlet manager version by selecting 'Java' in menu and clicking to 'About'.
Locify works on:

* Esmertec JBED 20080222.3.1 and newer - Locify is fully tested here and 100% working. This midlet manager is preinstalled on newer devices - otherwise you can buy it here.
* Tao Intent Java MIDlet Manager 11.1.7.1036 - Locify is working, but everything is little bit slower. This MM is freeware, you can download it here.

Pokud zapatras po netu, najdes i "upraveny" Esmertec JBED 20080222.3.1 (je to placena aplikace).
  • 0

Zítra je taky den!!! :)

Garmin Oregon 550 + OSM mapy // iPhone 4 + Geocaching / Alcatel OneTouch 997D Ultra + Geocaching + Locus Pro // ThinkPad R61i + GeoGet // nohy / MHD / Ford C-Max / Trek Fuel EX / koloběžka Bizon


#11 mrkfa

mrkfa

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 17 příspěvků(y)

Publikováno 05 prosinec 2008 - 21:09

dekuju, zkusim se poohlednout po Esmertec JBED, protoze ten intent manager mam ve spravne verzi ale neslape to vubec. ale diky moc!!!!!!!
  • 0

#12 mrkfa

mrkfa

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 17 příspěvků(y)

Publikováno 05 prosinec 2008 - 21:15

brazajar: diky moc uz jsem prisel na chybu!!! Opravdu si mi to pomohl vyresit!!Mam rok stare HTC a mam tam verzi Esmertec JBED z roku 2007. I kdyz jsem nainstaloval novejsi verzi tak mi to neslapalo protoze LOCIFY bylo stale nainstalovano pod tu starou!!! Diky moc opravdu a hura na lov:-)
  • 0

#13 mrkfa

mrkfa

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 17 příspěvků(y)

Publikováno 08 prosinec 2008 - 15:41

tak locify jsem rozchodil s novym midletmanagerem, ale objevil se dalsi problem kdyz kliknu na GPS pozici tak mi to hodi chybu...jinak vse beha. nevite co s tim?? GPS mi u jinych programu (tom tom, Igo) funguje bez problemu
  • 0




1 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 1 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama