Přejít na obsah


Fotka

Garmin Venture Cx - MapSource


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
5 odpovědí na toto téma

#1 Kitotik

Kitotik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 96 příspěvků(y)

Publikováno 27 June 2008 - 8:35

Možná to tu někde je, ale nenašel jsem to. Dá se někde na netu stáhnout tento program - MapSource? Nemyslím aktualizaci, ale program. Děkuji za odpověď.
  • 0

#2 Jarous1

Jarous1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1823 příspěvků(y)

Publikováno 27 June 2008 - 9:43

Samostatně legálně asi těžko... MapSource je ale v drtivé většině případů vždy součástí instalace mapy.
  • 0

#3 Trauma_Zero

Trauma_Zero

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 507 příspěvků(y)

Publikováno 27 June 2008 - 10:09

MapSource je pochopitelně zcela zdarma ke stažení na stránkách Garminu např zde http://www8.garmin.c...ails.jsp?id=209 Jen vektorové mapové podklady do něj jsou buď placené nebo free
  • 0

#4 alkes

alkes

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3176 příspěvků(y)

Publikováno 27 June 2008 - 10:14

No s tou samozřejmostí bych si nebyl až tak jistý. Zkoušels update někdy nainstalovat bez toho, že by jsi měl už jednou Mapsource nainstalovaný? Možná se to už změnilo, ale když jsem naposled zkoušel instalovat asi před rokem, tak mě to k instalaci nepustilo. A teď koukám, že Warning pod downloadovacím odkazem je pořád stejný, takže asi tak. edit: Šlo to myslim svého času obejít stáhnutím a instalací nějakého mapového upgradu z garmin.cz, mapa sice bez kódu nefunguje, ale MapSource jo.
  • 0

#5 Jarous1

Jarous1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1823 příspěvků(y)

Publikováno 27 June 2008 - 10:46

Přesně tak, to co je ke stáhnutí u Garmina normálně fungovat nebude, je to opravdu myšleno jen jako update něčeho co je už v počítači nainstalované...

Existuje ale způsob jak to rozchodit ;) Viz http://www.path.cz/f...c.php?f=20&t=44
  • 0

#6 Kitotik

Kitotik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 96 příspěvků(y)

Publikováno 27 June 2008 - 11:09

Díky, to už vypadá nadějně. V neděli večer to prubnu. Pěknej víkend a hodně úlovků / keší :P
  • 0




1 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 1 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama