mění se mi souřadnice
#1
Publikováno 02 July 2008 - 21:28
#2
Publikováno 02 July 2008 - 21:35
#4
Publikováno 03 July 2008 - 6:02
#5
Publikováno 03 July 2008 - 7:12
sobikovi napsal/a:
Zkus napsat nějaký příklad. Může to být také tím, že je zadáš v určitém formátu a GPSka je zobrazuje "přepočtené" do jiného formatu atd.
Ještě je také možnost, že si bod v mapě nechtěně posuneš kurzorem a to mu také změní souřadnice.
Miroslav Kolombo, k.t.
Garmin Oregon 600
N50 45.701 E015 05.508
ICQ: 343-044-770
kolombo@kolombo.cz
#6
Publikováno 03 July 2008 - 20:19
#7
Publikováno 03 July 2008 - 20:48
#8
Publikováno 04 July 2008 - 9:21
#9
Publikováno 04 July 2008 - 9:34
Tak tohle se mi stalo už 2x, i když používám CtrlC/V a z Topa to odešlu do Garmina. Ale není mi jasný, jak můžu náhodně posunout vložený bod - snad se to zeptá co chci dělat, ne? No v každým případě jsem skončil uprostřed lese asi 2km od plánovaného místa a podruhý jsem v Pardubicích skoušel najít keš v bilboardu - jenže jsem na zadaných souřadnicích nenašel ani ten bilboardkolombo napsal/a:
Ještě je také možnost, že si bod v mapě nechtěně posuneš kurzorem a to mu také změní souřadnice.
#10
Publikováno 04 July 2008 - 9:54
#11
Publikováno 04 July 2008 - 22:19
1 uživatel(ů) prochází toto téma
0 uživatelů, 1 návštěvníků 0 anonymních uživatelů