Přejít na obsah


Fotka

POI LOADER - problem (castecne vyresen)


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
10 odpovědí na toto téma

#1 SHANTI Team

SHANTI Team

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 115 příspěvků(y)

Publikováno 10 červenec 2008 - 10:25

Zdar... vcera me zniceho nic prestal fungovat PoiLoader na Vistach. Mam posledni verzi PL 2.5.2. A problem je takovej ze klikam klikam tak jak jsem to vzdy delal a na poslednik kliku kdyz uz se to ma nahravat do GPSky 60Csx tak po chvilce me vybehne hlaska "INVALID STRING POSITION" netusite nekdo co to je? Diky za info. Shanti
  • 0
Shanti

#2 Qnik

Qnik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 262 příspěvků(y)

Publikováno 10 červenec 2008 - 10:42

ted nevim jestli me to udelalo stejnouh lasku, ale ja mel chybu v tom, ze jsem mel adresar s POI ve slozce ktera mela diakritiku, tu jsem zrusil a bylo to v cajku...ovsem netvrdim ze jet o tvuj pripad
  • 0
60CSx + Galaxy Ace + A:Drake*****/c:geo

Vložený obrázek

#3 Qnik

Qnik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 262 příspěvků(y)

Publikováno 10 červenec 2008 - 10:42

ted nevim jestli me to udelalo stejnouh lasku, ale ja mel chybu v tom, ze jsem mel adresar s POI ve slozce ktera mela diakritiku, tu jsem zrusil a bylo to v cajku...ovsem netvrdim ze jet o tvuj pripad
  • 0
60CSx + Galaxy Ace + A:Drake*****/c:geo

Vložený obrázek

#4 klama

klama

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 566 příspěvků(y)

Publikováno 10 červenec 2008 - 10:48

To nebude POI loaderom ale datami, ktore mu v subore predavas... Kto Ti generuje tie csv subory?, ak MoZiGo posli mi pls spakovane csv subory na mail ...pozriem na to.
  • 0

#5 MildaPajda

MildaPajda

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 618 příspěvků(y)

Publikováno 10 červenec 2008 - 12:44

dela mi to taky... kdyz pustim poiloader z makra pro export do colorada, taxe automaticky spusti POIloader, ale bud mi nenajde colorado vubec, nebo (pri exportu na kartu) to skonci touhle hlaskou...
  • 0

#6 Mion

Mion

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 942 příspěvků(y)

Publikováno 10 červenec 2008 - 13:13

Krmim poi loader daty jen z GSAK ve formatu GPX a zadny problem tohoto typu jsem dosud nezpozoroval. Zrejme to bude opravdu problem konkretniho obsahu dat
  • 0

#7 SHANTI Team

SHANTI Team

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 115 příspěvků(y)

Publikováno 10 červenec 2008 - 14:28

To MildaPajda: jj, ja sice startuji PL ne automaticky, ale kliknutim na ikonu ale ve finale me vybehne stejne okno, rozdil je jen ten ze ja mam Visty a 60Csx... Data tim myslim GPX delam v GSAKu a fungovalo me to perfektne 1,5 roku a zacalo me to delat vcera:-/ Je nejakej jinej program kterym bych to tam mohl dostat???
  • 0
Shanti

#8 MildaPajda

MildaPajda

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 618 příspěvků(y)

Publikováno 10 červenec 2008 - 14:32

- nastavil sem v konfiguraku makra cestu k POIloaderu, - vygeneroval jsem podle navodu makrem MULTIEXPORT-POI-Colorado z GSAKu gpx soubory do nejakeho folderu, - po dobehu makra se spusti POIloader a vyhodi tuhle hlasku.. :( - dela to i kdyz spustim samotny POIloader. Je zajimavy, ze kdyz spustim MapSource, a necham stahnout nebo nahrat data z/do Colorada, tak to normalne chodi. Respektive - nahraju tam rucne waypointy, ale nemaji spravne zobrazene ikony a popisky....
  • 0

#9 SHANTI Team

SHANTI Team

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 115 příspěvků(y)

Publikováno 10 červenec 2008 - 14:33

Ma nekdo Visty? Muze se me podivat do registru kde je vsude zapsanej PoiLoader? Ja ho mam jen v HKEY_LOCAL_MACHINE. Nemel by bejt i v HKEY_CURRENT_USER ???
  • 0
Shanti

#10 SHANTI Team

SHANTI Team

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 115 příspěvků(y)

Publikováno 10 červenec 2008 - 19:16

Takze pro ostatni co maji stejnej problem... 1/ psal jsem i na help za velkou louzi, ale ten postup co me napsali stejne nepomohl:@ 2/ testeval jsem starsi verze a dosel az k verzi 2.4.2 a ta se konecne rozjela:D Takze tak, nevim co si o tom mam myslet, ale alespon to funguje...
  • 0
Shanti

#11 drobik

drobik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 286 příspěvků(y)

Publikováno 10 červenec 2008 - 20:48

SHANTI Team napsal/a:
2/ testeval jsem starsi verze a dosel az k verzi 2.4.2 a ta se konecne rozjela:D

Mal som rovnaky problem na XP, po instalacii nejakych aktualizacii a nasledne SP3 sa to vyriesilo same a uz funguje v pohode aj 2.5
  • 0




1 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 1 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama