Přejít na obsah


Fotka

Kde je Pimpky? Najděte kačera s nikem člověk a urvěte mu k.... až u hlavy


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
39 odpovědí na toto téma

#1 Dr. Taby

Dr. Taby

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 60 příspěvků(y)

Publikováno 16 July 2008 - 16:02

Tak jsem kdysi Německu v jedné kešce objevil nádherně kýčovitý TB Pimpky TB197HM
Vložený obrázek
- děti byly nadšením bez sebe - a pustil jsem ho do našich vod.

A docela mě teď štve, když vidím, že ho někdo s nikem člověk vyzvedl někde v dubnu a pořád nic. Psal jsem mu přes GC.com mail, a zatím pusto a prázdno. Tohle jsou věci, který mě strašně štvou. Co z toho kdo má?

To je asi tak vše.
  • 0

#2 Jitka_F

Jitka_F

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 309 příspěvků(y)

Publikováno 16 July 2008 - 19:40

Při vší sounáležitosti s nešťasným ownerem a Vámi, ještěže se ten pazgřivec ztratil..I geocaching by se měl nésti ve smyslu vkusném..
  • 0

#3 luda001

luda001

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 19 příspěvků(y)

Publikováno 16 July 2008 - 21:21

Jitka_F napsal/a:
Při vší sounáležitosti s nešťasným ownerem a Vámi, ještěže se ten pazgřivec ztratil..I geocaching by se měl nésti ve smyslu vkusném..



:D :D :D
  • 0

#4 Zegga

Zegga

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1411 příspěvků(y)

Publikováno 17 July 2008 - 0:53

Jitka_F napsal/a:
Při vší sounáležitosti s nešťasným ownerem a Vámi, ještěže se ten pazgřivec ztratil..I geocaching by se měl nésti ve smyslu vkusném..


Až dítě hrající si na dospělého dospěje a začně si opět s radostí dítěte hrát snad pochopíš, že je to hra a k té hračky patří. Konec konců nikdo nikoho nenutí aby si ho bral k sobě či umisťoval do knihovny.
  • 0
Závist a zloba pramení z chudoby finanční či duševní, katastrofa nastane, když se obě spojí.

#5 Dr. Taby

Dr. Taby

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 60 příspěvků(y)

Publikováno 17 July 2008 - 5:49

Jitka_F napsal/a:
Při vší sounáležitosti s nešťasným ownerem a Vámi, ještěže se ten pazgřivec ztratil..I geocaching by se měl nésti ve smyslu vkusném..


Hele, jako vtip dobrý. Je fakt, že bych si to doma uměl představit maximálně v dětským pokoji - ale možná by mě děti ukecaly na čestné místo v obýváku.

Na druhou stranu, jestli se to někomu líbí, tak proč ne a myslím, že zrovna takováhle věc se do kešky hodí ideálně, protože mezi kačery nejsou jen návštěvníci galerií a Knížakovi přívrženci, ale i třeba rodiny s dětma (Dr. Taby s rodinou) a ty z toho měly dost velkou radost. Prostě úhel pohledu.

PS, jsetli to byl jen vtip, tak se omlouvám. Jinak jsem dost překvapenej, že nějakej kačer napíše, jesště že se TB ztratil.
  • 0

#6 sobikovi

sobikovi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 7934 příspěvků(y)

Publikováno 17 July 2008 - 6:47

Jitka_F napsal/a:
Při vší sounáležitosti s nešťasným ownerem a Vámi, ještěže se ten pazgřivec ztratil..I geocaching by se měl nésti ve smyslu vkusném..

Trochu mne tvoje reakce zarazila, ale věřím, že to byl fór a nějak to ještě vysvětlíš. Pokud ne, tak je to smutný. Nepochopila jsi smysl TB/GC. On se totiž nemusí nikomu líbit, možná ani majiteli. Ale většinou má majitel k té věci nějaký vztah a ta věc má nějaký úkol. Určitě není k tomu aby si ji někdo vystavoval ve skříňce.
  • 0

#7 Selmice

Selmice

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 146 příspěvků(y)

Publikováno 17 July 2008 - 7:52

Jitka_F napsal/a:
Při vší sounáležitosti s nešťasným ownerem a Vámi, ještěže se ten pazgřivec ztratil..I geocaching by se měl nésti ve smyslu vkusném..


Dost hustej názor...:o lepší jsem ještě na fóru neslyšela... sorry ale tohle si nemohla myslet vážně! Doufám, že to pochopíš až budeš jednou uvažovat o svém vlastním TB nebo založíš svoji keš.... nebo ještě líp - až se nad tím ještě dnes zamyslíš.
  • 0
JUST HUNT IT!!!!

#8 mitak

mitak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1277 příspěvků(y)

Publikováno 17 July 2008 - 8:26

Jitko nenech se vyvést z míry a drž se ! :)
  • 0

#9 Selmice

Selmice

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 146 příspěvků(y)

Publikováno 17 July 2008 - 8:31

mitak napsal/a:
Jitko nenech se vyvést z míry a drž se ! :)


Mě z tebe jebne chlape! :D:D:D
  • 0
JUST HUNT IT!!!!

#10 Jitka_F

Jitka_F

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 309 příspěvků(y)

Publikováno 17 July 2008 - 9:57

A taky se bere příliš vážně, co kdo napíše někde na diskuzi..Je věcí vkusu, v tomto případě nevkusu, každého, na co navěsí známku TB a vypustí do světa... Vím, že není nic pěknýho, když se ztratí TB, ale kdybych já našla v keši tohohle nebo jemu podobného, tak nezaloguju ani discover, protože tohle bych ve statistice mít nechtěla.
  • 0

#11 ondrasek leader

ondrasek leader

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 117 příspěvků(y)

Publikováno 17 July 2008 - 10:07

Obdivuju Jitčinu odvahu tohle napsat.;) Já mám kýč rád. TB se mi líbí. Ale sám bych si ho teda v obýváku nevystavil, to teda ne. S tolerancí nejdál dojdeš. Kdybych mohl z postele, šel bych radši někam lovit...
  • 0

#12 Krkovicka

Krkovicka

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 274 příspěvků(y)

Publikováno 17 July 2008 - 10:18

Jitka_F napsal/a:
A taky se bere příliš vážně, co kdo napíše někde na diskuzi..


Mila Jitko, tady se fakt musi psat jen vetsinove nazory:o, nebo hrozi ukamenovani - nastesti jen elektronicke.
  • 0

#13 Dr. Taby

Dr. Taby

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 60 příspěvků(y)

Publikováno 17 July 2008 - 10:19

Já taky nemá v obejváku sádrovýho jelena nebo Rumcajse z drátu. Jen mě připadá od kačera naprosto mimo napsat, že je dobře, že se ztratil TB. To se prostě nedá nazvat jinak než blbostí. A o lidech, kteří hlásají co je a není vkusné, co se má a nemá číst, co je a není in mám svůj - nijak pozitivní - názor. Mě osobně se ta figurka líbí a připadá mi kýčovitě roztomilá. A je škoda, že ji nějakej týpek ztratil. Přesto doufám, že se ten člověk třeba probudí z mrákot a pustí ji dál do oběhu.
  • 0

#14 Dr. Taby

Dr. Taby

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 60 příspěvků(y)

Publikováno 17 July 2008 - 10:20

Krkovicka napsal/a:

Jitka_F napsal/a:
A taky se bere příliš vážně, co kdo napíše někde na diskuzi..


Mila Jitko, tady se fakt musi psat jen vetsinove nazory:o, nebo hrozi ukamenovani - nastesti jen elektronicke.


Jo...
  • 0

#15 Aviatik

Aviatik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1136 příspěvků(y)

Publikováno 17 July 2008 - 10:59

Jitka_F napsal/a:
Při vší sounáležitosti s nešťasným ownerem a Vámi, ještěže se ten pazgřivec ztratil..I geocaching by se měl nésti ve smyslu vkusném..

Tak ztrátu TB bych nikomu nepřál nicméně s názorem že není nutno pověsit psí známku na každou blbost bych souhlasil. Na některými travelbugy (například [tb]TBKRQ4[/tb]) jsem mlčky obrátil oči v sloup ale posunul jsem je dál, s tímhle už bych měl asi trochu problém...
  • 0
Ej vy mé krabičky z umělé hmotičky!

#16 Gedzita

Gedzita

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 65 příspěvků(y)

Publikováno 17 July 2008 - 11:28

Ano, existuje spousta vyloženě divných TB bez nápadu. Tenhle mi ane přijde naprosto úžasnej, tak kýčovitej, že překročil hranici kýčovitosti a aspiruje na kult :D Škoda že zabloudil, budu mu držet palce ať se najde!
  • 0

#17 Ondraseeek

Ondraseeek

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 53 příspěvků(y)

Publikováno 17 July 2008 - 12:04

No tak jako tenhle je jeste hezkej :) ja nasel pred par mesici tohohle a musim rict, ze cestovanim vypada jeste hur :)
TBAD4B
  • 0

#18 Dr. Taby

Dr. Taby

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 60 příspěvků(y)

Publikováno 17 July 2008 - 12:21

Gedzita napsal/a:
Ano, existuje spousta vyloženě divných TB bez nápadu. Tenhle mi ane přijde naprosto úžasnej, tak kýčovitej, že překročil hranici kýčovitosti a aspiruje na kult :D Škoda že zabloudil, budu mu držet palce ať se najde!

Moje řeč. Jahůdka je naprosto k zulíbání. Taky doufám, že se ještě někde objeví, aby mohla dál cestovat.
  • 0

#19 kubulak

kubulak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 96 příspěvků(y)

Publikováno 17 July 2008 - 13:14

Vzhledem k tomu ze znam cloveka (clovecici) ktera klidne susila TB doma skoro rok aniz by si s tim nejak extra lamala hlavu, a teprve kdyz jsme zjistili ze taky kesuje a toto na sebe prozradila jsme zjednali napravu, tak bych nad trpaslikem jeste nelamal hul... Jinak moznosti jak z nicku kacera a databaze vystourat vic info o tom kdo to je je mnoho, ofiko i neofiko...
  • 0

#20 Leroj

Leroj

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 676 příspěvků(y)

Publikováno 17 July 2008 - 14:27

Jitka_F: moc hezky napsáno, souhlasím s tebou - ovšem když uvážíme jakej sajrajt se v keších válí /od kinderšrotu až po různý nechutnosti/, tak by mě nález tohoto trpaslíka nijak nepohoršil - spíš pobavil. Myslim, že takovýto kýč se pro TB dost dobře hodí /taky je možný, že se ho chtěl někdo nějak šetrně zbavit/ :) Dr. Taby: je to každýho věc co se mu líbí, to je jasný, ale možná by to chtělo dětem lehce a nenásilně naznačovat, že toto je fuj a ee. Takhle by jim to mohlo zůstat až do dospělosti - výsledkem potom jsou ty úžasný výstavy v poličkách obývacích pokojů :D
  • 0




1 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 1 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama