Přejít na obsah


Fotka

Nastavení v TOPO50


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
3 odpovědí na toto téma

#1 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30563 příspěvků(y)

Publikováno 28 August 2005 - 10:00

Můžete mi prosím někdo poradit jak máte v Garminu nastavenou mapu TOPO50?
Pořád se v tom patlám nic se mi nezdá ideální a hlavně se mi zdá překreslování úplně strašně pooooomaaaaalýýýýý.....
Když jsem kupoval GPSmap 60CS čet jsem někde že je „rychlá jak sviňa“ mě se ale zdá že je to jak jak nějaká historická třiosmšestka.....
Tedy jak máte nastaveno:
V základním nastavení AUTO MERITKO? DETAIL?
V Max. meritku: MAPOVE BODY? UZIV.BODY? ULICNI DETAIL? POKRYTI MAPY?
Ve velikosti textu: MAPOVE BODY? UZIV.BODY? ULICNI DETAIL? POKRYTI MAPY?
A polohopis máte zapnutej u celý ČR nebo jen tam kde se nacházíte?

  • 0

#2 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30563 příspěvků(y)

Publikováno 29 August 2005 - 22:05

Můžete mi prosím někdo poradit jak máte v Garminu nastavenou mapu TOPO50?
Pořád se v tom patlám nic se mi nezdá ideální a hlavně se mi zdá překreslování úplně strašně pooooomaaaaalýýýýý.....
Když jsem kupoval GPSmap 60CS čet jsem někde že je „rychlá jak sviňa“ mě se ale zdá že je to jak jak nějaká historická třiosmšestka.....
Tedy jak máte nastaveno:
V základním nastavení AUTO MERITKO? DETAIL?
V Max. meritku: MAPOVE BODY? UZIV.BODY? ULICNI DETAIL? POKRYTI MAPY?
Ve velikosti textu: MAPOVE BODY? UZIV.BODY? ULICNI DETAIL? POKRYTI MAPY?
A polohopis máte zapnutej u celý ČR nebo jen tam kde se nacházíte?


čím méně budeš míti zapnutých polohopisů, tím to bude rychlejší (překreslují se vždy všechny zapnuté polohopisy). Jinak překreslování je opravdu pomalé. Ale když se nacházím na Šumavě, proč míti zapnutý polohopis Ostravska. Já povetšinou používám mapu prostoru kde se nacházím + sousedící okresy. I takto to zapnuté to stačí k tomu, že než se to překreslý, tak by člověku vystydlo kafe.

  • 0

#3 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30563 příspěvků(y)

Publikováno 30 August 2005 - 8:09

čím méně budeš míti zapnutých polohopisů, tím to bude rychlejší ... Ale když se nacházím na Šumavě, proč míti zapnutý polohopis Ostravska.


Myslel jsem, že Garmin zpracovává vždy aktivní čtverec (resp. to, co je vidět na displeji) a ne všechny, co má nahrané. Pokud by to tak bylo, pak by mělo smysl toto řešení.
AD rychlost: ve srovnání s eTrex Legend (černobílý) jsou nové modely Legend C a GPSmap 60 C/CS asi opravdu rychlé.
  • 0

#4 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30563 příspěvků(y)

Publikováno 30 August 2005 - 8:21

AD rychlost: ve srovnání s eTrex Legend (černobílý) jsou nové modely Legend C a GPSmap 60 C/CS asi opravdu rychlé.

Je to tak, ja mam Emapa a novejsi modely jsou vedle toho jak Ferrari vedle Skoda 120LS. V mapach lze povypinat i zobrazovani urcitych prvku a automaticka prekreslovani, vliv ma i orientace mapy pri navigaci (sever nahore - pohybuje se jen sipka vs. smer pohybu nahore = caste prekreslovani cele mapy).
  • 0




3 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 3 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama