Přejít na obsah


Fotka

Ztracená/ukradená cache


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
5 odpovědí na toto téma

#1 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30563 příspěvků(y)

Publikováno 28 August 2005 - 17:49

Tak se stalo, že má jediná ukrytá cache se ztratila. Můžete mi, prosím, poradit jak postupovat? Asi bych ji měl nějak zadisablovat. A jak ji obnovit? Asi bych ji měl dát na jiné, méně exponované místo, mám ji tedy zrušit a založit novou? Nebo se dají nějak změnit její souřadnice? Díky.
  • 0

#2 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30563 příspěvků(y)

Publikováno 28 August 2005 - 18:46

Tak se stalo, že má jediná ukrytá cache se ztratila. Můžete mi, prosím, poradit jak postupovat? Asi bych ji měl nějak zadisablovat. A jak ji obnovit? Asi bych ji měl dát na jiné, méně exponované místo, mám ji tedy zrušit a založit novou? Nebo se dají nějak změnit její souřadnice? Díky.

Ahoj, predom prispevku uprimnu sustrast, nie je to prijemny pocit. Ale nic nie je stratene. Najprv chod na stranku svojej cache (musis byt zalogovany) a priamo pod nazvom svojej cache mas link click to disable this listing (alebo tak nejak podobne, pisem z hlavy). Kliknes tam, napises kratky log, napr. cache je docasne nepristupna z dovodu zmiznutia, alebo nieco podobne a odkliknes log - cache sa objavi ako docasne nepristupna. Potom musis zvazit, ci bola cache dobre ukryta, aky asi moze byt dovod zminutia - ci to bolo z dovodu prilis napadneho umiestnenia alebo sa upratovala lokalita cache atd. a potom bud obnov cache ana povodnom mieste alebo ju presun na ine miesto pobliz, o ktorom si myslis, ze by bolo lepsim ukrytom. Ak je to do 160 m od povodnych suradnic, mozes si suradnice zmenit sam, ak viac, napis poznamku note to reviewer a porors reviewera o zmenu suradnic (ktore mu v poznamke posles). Mozes pisat cesky, kedze sucasny reviewer je Haggaeus - Cech. Ak nove suradnice nokoliduju s inymi (nie su do 160 m od inej cache, bez problemov sa presun podari). No a potom Ti ostava dufat, ze sa Ti cache znova nestrati a tesit sa z logov pri naleze :))) Vela stastia :)))
  • 0

#3 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30563 příspěvků(y)

Publikováno 28 August 2005 - 19:39

Tak se stalo, že má jediná ukrytá cache se ztratila. Můžete mi, prosím, poradit jak postupovat? Asi bych ji měl nějak zadisablovat. A jak ji obnovit? Asi bych ji měl dát na jiné, méně exponované místo, mám ji tedy zrušit a založit novou? Nebo se dají nějak změnit její souřadnice? Díky.

Tuhle cache rozhodně obnovit, jezdím v létě do Trhové Kamenice, letos jsem ji o týden netrefil, tak snad příští rok :-)

Asi by taky bylo dobré provést místní šetření stavu cache, ale nevím, jak to tam máš daleko ...

  • 0

#4 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30563 příspěvků(y)

Publikováno 28 August 2005 - 19:04

Provedl jsem. Dekuji.
  • 0

#5 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30563 příspěvků(y)

Publikováno 29 August 2005 - 10:10

... Ak je to do 160 m od povodnych suradnic, mozes si suradnice zmenit sam, ak viac, napis poznamku note to reviewer a porors reviewera o zmenu suradnic (ktore mu v poznamke posles). ....

Jen poopravim, co se tyce Note to Reviewer: je to matouci, ale Reviewer Notes nechodi automaticky reviewerovi (na rozdil od Should be Archived). Prakticky jediny vyznam maji u cache, ktera ceka na zverejneni a reviewer u ni pozaduje dodatecne upravy nebo informace. U cachi uz zverejnenych, nebo archivovanych, je treba kontaktovat reviewera e-mailem (napr. pres profil).
  • 0

#6 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30563 příspěvků(y)

Publikováno 29 August 2005 - 9:38

Místní šetření provedla moje švagrová a potvrdila její ztrátu. Mám to přece jen trochu z ruky, počítám, že se tam dostanu v říjnu.
  • 0




1 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 1 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama