Přejít na obsah


Fotka

Garmin colorado - vadne listingy


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
47 odpovědí na toto téma

#1 klama

klama

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3566 příspěvků(y)

Publikováno 22 July 2008 - 10:03

Zalozil som toto nove vlakno so snahou o najdenie priciny preco niektore listingy kesiek v colorado nie su zobrazene spravne resp. su neuplne.... Uvedte vzdy gc kesky a text ktory sa zobrazil ako posledny... Priklad GC12345 Tento text bol posledny co som v colorado videl. Ak bude tychto zaznamov viac skusim tomu najst "spolocneho menovatela" a samozrejme riesenie uz bude hracka... Pls uvedte ci ste to testovali z listingu, ktory generuje MoZiGo alebo PQ alebo Skrysotlace - skratka zdroj toho listingu.... Pripadne aj porovnanie z viacerych zdrojov listingov by velmi pomohlo. Uz sa s tym colorado tak dlho se.... ze by som to ozaj rad dotiahol...
  • 0

#2 Dain & Olik

Dain & Olik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3704 příspěvků(y)

Publikováno 22 July 2008 - 11:03

uz to tu padlo: kese Die Hexenshussbrigade - sorry, ale vsechny je sem vypisovat nebudu ;)
  • 0

#3 klama

klama

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3566 příspěvků(y)

Publikováno 22 July 2008 - 11:16

To si fakt pomohol ...
Ja colorado nemam! preto potrebujem aby ste

Uvedte vzdy gc kesky a text ktory sa zobrazil ako posledny...
alebo potom neuvadzajte nic!


  • 0

#4 Dain & Olik

Dain & Olik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3704 příspěvků(y)

Publikováno 22 July 2008 - 11:28

klama napsal/a:
To si fakt pomohol ...
Ja colorado nemam! preto potrebujem aby ste

Uvedte vzdy gc kesky a text ktory sa zobrazil ako posledny...
alebo potom neuvadzajte nic!


no tak fakt sorry, ale opravdu ti sem nebudu vypisovat 54 GCcek, ktere vyhleda kazdy na dve tuknuti i bez colorada.

a vykricniky si nech.

chapu, ze potrebujes text, pred kterym se nejspis nachazi problemovy tag, ale nemusis se hned stetit, ze ti to nekdo nepredchrousta rovnou pod nos. treba se najde nekdo, kdo ma cas a colorado u sebe a moje upozorneni vyuzije k otestovani a tobe konecne napise to co chces.

takze pokud byste mel nekdo zajem otestovat zmatlane listingy primo ted v coloradu, jedna se o:
GC1AH0N
a vetsinu z http://www.geocachin...huss&submit4=Go
  • 0

#5 klama

klama

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3566 příspěvků(y)

Publikováno 22 July 2008 - 11:43

Skutocne žasnem, ale nenecham sa vtiahnuť do... Stacilo by aspon jedno GC a text ktory sa zobrazi...ale dufam, ze sa najde ochotnejsi keser ktory to nielen chape ale chce aj pomoct okrem ineho mozno aj sebe. No vidis da sa aj takto ...dik. Netusil som ze hexenschuss je autor...
  • 0

#6 JarMar

JarMar

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 419 příspěvků(y)

Publikováno 22 July 2008 - 12:00

To: Klama Bez testování v Colorádu to asi těžko půjde opravit. Já jsem zatím zjistil že odstranění tagů pro začátek a konec tabulky může pomoci s překrýváním viz GC132RY (kdo chce může otestovat), ale zase není listing kompletní. U mě končí na Stage 7.
  • 0

#7 Dain & Olik

Dain & Olik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3704 příspěvků(y)

Publikováno 22 July 2008 - 12:04

klama napsal/a:
...ale dufam, ze sa najde ochotnejsi keser ktory to nielen chape ale chce aj pomoct aj okrem ineho aj sebe.


je docela rozdil mezi neochotou a tim, ze nemam colorado v praci. :)

take by potencialne mohly zlobit (neovereno)
GC1AC0H
GC17CMB
GC111RZ
  • 0

#8 loupeznici

loupeznici

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 60 příspěvků(y)

Publikováno 22 July 2008 - 12:10

Pak jsou taky kese, ktere se nezobrazi vubec, a pokud jsem je zabalil do jednoho baliku GPX i s ostatnimi, tak se nezobrazi nic. Proto jsem patral, ktere jsou ty problemove v okoli Brna a jsou to tyto: GC11A5K , GCY1MQ , GCZEBN , GCYGWG , GCXY2V , GC16263. Zvlste pak zkoumal kes Hrebenac - GC11A5K - u ktere jsem se snazil identifikovat ktera cast dela problemy. Mam pocit ze jsou to waypointy. Pokud jsem je v souboru .GPX smazal tak listing kese byl v coloradu videt. Zkoumal jsem tedy ktery waypoint, ale nedokzal jsem to urcit, protoze se to chovalo nejednoznacne - jednou to s tim konkretnim waypontem bylo videt podruhe ne. Asi na to ma vliv jeste nejaka rezie colorada - prekopirovavani do vnitrni pameti? Dale jsem nad tim nemel cas badat. Ma nekdo podobne zkusenosti? A c ose tyka tech zmatlanych textu - najdu neco.
  • 0

#9 loupeznici

loupeznici

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 60 příspěvků(y)

Publikováno 22 July 2008 - 12:16

GC10CZA
  • 0

#10 loupeznici

loupeznici

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 60 příspěvků(y)

Publikováno 22 July 2008 - 12:18

Pridal jsem prilohu - obrazek a nevidim ho. :o
  • 0

#11 Petr1868

Petr1868

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 271 příspěvků(y)

Publikováno 22 July 2008 - 12:19

loupeznici napsal/a:
Pridal jsem prilohu - obrazek a nevidim ho. :o

¨
obrázek musí být ve vyjmenovaných formátech a nesmí být větší než 146 kb
  • 0

#12 loupeznici

loupeznici

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 60 příspěvků(y)

Publikováno 22 July 2008 - 12:21

GC10CZA Obrazek byl moc veliky ;)
  • 0

#13 marekl

marekl

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 876 příspěvků(y)

Publikováno 22 July 2008 - 12:28

Na Slovaňáku bude problém v tabulce. Letopočty tam jsou dělané pomocí <table><tr><td>... Colorado to nezvládne.
  • 0

#14 loupeznici

loupeznici

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 60 příspěvků(y)

Publikováno 22 July 2008 - 12:30

GCYN7T Zde jsou 2 stranky spatneho texu. Vypada to jako by byly 2 texty pres sebe.
  • 0

#15 klama

klama

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3566 příspěvků(y)

Publikováno 22 July 2008 - 12:31

Hm to vypada ako keby zblbol zas na tabulkach... Mozno keby sa odfiltrovali tag - nahrada <table...>-nic </table>-nic <tr>-nic </tr> <br> <td> nbsp; </td>-nic Skusi to niekto manualne..? Alebo ma niekto lepci napad?
  • 0

#16 JarMar

JarMar

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 419 příspěvků(y)

Publikováno 22 July 2008 - 12:36

klama napsal/a:
Hm to vypada ako keby zblbol zas na tabulkach...
Mozno keby sa odfiltrovali
<table>-nic
</table>-nic
<tr> <br>
<td> nbsp;

Skusi to niekto manualne..?

Vždyť jsem psal výše že je třeba odstranit tabulky. U GC10CZA jsem to také testnul a je to lepší. Zobrazují se sice některé tagy navíc, ale nepřekrývá se text.
  • 0

#17 Dain & Olik

Dain & Olik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3704 příspěvků(y)

Publikováno 22 July 2008 - 12:37

loupeznici napsal/a:
Pak jsou taky kese, ktere se nezobrazi vubec, a pokud jsem je zabalil do jednoho baliku GPX i s ostatnimi, tak se nezobrazi nic. Proto jsem patral, ktere jsou ty problemove v okoli Brna a jsou to tyto: GC11A5K , GCY1MQ , GCZEBN , GCYGWG , GCXY2V , GC16263.
Zvlste pak zkoumal kes Hrebenac - GC11A5K - u ktere jsem se snazil identifikovat ktera cast dela problemy. Mam pocit ze jsou to waypointy. Pokud jsem je v souboru .GPX smazal tak listing kese byl v coloradu videt. Zkoumal jsem tedy ktery waypoint, ale nedokzal jsem to urcit, protoze se to chovalo nejednoznacne - jednou to s tim konkretnim waypontem bylo videt podruhe ne. Asi na to ma vliv jeste nejaka rezie colorada - prekopirovavani do vnitrni pameti? Dale jsem nad tim nemel cas badat. Ma nekdo podobne zkusenosti?


tak presne tohle muzu potvrdit - fw2.51, okruh 1500 kesi okolo novych mlynu - takze nektere z tvych z okoli brna tam musely byt. po nahrani gpx zapnu pro kontrolu colorado a nenaslo ani jednu kes. smazal jsem gpx, nahral znovu a vsechno bylo ok. po nekolika dnech bezprobemoveho kesovani rano zapnu colorado a opet zadna kes. jedine, co jsem delal, ze jsem prepinal profily mez auto a gc a zmenil u gc barvu tlacitek.
  • 0

#18 klama

klama

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3566 příspěvků(y)

Publikováno 22 July 2008 - 13:11

Tu najdete experimentalnu verziu MoziGo 1.1.1.71

Automaticky z listigov odstranuje a nahradza tagy table, podla vyssie uvedeneho algoritmu...
Vyskusajte pls ako to pomohlo/nepomohlo u problemovych kesiekl a ako to rozhodi normalny listing...



  • 0

#19 Petr1868

Petr1868

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 271 příspěvků(y)

Publikováno 22 July 2008 - 13:40

klama napsal/a:
Tu najdete experimentalnu verziu MoziGo 1.1.1.71

Automaticky z listigov odstranuje a nahradza tagy table, podla vyssie uvedeneho algoritmu...
Vyskusajte pls ako to pomohlo/nepomohlo u problemovych kesiekl a ako to rozhodi normalny listing...

cache GC10CZA stažená mozigem 71 se zobrazí v pořádku viz obrázkx
  • 0

#20 Petr1868

Petr1868

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 271 příspěvků(y)

Publikováno 22 July 2008 - 13:52

loupeznici napsal/a:
GCYN7T
Zde jsou 2 stranky spatneho texu. Vypada to jako by byly 2 texty pres sebe.

po stažení mozigem 71 je listing v pořádku viz obrázek
  • 0




1 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 1 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama