Přejít na obsah


Fotka

Legend - tvorba vlastni mapy... ?


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
1 odpovědí na toto téma

#1 Majus

Majus

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 200 příspěvků(y)

Publikováno 24 červenec 2008 - 0:43

Mam E-trex Legend... a v pocitaci stazene z internetu ruzne mapy - s priponami .gif, .map, .img. Pak tu mam jeste pripony .reg a .TDB (ty jsem vyziskala pres nejaky program z .img). Bohuzel nic z toho nechce Mapsource otevrit. Pri instalaci M3 mi to sdelilo, ze bych si mela poridit novejsi windows - a skutecne, program nefunguje. Otazka zni - da se vubec nahrat do Legenda nejaka takto zplichtena mapa? Jak to dostat do Mapsource? - Vim, ze se to tu diskutovalo, ale 2 programky, ktere to mely prevadet uz jsem zkousela a nic... :-( Taky se hodne mluvi o kalibraci v Ozi - ale to se asi netyka Legenda, ze? Diky
  • 0
"Do průšvihu nás nikdy nedostane to, co nevíme. Dostane nás tam to, co víme příliš jistě, ale ono to tak prostě není." (Y. Berry)

#2 kolombo

kolombo

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 543 příspěvků(y)

Publikováno 24 červenec 2008 - 7:28

Majus napsal/a:
Mam E-trex Legend... a v pocitaci stazene z internetu ruzne mapy - s priponami .gif, .map, .img. Pak tu mam jeste pripony .reg a .TDB (ty jsem vyziskala pres nejaky program z .img). Bohuzel nic z toho nechce Mapsource otevrit. Pri instalaci M3 mi to sdelilo, ze bych si mela poridit novejsi windows - a skutecne, program nefunguje. Otazka zni - da se vubec nahrat do Legenda nejaka takto zplichtena mapa? Jak to dostat do Mapsource? - Vim, ze se to tu diskutovalo, ale 2 programky, ktere to mely prevadet uz jsem zkousela a nic... :-( Taky se hodne mluvi o kalibraci v Ozi - ale to se asi netyka Legenda, ze?
Diky


http://geowiki.hidde...mapu_pro_Garmin
  • 0

Miroslav Kolombo, k.t.

Garmin Oregon 600

N50 45.701 E015 05.508

ICQ: 343-044-770

kolombo@kolombo.cz





1 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 1 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama