Přejít na obsah


Fotka

Nokia 5310 XpressMusic a Handy Geocaching


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
7 odpovědí na toto téma

#1 Lukyn_CZ

Lukyn_CZ

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 136 příspěvků(y)

Publikováno 04 srpen 2008 - 20:56

Neni tu nekdo kdo ma tuto nokii a podarilo se mu v Handy pripojit na geocaching.com (kdyz das stazeni nejblizsich cachii) ?? Nastavil jsem GPRS, WAP, internet ... proste vsechno co slo, zkontroloval i s bratrovou nokii 6300, ale kdyz dam stahnout "nejblizsi" nepripoji se :(
  • 0

#2 miki6

miki6

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 656 příspěvků(y)

Publikováno 04 srpen 2008 - 21:11

a fungují ti nějaké jiné aplikace, ktere taky potřebují přístupový bod do internetu? Třeba OperaMini?
  • 0

#3 Lukyn_CZ

Lukyn_CZ

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 136 příspěvků(y)

Publikováno 04 srpen 2008 - 21:12

OperaMini me taky nejde, ale Vodafone Live! normalne funguje
  • 0

#4 miki6

miki6

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 656 příspěvků(y)

Publikováno 04 srpen 2008 - 21:19

zkus nastavit nový přístupový bod... Internet @ Nokia 5310 Menu Nastavení - Zvolit Konfigurace přenosů - Zvolit Osobní nastavení konfigurace - Zvolit Stiskněte Volby a zvolte Přidat nové Web - Zvolit Název účtu - GPRS Web Domovská stránka - nezadávat Uživatelské jméno - nezadávat Heslo - nezadávat Použít preferovaný přístupový bod - Ne Nastavení přístup. bodu - Zvolit Proxy - Vypnuto Nosič dat - Datové pakety Nastavení nosiče - Zvolit Přístupový bod dat. Paketů - internet (*) Typ sítě - IPv4 Typ autentizace - Normální Uživatelské jméno - nezadávat Heslo - nezadávat Stiskněte 3x Zpět pro vrácení do menu Osobní účty GPRS Web a stiskněte Volby a poté Aktivovat Zpět Stand. nastav. konfig - Zvolit Osobní konfigurace - Volby Nast. jako standardní - Zvolit (*) pro Vodafone kartu zadejte ointernet
  • 0

#5 Lukyn_CZ

Lukyn_CZ

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 136 příspěvků(y)

Publikováno 04 srpen 2008 - 21:24

podle tohoto postupu jsem to uz zkousel, je to z www.techforum.cz,vid? Bohuzel nefunguje. Mam to tak nastaveny, ale nejde... Jeste jsem zkousel web nokia.com/support, ale to jejich nastaveni me taky nepomohlo.
  • 0

#6 miki6

miki6

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 656 příspěvků(y)

Publikováno 04 srpen 2008 - 21:30

pak mě už jen napadá, označit tu ikonu HG > volby > a jestli tam bude volba vybrat přístupový bod, nebo pokud máš kredit méně jak 50 kč, myslím, že je gprs dočasně zablokované, ale to asi není tvůj případ
  • 0

#7 Lukyn_CZ

Lukyn_CZ

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 136 příspěvků(y)

Publikováno 04 srpen 2008 - 21:38

mam pausal, takze tenhle problem odpada. Kdyz dam volby na ikone HG, tak krome tech normalnich veci, jako odstranit a presunout, mam "Pristup k aplikaci", a tam "komunikace, datovy pristup a automat.spusteni". ale to s tim taky nema nic spolecnyho, protoze na vyber je jen "Zeptat se vzdy, poprve, vzdy dovoleno a nedovoleno" ... radeji jsem vsude dal "vzdy dovoleno" :(
  • 0

#8 WinD3

WinD3

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 211 příspěvků(y)

Publikováno 07 březen 2010 - 9:53

zavolej operátoroj
  • 0




2 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 2 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama