Přejít na obsah


Fotka

Geoget 2


  • Zamčené téma Toto téma je zamknuto
1966 odpovědí na toto téma

#1101 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 11450 příspěvků(y)

Publikováno 27 February 2009 - 17:27

tak to bude asi nejaka chybicka. Zkus najit prislusny *.ggf soubor v datovem adresari a smazat jej. Tak se toho zbavis urcite.
  • 0

#1102 Pe_Bo

Pe_Bo

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 432 příspěvků(y)

Publikováno 27 February 2009 - 19:08

HaLuMa napsal/a:
tak to bude asi nejaka chybicka. Zkus najit prislusny *.ggf soubor v datovem adresari a smazat jej. Tak se toho zbavis urcite.


A nedoplní se mu náhodou z distdata?
  • 0

#1103 Archi1

Archi1

    Archi1

  • Members
  • PipPipPip
  • 684 příspěvků(y)

Publikováno 27 February 2009 - 19:09

HaLuMa napsal/a:
tak to bude asi nejaka chybicka. Zkus najit prislusny *.ggf soubor v datovem adresari a smazat jej. Tak se toho zbavis urcite.

Tak jsem naselt prislusne *.ggf soubory v datovem adresari, smazal je a nic. Po spusteni geogetu jsou tam ty filtry stale aktivni.
  • 0
Archi1 +/- 49°23.727;15°35.447 Ježek bodne

#1104 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 11450 příspěvků(y)

Publikováno 27 February 2009 - 19:48

V tom pripade se snazis odstranit bud standardni filtr, ktery se ti doplnuje z distdata, nebo sis ten tvuj filtr rucne do distdata pridal.
  • 0

#1105 Archi1

Archi1

    Archi1

  • Members
  • PipPipPip
  • 684 příspěvků(y)

Publikováno 27 February 2009 - 23:41

HaLuMa napsal/a:
V tom pripade se snazis odstranit bud standardni filtr, ktery se ti doplnuje z distdata, nebo sis ten tvuj filtr rucne do distdata pridal.

Tak nakonec to vyresila preinstalace programu a za zalohovani souboru data. Ted uz mam filtry bez tech mnou vytvorenych. Diky za pomoc.
  • 0
Archi1 +/- 49°23.727;15°35.447 Ježek bodne

#1106 Firestone-

Firestone-

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 607 příspěvků(y)

Publikováno 02 March 2009 - 9:35

Hojte lidičky,

nevíte někdo, jak GG2 donutit, aby při tagování okresů a krajů vynechal (a nepřiřadil tak) okres a kraj jedné pohraniční kešce v Rakousku? Jedná se o tuto mršku. Dělá mně pak brajgl ve statistikách :( Musím to vždy ručne "odtagovat" a až pak vygenerovat statistiku.
  • 0
Mrkněte na Geocaching v médiích (rozcestník). Třeba Vás něco zaujme :-)

#1107 MaFa

MaFa

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1369 příspěvků(y)

Publikováno 02 March 2009 - 10:04

Mozna by stalo za uvahu prirazovat okresy/kraje podle polygonu jenom pro kese z CR. Algoritmus by se tim i zrychlil. Alespon pro me, protoze vetsina kesi ktere mam v GG je z Nemecka.
  • 0
MaFa

#1108 Firestone-

Firestone-

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 607 příspěvků(y)

Publikováno 02 March 2009 - 10:10

To je dobrá úvaha! Takže myslíš přidat podmínku, aby si nejdříve ten skriptík ověřil, že bude přiřazovat okresy/kraje jen keškám, které splní podmínku, že jsou z ČR? To bude vlastně nadřazená hodnota... no teď jenom, aby případný autor tohle do toho zakomponoval :)
  • 0
Mrkněte na Geocaching v médiích (rozcestník). Třeba Vás něco zaujme :-)

#1109 mikrom

mikrom

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1748 příspěvků(y)

Publikováno 02 March 2009 - 16:47

tak de o to to jen zavrit do nakyho IFu, ale slo by to.. i kdyz to by pak chtelo udelat to samy pro slovensky kese..
  • 0

#1110 Qnik

Qnik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1262 příspěvků(y)

Publikováno 02 March 2009 - 19:51

JAAAJ....mam problemek:-( Nevim co se stalo, ani si nejsem vědomej toho, že bych snad něco udělal blbě, nebo snad ...omg nevim. Nicméně stala se mi nemilá věc. Asi 101 pixel se mi označilo jako nalezené, dokonce i mnou založené se tak označily, a bůh ví co se stalo s databází ještě víc. Ručně zálohy nedělám, automaticky? nevím...je nějaká reálná možnost jak vrátit čas tak 4 hodiny zpět, kdy to bylo ještě v cajku?? Díky ..jinak budu smutnej :-(
  • 0
60CSx + Galaxy Ace + A:Drake*****/c:geo

Vložený obrázek

#1111 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 11450 příspěvků(y)

Publikováno 02 March 2009 - 19:59

Ve vychozi konfiguraci se pri prvnim pusteni v nejaky den udela zaloha. Pokud sis to nevypnul... Podivej se do datoveho adresare po souborech geoget.*.db3 Jinak samo se ti to mohlo oznacit jen importem... neimportoval sji treba neci cizi GPX s geogetim rozsirenim? (tedy i s jeho nalezy?)
  • 0

#1112 Qnik

Qnik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1262 příspěvků(y)

Publikováno 02 March 2009 - 21:46

covece...je to dost mozny....ale mohlo se to stat leda takto: ? Stáhnul jsem pres GJ nálezy Werkiho, dal jsem si tag kombajn found atribut werki, udelal jsem z werkiho nalezu GPX (PQ, simple GPX a GG PQ) ... pak jsem to MOZNA omylem zase naimportoval...oznacily by se jeho nalezy jako moje? je pravda, ze to co me tam pribylo bylo werkiho ... uz jsem to odnalezl rucne bylo jich jen 101 a nemely zadanej datum, tak jsem je poznal
  • 0
60CSx + Galaxy Ace + A:Drake*****/c:geo

Vložený obrázek

#1113 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 11450 příspěvků(y)

Publikováno 02 March 2009 - 21:49

To mozna souvisi s jednou chybickou, na kterou mne vcera upozornil medwyn - jde o problem s oznacovanim nalezu pri importu GG PQ. Tak se ti to mozna povedlo naimportovat a pri tom se to trosku zblblo. Jestli ty GPX soubory jeste mas, rad bych se na ne podival! Dik.
  • 0

#1114 Qnik

Qnik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1262 příspěvků(y)

Publikováno 03 March 2009 - 8:03

ano mam je, posli pres SZ kam je chces poslat
  • 0
60CSx + Galaxy Ace + A:Drake*****/c:geo

Vložený obrázek

#1115 sobikovi

sobikovi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 7934 příspěvků(y)

Publikováno 04 March 2009 - 12:42

Už jsem o tom psal několikrát, nicméně se zkusím zeptat znovu co s tím.. Nedá se něco dělat s "drzostí" GG, kde se furt rve do popředí? Pokud něco dělá, tak vypíše okno "Geoget pracuji" a importuje nebo prostě se něco děje. Tohle info okno vyskakuje neustále do popředí přes otevřené aplikace nebo nejde vůbec schovat do pozadí..
  • 0

#1116 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 11450 příspěvků(y)

Publikováno 04 March 2009 - 13:59

Precti si ToDo na Geogetim webu...
  • 0

#1117 sobikovi

sobikovi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 7934 příspěvků(y)

Publikováno 04 March 2009 - 15:00

HaLuMa napsal/a:
Precti si ToDo na Geogetim webu...

OK, díky. B)
  • 0

#1118 Trauma_Zero

Trauma_Zero

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 507 příspěvků(y)

Publikováno 06 March 2009 - 21:17

Zdravím. jakožto staronový uživatel geogetu, mám dotaz, po spuštění verze GG 2.1.4.431 (jinou jsem ani nezkoušel) ve spolupráci s GeoŽerykem mi Geoget označí cca 12 z mých 350 keší jako unknown s nulovými souřadnicemi - viz obrázek - nevím čím to zkoušel jsem to i s novou čistou databází, pořád to dělá, jedná se vždy o stejné cache od stejných autorů které to prostě takto "vyhodnotí"...je možné že je chyba v Žerykovi nebo mezi židlí a klávesnicí.

Vložený obrázek


taktéž jen taková kosmetická chyba (nebo je to snad fíčura) některé ikonky nebo skupinky ikon po najetí zůstávají zvýrazněné a nějak se nemají ke zhasnutí ... to také může být chybou mého sčotu. Nevylučuji.

Vložený obrázek

pokud tady odpovědi byly, omlouvám se, ale bylo jednodušší tento text nadatlovat, než se prokousávat 56 stranami příspěvků.

Jinak musím uznat že se mi GG docela líbí. Je přehledný oproti konkurenčnímu free-řešení.
  • 0

#1119 MaFa

MaFa

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1369 příspěvků(y)

Publikováno 06 March 2009 - 21:51

Ze by tam dal HaLuMa filtr na mitaka? A ja myslel, ze jsem byl se Sobikem sam. Jinak ty kesky vypadaj na archivovany, tak je mozna but GJ nebo GG2 neprelouska. Ale moc bych se tim netrapil, stejne uz je neulovis. Muzes je jeste zkusit stahnout pomoci Download Listings (Geojarry). Nejdriv oznacit a pak kliknout na tu ikonku se seznamem.
  • 0
MaFa

#1120 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 11450 příspěvků(y)

Publikováno 06 March 2009 - 22:03

Trauma_Zero napsal/a:
Zdravím. jakožto staronový uživatel geogetu, mám dotaz, po spuštění verze GG 2.1.4.431 (jinou jsem ani nezkoušel) ve spolupráci s GeoŽerykem mi Geoget označí cca 12 z mých 350 keší jako unknown s nulovými souřadnicemi - viz obrázek - nevím čím to zkoušel jsem to i s novou čistou databází, pořád to dělá, jedná se vždy o stejné cache od stejných autorů které to prostě takto "vyhodnotí"...je možné že je chyba v Žerykovi nebo mezi židlí a klávesnicí.


To je zjevne chyba importu. Ony jak se kazdou chvili ty HTML stranky meni, tak proste cas od casu prestane neco fungovat. A ja sam na to neprijdu, protoze pouzivam PQ. ;)

Trauma_Zero napsal/a:
taktéž jen taková kosmetická chyba (nebo je to snad fíčura) některé ikonky nebo skupinky ikon po najetí zůstávají zvýrazněné a nějak se nemají ke zhasnutí ... to také může být chybou mého sčotu. Nevylučuji.


To je opravdu kosmeticka vada, dela to proste ta komponenta na ty nastrojove listy. Predpokladam, ze ti to dela jen na te liste s makry, ze? Na ostatnich jsem to totiz zkusil osetrit.

A diky za pochvalu. :)
  • 0




2 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 2 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama