Přejít na obsah


Fotka

Geoget 2


  • Zamčené téma Toto téma je zamknuto
1966 odpovědí na toto téma

#1121 pozorjed

pozorjed

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 668 příspěvků(y)

Publikováno 06 březen 2009 - 22:15

Trauma_Zero napsal/a:
GeoŽerykem mi Geoget označí cca 12 z mých 350 keší jako unknown s nulovými souřadnicemi -

Zdravím, zkusil jsem update gc10f5c a gc18qyz, přes Jarryho a stáhne mi správné souřadnice.
Co zkusit nahrát vyexportované GPX do GG (to snad budou mít správné souřadnice), a pak zavolat Download Listing, zda souřadnice vynuluje ?
  • 0

#1122 Trauma_Zero

Trauma_Zero

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 507 příspěvků(y)

Publikováno 06 březen 2009 - 23:12

MaFa napsal/a:
Ze by tam dal HaLuMa filtr na mitaka? A ja myslel, ze jsem byl se Sobikem sam.
Jinak ty kesky vypadaj na archivovany, tak je mozna but GJ nebo GG2 neprelouska. Ale moc bych se tim netrapil, stejne uz je neulovis. Muzes je jeste zkusit stahnout pomoci Download Listings (Geojarry). Nejdriv oznacit a pak kliknout na tu ikonku se seznamem.


Já je právě ulovené už mám, nicméně pomohlo u těchto "unknown" keší hromadně stáhnout listingy a okamžitě se názvy spravily, doplnily správné souřadnice. TAKŽE VYŘEŠENO B)
  • 0

#1123 _Tom

_Tom

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 658 příspěvků(y)

Publikováno 10 březen 2009 - 11:28

V databázi GG mi asi zůstalo nějaké reziduum, kterého se nemůžu zbavit. Při zadávání filtru mám stále možnost zvolit jako stát i spolkovou zemi Thüringen. Když to udělám, žádné záznamy se mi nevypíšou, přestože všechny ostatní volby nechávám "šedé". Použil jsem postupně všechny nástroje GG pro opravu databáze, nepomohlo to. Ne že by to byla nějaká děsná tragédie, ale je jasné, že tam prostě něco někde je a já to nemůžu odstranit/opravit.
  • 0

#1124 sobikovi

sobikovi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 7 934 příspěvků(y)

Publikováno 11 březen 2009 - 7:54

Dá se nějak jednoduše v GG pracovat např. s 2 resp. více databázema? Jedná se mi o to, že bych rád měl ostrou databázi CZ + všechny nálezy a pak např. databázi Rakousko, kam bych si natahal věci pro exporty před dovolenou a pak ji prostě zrušil.
  • 0

#1125 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 11 450 příspěvků(y)

Publikováno 11 březen 2009 - 8:21

Kazda databaze = jiny datovy adresar. Takze staci, aby sis udelal ikonku na spusteni Geogetu a v ni pres spousteci parametr nasmeroval Geoget do jineho datoveho adresare.

je to popsano tady: http://geoget.ararat...:user:instalace
  • 0

#1126 MaFa

MaFa

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 369 příspěvků(y)

Publikováno 12 březen 2009 - 22:31

Jakožto samozvaný šéf tábora odpůrců GeoGetu si dovoluju gratulovat k nové verzi

Vidíš mitaku, kdybys používal Gg2, tak by se určitě ty vaše skupinový statistiky daly zařídit.

To Haluma: Nešlo by přejmenovat ty polygony krajů aby měly diakritiku? Samozřejmě si to můžu přejmenovat u sebe, ale okresy Česky a kraje Cesky při instalaci mi nějak nejdou dohromady.
  • 0
MaFa

#1127 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 11 450 příspěvků(y)

Publikováno 13 březen 2009 - 8:22

MaFa napsal/a:
To Haluma: Nešlo by přejmenovat ty polygony krajů aby měly diakritiku? Samozřejmě si to můžu přejmenovat u sebe, ale okresy Česky a kraje Cesky při instalaci mi nějak nejdou dohromady.


Je tu prakticky problem:

- prejmenovanim by ti vznikly duplicity, mel bys tam vezri bez diakritiky ze stareho GG a pak jeste jednou s diakritikou z noveho GG. Ty stare verze se musi nejak smazat, jenze...

- nevim, jake vsechny skripty a udelatka jsou na soucasne bezdiakritikove verzi zavisle.
  • 0

#1128 MaFa

MaFa

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 369 příspěvků(y)

Publikováno 13 březen 2009 - 9:38

- prejmenovanim by ti vznikly duplicity, mel bys tam vezri bez diakritiky ze stareho GG a pak jeste jednou s diakritikou z noveho GG. Ty stare verze se musi nejak smazat, jenze...

No ja nevim, mel jsem tam verze s diakritikou, a tvuj instalak mi je smazal, takze tady bych problem nevidel.

- nevim, jake vsechny skripty a udelatka jsou na soucasne bezdiakritikove verzi zavisle.

Tak dej pri instalaci moznost volby
  • 0
MaFa

#1129 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 11 450 příspěvků(y)

Publikováno 13 březen 2009 - 11:51

Zcela urcite je instalak nesmazal... Instalak jen pridava soubory, a pokud nahodou soubor stejneho jmena a jineho data existuje, pak z nej udela zalohu. Ze by smazal soubor se jemnem, o kterem ani nic nevi, to vylucuji.
  • 0

#1130 _Tom

_Tom

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 658 příspěvků(y)

Publikováno 17 březen 2009 - 10:44

Při startu GG ve Vistách (gg instalovaný na XP-čkách v režimu externího disku) mi dvakrát po sobě vyskočí tato hláška. Po jejím dvojím odkliknutí gg normálně nastartuje a normálně (jak se mi aspoň zdá) funguje. Mohu tomu nějak odpomoct?
  • 0

#1131 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 11 450 příspěvků(y)

Publikováno 17 březen 2009 - 10:56

Zjevne ti chybi prislusny MSVC runtime. Ten Geogetem pochopitelne vyzadovan neni, ale je vyzadovan pouzitymi knihovnami OpenSSL.
  • 0

#1132 _Tom

_Tom

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 658 příspěvků(y)

Publikováno 17 březen 2009 - 11:12

HaLuMa napsal/a:
Zjevne ti chybi prislusny MSVC runtime. Ten Geogetem pochopitelne vyzadovan neni, ale je vyzadovan pouzitymi knihovnami OpenSSL.


Na jednoho geokačera je tam trochu moc cizích slov :-)
  • 0

#1133 kolombo

kolombo

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 543 příspěvků(y)

Publikováno 17 březen 2009 - 11:58

_Tom napsal/a:

HaLuMa napsal/a:
Zjevne ti chybi prislusny MSVC runtime. Ten Geogetem pochopitelne vyzadovan neni, ale je vyzadovan pouzitymi knihovnami OpenSSL.


Na jednoho geokačera je tam trochu moc cizích slov :-)


Zjevně to chce někam nahrát soubor MSVCR71.dll , jen se obávám, že to nebude stačit do adresáře k GeoGetu :-(

Tu knihovnu stáhni z netu, google poradí, kde to roste.
  • 0

Miroslav Kolombo, k.t.

Garmin Oregon 600

N50 45.701 E015 05.508

ICQ: 343-044-770

kolombo@kolombo.cz


#1134 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 11 450 příspěvků(y)

Publikováno 17 březen 2009 - 12:30

Teotreticky by mohlo stacit to dat do instalacniho adresare geogetu, ale nemam v tuto chvili potvrzeno, jestli staci jen tenhle jeden soubor. Takze pokud to nekomu zlobi, zkuste to, a dejte mi vedet. Pokud to bude stacit, tak ten soubor prihodim doinstalace.
  • 0

#1135 _Tom

_Tom

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 658 příspěvků(y)

Publikováno 17 březen 2009 - 14:26

HaLuMa napsal/a:
Teotreticky by mohlo stacit to dat do instalacniho adresare geogetu, ale nemam v tuto chvili potvrzeno, jestli staci jen tenhle jeden soubor.

Takze pokud to nekomu zlobi, zkuste to, a dejte mi vedet. Pokud to bude stacit, tak ten soubor prihodim doinstalace.


U mě to stačilo.
  • 0

#1136 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 11 450 příspěvků(y)

Publikováno 17 březen 2009 - 15:45

Ok, prihodim to do instalace.
  • 0

#1137 satanmar

satanmar

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 47 příspěvků(y)

Publikováno 18 březen 2009 - 22:00

zdravim, mel bych tento dotaz-v logu mam uveden cas nalezu podle pravidel viz. navod geogetu ale v programu se mi casy nenactou. Kde by mohl byt prosim problem? Popr. zjistuje to i automaticky FTF? to jsem resil pridanim sloupce podle nejakeh onavodu na foru. Je nejaka jednodussi cesta? Diky za odpovedi. Ve foru jsem zkousel hledat, neco nasel, neco ne a sedet cely vecer u kompu nad forem se mi taky nechce.
  • 0

#1138 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 11 450 příspěvků(y)

Publikováno 18 březen 2009 - 22:14

V navodu je i dosti podrobne popsano za jakych podminek se ten cas nacte. Mam na mysli konkretne toto: http://geoget.ararat...doc:user:nalezy

FTF se automaticky nezjistuje. To se oznacuje rucne.
  • 0

#1139 satanmar

satanmar

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 47 příspěvků(y)

Publikováno 18 březen 2009 - 22:37

HaLuMa napsal/a:
V navodu je i dosti podrobne popsano za jakych podminek se ten cas nacte. Mam na mysli konkretne toto: http://geoget.ararat...doc:user:nalezy

FTF se automaticky nezjistuje. To se oznacuje rucne.


Ano ten navod jsem si cetl a podle meho nazru podminky splnuji viz. napr. muj log
"15:30 (#370)
Prijemna prochazka..... ". Jde o to aby cas byl jako prvni na radku. Nebo se mylim?

Diky za to ftf
  • 0

#1140 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 11 450 příspěvků(y)

Publikováno 18 březen 2009 - 22:46

Ano, ale je treba splnit i dalsi podminky, tedy aby geoge dokazal identifikovat u logu tvoje jmeno (takze zkontrlovat nastaveni geogetu) a aby ten log videl, tedy aby byl v importovanych datech (zkontrolovat, co konkretne importujes).
  • 0




5 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 5 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama