Přejít na obsah


Fotka

Geoget 2


  • Zamčené téma Toto téma je zamknuto
1966 odpovědí na toto téma

#1141 satanmar

satanmar

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 47 příspěvků(y)

Publikováno 18 March 2009 - 22:55

HaLuMa napsal/a:
Ano, ale je treba splnit i dalsi podminky, tedy aby geoge dokazal identifikovat u logu tvoje jmeno (takze zkontrlovat nastaveni geogetu) a aby ten log videl, tedy aby byl v importovanych datech (zkontrolovat, co konkretne importujes).


Dobre, diky za radu, Log v importech je a nastaveni by melo byt taky dobre,ale pro jistotu to teda zkontroluji, kdyz vim, ze ten cas v logu je zapsan spravne. Ale az zitra. Takze jeste raz diky
  • 0

#1142 4popovi

4popovi

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 1 příspěvků(y)

Publikováno 01 April 2009 - 9:28

HaLuMa napsal/a:

DA+RA napsal/a:
Ahoj, mám dotaz k geogetu - když dám download found caches přes geojarry, tak mi to hodí hlášku soubor nemohl být importován, protože: bad section closed.Co s tím? dík za radu


Otevri si v prohlizeci libovolnou kesku na webu geocaching.com, a zkus si stahnout LOC soubor. Vybehne na tebe strabnka, ktera bude vyzadovat potvrzeni licence na ziskavani dat. Tu musis odsouhlasit.

A az pote ti bude GJ cokoliv koretne stahovat.


Zdravím, mám naprosto stejný problém.
Stahování LOC z GC.COM funguje.
Bohužel loc soubor generovaný GJ14 nejde otevřít nikde. Bude asi opravdu porušený.
Porovnával jsem loc generovaný GJ a stažený z GC.COM a jsou strukturou úplně jiné.
Nevím jak vypadá DOBRÝ z GJ.
Mohl by někdo z Vás zjistit proč je poškozený?

Původní název souboru byl: 20090401-103432.0.-1.loc což mi také přijde zvláštní přípona je 0.-1.loc

Děkuji Petr
  • 0

#1143 Archi1

Archi1

    Archi1

  • Members
  • PipPipPip
  • 684 příspěvků(y)

Publikováno 02 April 2009 - 13:58

Ahojky. Prosim o radu jak mam v geogetu nastavit filtr, aby mi vyfiltroval jen aktivni a nenalezené kese? Zatím vsechny pokusy, ktere jsem zkousel k uspechu nevedly. Vzdy jsem musel ze zobrazeneho seznamu odmazavat disablovane nebo jiz nalezene kesky coz je zdlouhave. Diky za pomoc.
  • 0
Archi1 +/- 49°23.727;15°35.447 Ježek bodne

#1144 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 11450 příspěvků(y)

Publikováno 02 April 2009 - 14:08

Staci zrusit veskere oznaceni u policek: "mimo provoz" a "nalezena"
  • 0

#1145 Archi1

Archi1

    Archi1

  • Members
  • PipPipPip
  • 684 příspěvků(y)

Publikováno 02 April 2009 - 14:29

HaLuMa napsal/a:
Staci zrusit veskere oznaceni u policek: "mimo provoz" a "nalezena"

Tak to nejde, asi delam neco spatne. Ve filtru (F2) na karte Kesky nemam oznaceno nic, na karte Atributy mam oznacenou vzdalenost do 50 km jinak nic a po nacteni se zobrazi v tomto okruhu vsechny nalezene nalezene a docasne disablovane kesky
  • 0
Archi1 +/- 49°23.727;15°35.447 Ježek bodne

#1146 Archi1

Archi1

    Archi1

  • Members
  • PipPipPip
  • 684 příspěvků(y)

Publikováno 02 April 2009 - 14:30

HaLuMa napsal/a:
Staci zrusit veskere oznaceni u policek: "mimo provoz" a "nalezena"

Tak to nejde, asi delam neco spatne. Ve filtru (F2) na karte Kesky nemam oznaceno nic, na karte Atributy mam oznacenou vzdalenost do 50 km jinak nic a po nacteni se zobrazi v tomto okruhu vsechny nalezene nalezene a docasne disablovane kesky.
  • 0
Archi1 +/- 49°23.727;15°35.447 Ježek bodne

#1147 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 11450 příspěvků(y)

Publikováno 02 April 2009 - 14:47

Ale ty nemas mizt zonaceno NIC.. ty mas mit oznaceno NIC jen u tech dvou policek, co jsem psal, vse ostatni ma byt nastaveno na ignorovani (treti stav prepinatka...)
  • 0

#1148 Archi1

Archi1

    Archi1

  • Members
  • PipPipPip
  • 684 příspěvků(y)

Publikováno 02 April 2009 - 15:06

HaLuMa napsal/a:
Ale ty nemas mizt zonaceno NIC.. ty mas mit oznaceno NIC jen u tech dvou policek, co jsem psal, vse ostatni ma byt nastaveno na ignorovani (treti stav prepinatka...)

Ajajaj. Diky za pomoc uz to pracuje jak ma. O tom, ze prepinatka maji tri stavy jsem nemel nejmensi tuseni, moje blbost.
Jeste te pozadam, muzes prosim te napsat jak ta prepinatka funguji? jeste jednou diky.
  • 0
Archi1 +/- 49°23.727;15°35.447 Ježek bodne

#1149 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 11450 příspěvků(y)

Publikováno 02 April 2009 - 15:17

Zkus co udela to tlacitko 'Help' dole na tom formulari s filtry. :D
  • 0

#1150 Archi1

Archi1

    Archi1

  • Members
  • PipPipPip
  • 684 příspěvků(y)

Publikováno 02 April 2009 - 16:50

HaLuMa napsal/a:
Zkus co udela to tlacitko 'Help' dole na tom formulari s filtry. :D


Díky za pomoc Halumo. Znas to ne, kdyz to jde jinak resit tak navod se cte az jako posledni nouze.
  • 0
Archi1 +/- 49°23.727;15°35.447 Ježek bodne

#1151 gord

gord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 6631 příspěvků(y)

Publikováno 08 April 2009 - 7:50

Pokud nema makro nastavnou vlastnost global, tj. pracuje jen s kesemi zobrazenymi v seznamu, a seznam je prazdny, po zpracovani funkce PluginStart a pred spustenim funkce PluginWork gegoget zhavaruje, presneji zobrazi trochu matouci hlasku "Could not call proc." v okne pojmenovanem "Application error. Domnivam se, ze by bylo rozumnejsi napsat neco bv tom smyslu, ze v seznamu neni nic a tedy nema smysl makro spoustet.
  • 0

MHD/PID vybranych mest CR jako POI (diskuse)
GeoGet:
- OwnMaintenance - prehled udrzby vlastnich kesi - v1.1.3 (diskuse)
- Combine 2 - automatizace opakovanych cinnosti (diskuse, dávky)
- Spoiler - uložení spoilerů do GPS jako POI (diskuse)

- Stator - statistiky y GeoGetu (diskuse)

- Náhrada GJ legálními postupy

 


#1152 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 11450 příspěvků(y)

Publikováno 08 April 2009 - 8:12

No, prekvapive ja s tu hlasku nevymyslel. ;) Podivam se na to.
  • 0

#1153 gord

gord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 6631 příspěvků(y)

Publikováno 08 April 2009 - 8:29

To predpokladam :), spis mi jde o to, ze se GG chova jako pri "havarii" a ne jako pri zpracovani chybneho pozadvku.
  • 0

MHD/PID vybranych mest CR jako POI (diskuse)
GeoGet:
- OwnMaintenance - prehled udrzby vlastnich kesi - v1.1.3 (diskuse)
- Combine 2 - automatizace opakovanych cinnosti (diskuse, dávky)
- Spoiler - uložení spoilerů do GPS jako POI (diskuse)

- Stator - statistiky y GeoGetu (diskuse)

- Náhrada GJ legálními postupy

 


#1154 MaFa

MaFa

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1369 příspěvků(y)

Publikováno 08 April 2009 - 9:47

Nepremyslel jsi nekdy o pridani waymarkingu do GG2?
  • 0
MaFa

#1155 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 11450 příspěvků(y)

Publikováno 08 April 2009 - 9:56

Premyslel, ale jeste nijak nedomyslel. Zatim jsem skoncil na nejakem rozumnem ziskavani dat. Ten web je takovy bordelozni, i GPX, co se mi nabizeji ke stazeni, poskytuji ponekud nekonzistentni udaje. (GPX se da stahnout na vice mistech, a pokazde cpe do jedne a tytez polozky jine udaje...) Takze jakekoliv namety na toto tema jsou vitany, treba predstava uzivatelu, jak by to melo vypadat. ;)
  • 0

#1156 Pitrus

Pitrus

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 301 příspěvků(y)

Publikováno 08 April 2009 - 10:18

Ja bych se rád zeptal, jestli jde nastavit, aby se pri nacteni "seznamu" hned nerozbalovali wayponty, bez nich se mi seznam zda prehlednejsi, takze to vzdycky pres menu "sbaluju". Pak bych mel dotaz k tisku listingů - ted se musi keska "otevrit" a teprve potom je mozný dát její tisk. Neslo by to primo ze "seznamu"? A jeste posledni vec - po stazeni "Update" kesi je treba pridat alespon "tagy podle okresu a kraju" + "add elevation" - neslo by to nejak spojit do jednoho jako "Update komplet"? (Asi jo ale ja to bohuzel neumim)
  • 0

#1157 LudekV

LudekV

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1771 příspěvků(y)

Publikováno 08 April 2009 - 11:14

Pitrus napsal/a:
Ja bych se rád zeptal, jestli jde nastavit, aby se pri nacteni "seznamu" hned nerozbalovali wayponty, bez nich se mi seznam zda prehlednejsi, takze to vzdycky pres menu "sbaluju".


K této žádosti se připojuji, mám stejný zvyk. Další věc je, že tlačítka pro sbalení/rozbalení všeho by mohla být aktivní hned, jak se seznam naplní a nečekat, až označím nějakou řádku.

Ještě jeden nápad - bylo by možné spravovat waypointi i z listingu kešky. Když luštím mysterku, dělám si poznámky k listingu a když dojdu do finálem musím výsledek zkopírovat, zavřít listing, přidat WP a znova otevřít listing.
  • 0

a : Drake - vše potřebné pro (offline) geocaching na Android
Stránka projektu na GitHubu - požadavky a reklamace
PocketDrake - vše potřebné pro (offline) geocaching na PDA (WindowsMobile)


#1158 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 11450 příspěvků(y)

Publikováno 08 April 2009 - 13:53

Pitrus napsal/a:
A jeste posledni vec - po stazeni "Update" kesi je treba pridat alespon "tagy podle okresu a kraju" + "add elevation" - neslo by to nejak spojit do jednoho jako "Update komplet"? (Asi jo ale ja to bohuzel neumim)


No, takove skripty existuji. Asi nejaky pribalim do instalace. ;)
  • 0

#1159 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 11450 příspěvků(y)

Publikováno 08 April 2009 - 14:06

Pitrus napsal/a:
Ja bych se rád zeptal, jestli jde nastavit, aby se pri nacteni "seznamu" hned nerozbalovali wayponty, bez nich se mi seznam zda prehlednejsi, takze to vzdycky pres menu "sbaluju".


Nerozumim. Ja kdyz si dam nacist seznam kesi, tak se mi nic nerozbaluje, vse zustava zabalene.

Rozbalene je to treba jako vysledek hledani, a tam mi to prijde v poradku.

Asi mluvime kazdy o trosku jine funkci...
  • 0

#1160 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 11450 příspěvků(y)

Publikováno 08 April 2009 - 14:15

LudekV napsal/a:
Další věc je, že tlačítka pro sbalení/rozbalení všeho by mohla být aktivní hned, jak se seznam naplní a nečekat, až označím nějakou řádku.


Opraveno.

LudekV napsal/a:
Ještě jeden nápad - bylo by možné spravovat waypointi i z listingu kešky. Když luštím mysterku, dělám si poznámky k listingu a když dojdu do finálem musím výsledek zkopírovat, zavřít listing, přidat WP a znova otevřít listing.


To planuji az nejak casem. Ted chci jeste do konce tydne dotahnout k vypusteni posledni verzi, pak chci zapracovat na plugin-manageru a na jednom prekvapku, a az pak bude cas na tyhle veci.
  • 0




2 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 2 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama

Naše nabídka