Přejít na obsah


Fotka

Geoget 2


  • Zamčené téma Toto téma je zamknuto
1966 odpovědí na toto téma

#1161 Archi1

Archi1

    Archi1

  • Members
  • PipPipPip
  • 684 příspěvků(y)

Publikováno 08 April 2009 - 14:39

HaLuMa napsal/a:

Pitrus napsal/a:
Ja bych se rád zeptal, jestli jde nastavit, aby se pri nacteni "seznamu" hned nerozbalovali wayponty, bez nich se mi seznam zda prehlednejsi, takze to vzdycky pres menu "sbaluju".


Nerozumim. Ja kdyz si dam nacist seznam kesi, tak se mi nic nerozbaluje, vse zustava zabalene.

Rozbalene je to treba jako vysledek hledani, a tam mi to prijde v poradku.

Asi mluvime kazdy o trosku jine funkci...

Ahojky.
On myslel, kdyz se nactou kesky z PQ do geogetu, tak pokud ma několik stage, tal je to rozbalene.

Take bych mel pripominku. Pujde neco udelat s listama toolbaru,protoze muzu je prehazovat mezi sebou jak chci tak vzdy toolbar kde je rozbalovací okenko filtru mi po nacteni prekryje predeslou listu.

Dale, kdyz si v okne geogetu vytvorim seznam kesi a oznacim jednu kes tak v menu Seznam jsou aktivni prikazy "Odstranit radek a Odstranit vsechny nasledujici radky". Oznacim-li ale vice kesi tak v menu Seznam zustane aktivni jen prikaz "Odstranit radek" a prikaz "Odstranit vsechny nasledujici radky" je neaktivni.
  • 0
Archi1 +/- 49°23.727;15°35.447 Ježek bodne

#1162 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 11450 příspěvků(y)

Publikováno 08 April 2009 - 15:33

Archi1 napsal/a:
On myslel, kdyz se nactou kesky z PQ do geogetu, tak pokud ma několik stage, tal je to rozbalene.


Aha. No, to neni tak jednoduche, uvidim, co se pro to da rozume udelat.

Archi1 napsal/a:
Take bych mel pripominku. Pujde neco udelat s listama toolbaru,protoze muzu je prehazovat mezi sebou jak chci tak vzdy toolbar kde je rozbalovací okenko filtru mi po nacteni prekryje predeslou listu.


Byl by screenshot, jak to prekryti vypada?

Archi1 napsal/a:
Dale, kdyz si v okne geogetu vytvorim seznam kesi a oznacim jednu kes tak v menu Seznam jsou aktivni prikazy "Odstranit radek a Odstranit vsechny nasledujici radky". Oznacim-li ale vice kesi tak v menu Seznam zustane aktivni jen prikaz "Odstranit radek" a prikaz "Odstranit vsechny nasledujici radky" je neaktivni.


To jsem tam udelal schvalne, abych predesel dohadum o tom, ja kdo tu funkci chape, od ktereho ze z tech mnoha oznacenych zaznamu se to ma odmazat. ;)
  • 0

#1163 Archi1

Archi1

    Archi1

  • Members
  • PipPipPip
  • 684 příspěvků(y)

Publikováno 08 April 2009 - 16:04

[quote]HaLuMa napsal/a:
[quote]Archi1 napsal/a:
On myslel, kdyz se nactou kesky z PQ do geogetu, tak pokud ma několik stage, tal je to rozbalene.
[/quote]

Aha. No, to neni tak jednoduche, uvidim, co se pro to da rozume udelat.

[quote]Archi1 napsal/a:
Take bych mel pripominku. Pujde neco udelat s listama toolbaru,protoze muzu je prehazovat mezi sebou jak chci tak vzdy toolbar kde je rozbalovací okenko filtru mi po nacteni prekryje predeslou listu.
[/quote]

Byl by screenshot, jak to prekryti vypada?
Pokusím se vložit screenshot. Lišta1 po spusteni geogetu
  • 0
Archi1 +/- 49°23.727;15°35.447 Ježek bodne

#1164 Archi1

Archi1

    Archi1

  • Members
  • PipPipPip
  • 684 příspěvků(y)

Publikováno 08 April 2009 - 16:08

[quote]Archi1 napsal/a:
[quote]HaLuMa napsal/a:
[quote]Archi1 napsal/a:
On myslel, kdyz se nactou kesky z PQ do geogetu, tak pokud ma několik stage, tal je to rozbalene.
[/quote]

Aha. No, to neni tak jednoduche, uvidim, co se pro to da rozume udelat.

[quote]Archi1 napsal/a:
Take bych mel pripominku. Pujde neco udelat s listama toolbaru,protoze muzu je prehazovat mezi sebou jak chci tak vzdy toolbar kde je rozbalovací okenko filtru mi po nacteni prekryje predeslou listu.
[/quote]
Obrázek má 46 Kb a nejde vlozit ani jako *jpg nebo *png. Tak nevím jak to udelat
Byl by screenshot, jak to prekryti vypada?
Pokusím se vložit screenshot. Lišta1 po spusteni geogetu[/quote]
Tak se to podařilo, ale jakym to zazrakem nevim. Tam kde je to zakrouzkovano se mi to prekryva a listy jsem různe prehazoval a tyky nechaval vetsi ci mensi mezery aby se nastavila sirka. Nepomohlo.
  • 0
Archi1 +/- 49°23.727;15°35.447 Ježek bodne

#1165 Archi1

Archi1

    Archi1

  • Members
  • PipPipPip
  • 684 příspěvků(y)

Publikováno 08 April 2009 - 19:26

[quote]Archi1 napsal/a:
[quote]Archi1 napsal/a:
[quote]HaLuMa napsal/a:
[quote]Archi1 napsal/a:
On myslel, kdyz se nactou kesky z PQ do geogetu, tak pokud ma několik stage, tal je to rozbalene.
[/quote]

Aha. No, to neni tak jednoduche, uvidim, co se pro to da rozume udelat.

[quote]Archi1 napsal/a:
Take bych mel pripominku. Pujde neco udelat s listama toolbaru,protoze muzu je prehazovat mezi sebou jak chci tak vzdy toolbar kde je rozbalovací okenko filtru mi po nacteni prekryje predeslou listu.
[/quote]
Obrázek má 46 Kb a nejde vlozit ani jako *jpg nebo *png. Tak nevím jak to udelat
Byl by screenshot, jak to prekryti vypada?
Pokusím se vložit screenshot. Lišta1 po spusteni geogetu[/quote]
Tak se to podařilo, ale jakym to zazrakem nevim. Tam kde je to zakrouzkovano se mi to prekryva a listy jsem různe prehazoval a tyky nechaval vetsi ci mensi mezery aby se nastavila sirka. Nepomohlo.[/quote]
Tak se to podařilo umistit sem ten screenshot.
  • 0
Archi1 +/- 49°23.727;15°35.447 Ježek bodne

#1166 PetrX

PetrX

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 437 příspěvků(y)

Publikováno 08 April 2009 - 19:33

Jo tak tento problém jako Archi1 jsem už taky zažil a nevyřešil. Dokonce ještě jiný, který sem řešil s autorem a stejně nevyřešil. Mě se posouvá nabídka filtrů vždy doprava a ať dělám co dělám nikdy se po znovuzapnutí neobjeví na správném místě, i když ji posunu. Smířil jsem se s tím a žiji :). Nestrávím nad tím přeci mládí
  • 0

#1167 Archi1

Archi1

    Archi1

  • Members
  • PipPipPip
  • 684 příspěvků(y)

Publikováno 08 April 2009 - 19:40

PetrX napsal/a:
Jo tak tento problém jako Archi1 jsem už taky zažil a nevyřešil. Dokonce ještě jiný, který sem řešil s autorem a stejně nevyřešil. Mě se posouvá nabídka filtrů vždy doprava a ať dělám co dělám nikdy se po znovuzapnutí neobjeví na správném místě, i když ji posunu. Smířil jsem se s tím a žiji :). Nestrávím nad tím přeci mládí

No ja s tím taky ziji, ale kdyz se pripravuje nova aktualizace tak proč to nezkusit aby se to opravilo.
  • 0
Archi1 +/- 49°23.727;15°35.447 Ježek bodne

#1168 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 11450 příspěvků(y)

Publikováno 08 April 2009 - 20:02

Asi z toho taky zesedivim. Spise nekdy zkusim vyhodit ty Microsofti Coolbary a nahradim je necim jinym. Ale to je na delsi experimenty.
  • 0

#1169 kolombo

kolombo

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5543 příspěvků(y)

Publikováno 08 April 2009 - 22:00

HaLuMa napsal/a:
Asi z toho taky zesedivim. Spise nekdy zkusim vyhodit ty Microsofti Coolbary a nahradim je necim jinym. Ale to je na delsi experimenty.


Ještě je taky problém se skrýváním stavového okna po nahrání hodnocení nebo nálezů na server. Okénko někam zmizí a odmítá se vrátit do popředí a nejde odkliknout OK a zavřít ho :-)
  • 0

Miroslav Kolombo, k.t.

Garmin Oregon 600

N50 45.701 E015 05.508

ICQ: 343-044-770

kolombo@kolombo.cz


#1170 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 11450 příspěvků(y)

Publikováno 08 April 2009 - 22:06

viz. changelog - samostatne okno busydialogu jiz neexistuje. ;)
  • 0

#1171 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 11450 příspěvků(y)

Publikováno 09 April 2009 - 17:49

Archi1 napsal/a:
Take bych mel pripominku. Pujde neco udelat s listama toolbaru,protoze muzu je prehazovat mezi sebou jak chci tak vzdy toolbar kde je rozbalovací okenko filtru mi po nacteni prekryje predeslou listu.


Tohle by melo byt v prave vydane verzi snad opraveno. Ze zahadneho duvodu si ten toolbar vpravo mysli, ze je sirsi vice, nez ma k dispozici, proto se cpe doleva kam az ho to pusti. A na tom toolbaru vlevo byla nstavena minimalni mozna velikost o jednu ikonku mene. proto ji to vzdycky prekrylo.

Proc si ale ten toolbar vpravo mysli, ze se musi cpat co nejvice doleva, to je mi stale zahadou. Chova se to nevypocitatelne. :o
  • 0

#1172 pozorjed

pozorjed

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 668 příspěvků(y)

Publikováno 09 April 2009 - 18:16

šlo by nějak zajistit, aby se při instalaci nepřepisoval soubor geocaching-cz.config.pas tím verzovým (= prázdným)? mám v něm uložena hesla, která pomocí {$INCLUDE geocaching-cz.config.pas } natahuji do GgStat.ggp.pas děkuji,
  • 0

#1173 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 11450 příspěvků(y)

Publikováno 09 April 2009 - 18:21

prepisovat by se to nemelo... deje se to vsem a vzdy?
  • 0

#1174 Sally&eL

Sally&eL

    Sally

  • Members
  • PipPipPip
  • 823 příspěvků(y)

Publikováno 09 April 2009 - 19:47

...tak škoda že se do téhle verze nedostalo Zamknutí listingu - třeba příště :) ...jinak k tomu tolbaru - pokud je na prvním řádku, tak zakryje nápovědu :)
  • 0

#1175 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 11450 příspěvků(y)

Publikováno 09 April 2009 - 19:54

Funkce zamykani listingu bude resena uplne jinak, nez jsem si puvodne myslel, a to bude trosku narocnejsi ukol. Proto jsem tim nechtel zdrzovat tuto verzi, kde potrebuji odzkouset a vychytat dosavadni zmeny.
  • 0

#1176 Pitrus

Pitrus

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 301 příspěvků(y)

Publikováno 09 April 2009 - 19:55

Nevím jestli se to tu uz třeba neřešilo, ale jak to vlastně je když se odloví keška určitýho typu / velikosti / obtížnosti atd. a později owner z nějakýho důvodu tyto parametry změní (nová pravidle, přemístění...) - geoget si pamatuje původní údaje nebo se ty údaje změní při "Download all" (from GeoJarry)? Změní se mi i statistika? Tedy třeba kdyz třeba najdu keš ve větvích stromu, obt. 4* a pak ji owner dá pod strom a změní ji na obt. 1* - co budu mít ve statistice provedené přes ggstat po Download all?
  • 0

#1177 pozorjed

pozorjed

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 668 příspěvků(y)

Publikováno 09 April 2009 - 20:03

Pitrus napsal/a:
později owner z nějakýho důvodu tyto parametry změní (nová pravidle, přemístění...) - geoget si pamatuje původní údaje nebo se ty údaje změní

pokud si aktualizuješ listing nalezené keše, změní se dle právě platné evidence (obtížnost, druh keše). Např. pokud jsi Premium member a stahuješ si do Geogetu "My Finds Pocket Query", tak se aktualizují všechny nalezené keše. Nebo i ručně přes Jarryho.
  • 0

#1178 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 11450 příspěvků(y)

Publikováno 09 April 2009 - 20:05

Prave ze se to zmeni na aktualni udaje. Ale uz mam vymysleno, jak to budu resit.
  • 0

#1179 Pitrus

Pitrus

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 301 příspěvků(y)

Publikováno 09 April 2009 - 20:17

Dík za novou funkci "GeoGet pracuje" ;) Tím myslím práci Geogetu po kliknutí na novou ikonku pro společnou aktualizaci rozdělení do krajů a okresů + výšky + známky kvality.
  • 0

#1180 sobikovi

sobikovi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 7934 příspěvků(y)

Publikováno 10 April 2009 - 6:21

Dík za novou verzi, všechno šlape jak má.
  • 0




7 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 7 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama