Přejít na obsah


Fotka

Geoget 2


  • Zamčené téma Toto téma je zamknuto
1966 odpovědí na toto téma

#1301 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 11450 příspěvků(y)

Publikováno 21 May 2009 - 20:02

Obvykle misto, kde to roste, je server uloz.to A tam maji take vyhledavani, kam zkus napsat geojarry15 ;)
  • 0

#1302 pozorjed

pozorjed

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 668 příspěvků(y)

Publikováno 21 May 2009 - 20:05

HaLuMa napsal/a:
Obvykle misto, kde to roste, je server uloz.to A tam maji take vyhledavani, kam zkus napsat geojarry15 ;)

děkuji, je tam a funguje.
  • 0

#1303 Kris_CZ

Kris_CZ

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 17 příspěvků(y)

Publikováno 22 May 2009 - 13:28

pozorjed napsal/a:

HaLuMa napsal/a:
Obvykle misto, kde to roste, je server uloz.to A tam maji take vyhledavani, kam zkus napsat geojarry15 ;)

děkuji, je tam a funguje.


žeby tam už zase nebyl? :-) nemůžu ho najít
  • 0
Kris

#1304 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 11450 příspěvků(y)

Publikováno 22 May 2009 - 15:50

On tam porad je, jen nam nejaky 'kamarad' ze zdejsiho fora zaridil, ze to nejde vyhledat. No, nevadi, stejne to bude behem par dnu (tradicne) i na dalsich serverech. B)
  • 0

#1305 wendabr

wendabr

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 150 příspěvků(y)

Publikováno 23 May 2009 - 4:42

HaLuMa napsal/a:
On tam porad je, jen nam nejaky 'kamarad' ze zdejsiho fora zaridil, ze to nejde vyhledat. No, nevadi, stejne to bude behem par dnu (tradicne) i na dalsich serverech. B)


nezmatkujte, je tam pořád, ale musí se hledat jako jméno i s číslovkou dohromady...
  • 0

#1306 Kris_CZ

Kris_CZ

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 17 příspěvků(y)

Publikováno 25 May 2009 - 9:26

Zdravím, jde v Geoget nějak vybrat v seznamu najednou třeba 10 keší podle ID? je tam položka hledat podle ID? ale tam jde zadat jen jedna keš. Díky
  • 0
Kris

#1307 puczmeloun

puczmeloun

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1350 příspěvků(y)

Publikováno 27 May 2009 - 13:57

Soubor "xyz.loc" nemohl být importován, protože: Unclosed comment! [0:346] Co s tím mám dělat? Vubec nechapu co jsem spatne nainstaloval.. Diky za pomoc
  • 0

#1308 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 11450 příspěvků(y)

Publikováno 27 May 2009 - 14:15

Kris_CZ napsal/a:
Zdravím, jde v Geoget nějak vybrat v seznamu najednou třeba 10 keší podle ID? je tam položka hledat podle ID? ale tam jde zadat jen jedna keš.


Finta:

Napis si ta cisla do textoveho souboru pekne pod sebe, soubor pojmenuj cosi.ggt a nahraj ho do datoveho adresare.

Pak uz das jen nahrat seznam, vyberes tenhle soubor a mas to. ;)
  • 0

#1309 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 11450 příspěvků(y)

Publikováno 27 May 2009 - 14:19

puczmeloun napsal/a:
Soubor "xyz.loc" nemohl být importován, protože: Unclosed comment! [0:346]

Co s tím mám dělat? Vubec nechapu co jsem spatne nainstaloval..


Zacni tim, ze se zkus necim podivat dovnitr toho LOC souboru - takoveto chyby to hlasi,kdyz ma nesmyslnou vnitrni strukturu, nejcasteji proto, ze obsah zadny LOC neni. ;)

Zalezi na tom, jak js ten LOC ziskal. Naprklad pokud jsi jeste nikdy zadny LOC nestaghoval, tak je treba to zkusit rucne na webu a odsouhlasit licenci, a az pak pujde LOC stahovat. Nebo se zmenil web a nemas aktualni stahovatko.
  • 0

#1310 puczmeloun

puczmeloun

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1350 příspěvků(y)

Publikováno 27 May 2009 - 14:35

No on ten soubor xyz.loc neni az tak fyzicky jako spis virtualni (s silenym nazvem a ulozeny kdo vi kde)..., viz obrazek...nejsem IT takze potrebuju radu udelej tohle...diky moc za odpoved...
  • 0

#1311 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 11450 příspěvků(y)

Publikováno 27 May 2009 - 15:07

Virtualni urcite neni, geoget umi importovat jen opravdove soubory. Najdi si na www.geocaching,com libovolnou kesku a zmackni tlacitko na stazeni LOC souboru. Vyskoci na tebe stranka, kterou musis odsouhlasit. A az pak se pokousej stahovat ty kesky do Geogetu.
  • 0

#1312 puczmeloun

puczmeloun

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1350 příspěvků(y)

Publikováno 27 May 2009 - 15:58

Díky moc :D Ted to jede krásne...konečně nějaký vázne skvele fungující programek...miluju grafy :D
  • 0

#1313 *mio*

*mio*

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 26 příspěvků(y)

Publikováno 01 June 2009 - 7:53

Zdravím, Je možné přihlásit se pomocí GeoGetu, resp. geojarry na GC.com i když je v nicku nějaký český znak? V tomto případě se jedná o š. Vzal jsem svou instalaci, pouze vyměnil nick a heslo a nejde mi to. Je tam nějaký fígl?
  • 0

#1314 Qnik

Qnik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1262 příspěvků(y)

Publikováno 02 June 2009 - 21:02

Poslední dobou jsem si začal z větších cest dělat pomocí GG FieldNotes...líp se mě pak loguje, nemusím tolik hledat. Dělám FN tak, že si najdu po jednom pixly co jsem našel, očasuju a vygeneruju FN. hledám pixly přes název, někdy mě vyběhne víc pixel a třebas sériovky..mě vyběhnou v ne takovém pořadí jaké potřebuju (časy dodávám až později)..nebyla by možnost nějak posunout pixlu o řádek vejš či níž? Prostě tak jakože...posouvat s pixlou tak abych ji měl tam kde potřebuju;)
  • 0
60CSx + Galaxy Ace + A:Drake*****/c:geo

Vložený obrázek

#1315 gord

gord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 6631 příspěvků(y)

Publikováno 02 June 2009 - 21:12

Jde to pretahnout mysi. oznacis kesku a s podrzenym CTRL ji presunes tam, kde ji chces mit.
  • 0

MHD/PID vybranych mest CR jako POI (diskuse)
GeoGet:
- OwnMaintenance - prehled udrzby vlastnich kesi - v1.1.3 (diskuse)
- Combine 2 - automatizace opakovanych cinnosti (diskuse, dávky)
- Spoiler - uložení spoilerů do GPS jako POI (diskuse)

- Stator - statistiky y GeoGetu (diskuse)

- Náhrada GJ legálními postupy

 


#1316 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 11450 příspěvků(y)

Publikováno 02 June 2009 - 21:29

A taky to jde klavesnici ALT+ sipky nahoru ci dolu (V menu Seznam jsou na to i volby...) ;)
  • 0

#1317 kolombo

kolombo

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5543 příspěvků(y)

Publikováno 02 June 2009 - 21:44

Qnik napsal/a:
Poslední dobou jsem si začal z větších cest dělat pomocí GG FieldNotes...líp se mě pak loguje, nemusím tolik hledat. Dělám FN tak, že si najdu po jednom pixly co jsem našel, očasuju a vygeneruju FN. hledám pixly přes název, někdy mě vyběhne víc pixel a třebas sériovky..mě vyběhnou v ne takovém pořadí jaké potřebuju (časy dodávám až později)..nebyla by možnost nějak posunout pixlu o řádek vejš či níž? Prostě tak jakože...posouvat s pixlou tak abych ji měl tam kde potřebuju;)


Já to dělám přesně obráceně :-)

Při nalezení keše si uložím WP a pak loguju za pomoci MapSource podle prošlé trasy a WP. Seznam keší v GG si vytvářím prostým kopírovat v adresním řádku browseru, tím ji GG jednoznačně vybere.

A pak jen naimportuju do GG listingy včetně logů a časů ...
  • 0

Miroslav Kolombo, k.t.

Garmin Oregon 600

N50 45.701 E015 05.508

ICQ: 343-044-770

kolombo@kolombo.cz


#1318 medwyn_cz

medwyn_cz

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1397 příspěvků(y)

Publikováno 02 June 2009 - 21:46

Ja nahledam v GG podle jmena, seradim a zmacknu makro, ktere mi otevre pro vsechny oznacene kesky logovaci okno na webu ;-). Zaloguju, a pak vsem uz nahledanym keskam stahnu listing.
  • 0

#1319 kolombo

kolombo

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5543 příspěvků(y)

Publikováno 03 June 2009 - 6:33

medwyn_cz napsal/a:
Ja nahledam v GG podle jmena, seradim a zmacknu makro, ktere mi otevre pro vsechny oznacene kesky logovaci okno na webu ;-).


Já keše otvírám skrz MapSource volbou Najít blízko uložené schránky .... Má to tu výhodu, že si nemusím pamatovat přesný název, stačí přibližné místo v mapě, pak už si tu správnou vyberu.

Každopádně, pokud mi nebude Field Notes produkovat sama GPS, tak jiný systém asi nezavedu.
  • 0

Miroslav Kolombo, k.t.

Garmin Oregon 600

N50 45.701 E015 05.508

ICQ: 343-044-770

kolombo@kolombo.cz


#1320 Qnik

Qnik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1262 příspěvků(y)

Publikováno 03 June 2009 - 6:47

Zase mi neco uniklo..jn, jeste ten program proste neznam:-) Diky...Jo Kolombo..tak jsem to taky dělával. Ale přišel jsem na to, že když si udělám Field Notes tak to mám za 15-30 minut, pak to nahraju na server a můžu kdykoliv logovat z telefonu nebo prostě..odkudkoli když si vzpomenu a nemusím přemýšlet, kde jsem předtím skončil. Co si budem říkat, vše to bylo dáno tím způsobem lovu v minulých měsících..(100+ za víkend...)
  • 0
60CSx + Galaxy Ace + A:Drake*****/c:geo

Vložený obrázek




1 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 1 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama