Přejít na obsah


Fotka

Geoget 2


  • Zamčené téma Toto téma je zamknuto
1966 odpovědí na toto téma

#1661 bossno

bossno

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 148 příspěvků(y)

Publikováno 06 říjen 2009 - 20:31

Jak do GG naimportuju nálezy z Oregona ze souboru geocache_visit.txt. Pomocí importu TXT souboru mi to nějak nejde. Jde mi hlavně o časy nálezů a ty mám přesně přímo v navigaci. To že budou o dvě hodiny posunutý už nějak překousnu.
  • 0

#1662 medwyn_cz

medwyn_cz

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 397 příspěvků(y)

Publikováno 06 říjen 2009 - 20:49

Nenaimportujes. Neni na to staveny.
Casy nalezu se importuji z logu, logy se importuji z GPX PQ MyFinds (nebo HTML - napriklad i pomoci Geojarry)

Spravny postup oznacovani nalezu je
geocache_visits -> geocaching.com web -> GeoGet

Jsou tu jiste designove duvody, proc neni mozne (a vlastne ani vhodne) importovat nalezy odkudkoliv jinud (log_id, obsazeni textu logu v databazi ... )
  • 0

#1663 bossno

bossno

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 148 příspěvků(y)

Publikováno 06 říjen 2009 - 21:01

Jo tak to dělám, ale v PQ MyFinds není aktuální čas nálezu ten mám v navigaci a ten soubor můžu vygenerovat jen jednou tejdně, nejde to automaticky a ještě se musí dlouho čekat než ten mej dorazí. A když jsem v importu GG našel "TXT s nálezy" tak jsem se zaradoval že je to to co hledám, ale nejde to. Tak co je soubor TXT s nálezy? K čemu slouží?
  • 0

#1664 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 11 450 příspěvků(y)

Publikováno 06 říjen 2009 - 21:06

textovy soubor s nalezy je kompatibilni s tim, co se pouziva tady: http://www.geocaching.cz/nalezy.php

Import z field-notes je rozhodne v planu, jakmile se k tomu dostanu.
  • 0

#1665 bossno

bossno

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 148 příspěvků(y)

Publikováno 06 říjen 2009 - 21:18

Super a dík za tvoji práci. Hlavně nemusím hledat to co není.
  • 0

#1666 gord

gord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 6 631 příspěvků(y)

Publikováno 12 říjen 2009 - 8:06

Jak je to vyreseno s aktualizaci listingu/hintu pokud si po jeho rucni editaci znovu importuji kesku?
  • 0

MHD/PID vybranych mest CR jako POI (diskuse)
GeoGet:
- OwnMaintenance - prehled udrzby vlastnich kesi - v1.1.3 (diskuse)
- Combine 2 - automatizace opakovanych cinnosti (diskuse, dávky)
- Spoiler - uložení spoilerů do GPS jako POI (diskuse)

- Stator - statistiky y GeoGetu (diskuse)

- Náhrada GJ legálními postupy

 


#1667 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 11 450 příspěvků(y)

Publikováno 12 říjen 2009 - 8:49

Prepatla se to. ;) Ale hodlam to poresit.
  • 0

#1668 bossno

bossno

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 148 příspěvků(y)

Publikováno 12 říjen 2009 - 13:48

HaLuMa napsal/a:
Import z field-notes je rozhodne v planu, jakmile se k tomu dostanu.


Moooc by se hodilo aby GG uměl import nalezených keší přímo z navigace.
Nyní když pomocí makra Combine už je vše skoro automatické. Tak by šlo i pravidelně si aktualizovat nálezy a nemusí se čekat na PQ s nálezy.
A hlavně tam nejsou časy nálezů, kdežto v navigaci je mám přesně.
Díky a prosím o tuto funkci.
  • 0

#1669 gord

gord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 6 631 příspěvků(y)

Publikováno 12 říjen 2009 - 14:00

Neni to tak dlouho, co tu HaLuMa psal, ze neco na import cache_visits.txt pocita, ale nema to extra prioritu. TAkze jen pockat a vydrzet.
  • 0

MHD/PID vybranych mest CR jako POI (diskuse)
GeoGet:
- OwnMaintenance - prehled udrzby vlastnich kesi - v1.1.3 (diskuse)
- Combine 2 - automatizace opakovanych cinnosti (diskuse, dávky)
- Spoiler - uložení spoilerů do GPS jako POI (diskuse)

- Stator - statistiky y GeoGetu (diskuse)

- Náhrada GJ legálními postupy

 


#1670 S474N

S474N

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 6 522 příspěvků(y)

Publikováno 12 říjen 2009 - 15:45

Lze nejak nastavit, aby si GeoGet pamatoval nastaveni? Jde mi konkretne napriklad o to, aby si zapamatoval po vypnuti, dle ktereho sloupce jsem provedl naposledy vytrideni. Dale pokud si ulozim okno s jednotlivym vypisem cache, tak si sice zapamatuje rozmery, ale nejakym zahadnym zpusobem mi okno posouva doprava dolu, castecne az za obrazovku. Jde toto nejak poresit?
  • 0

#1671 sobikovi

sobikovi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 7 934 příspěvků(y)

Publikováno 12 říjen 2009 - 15:59

S474N napsal/a:
Lze nejak nastavit, aby si GeoGet pamatoval nastaveni? Jde mi konkretne napriklad o to, aby si zapamatoval po vypnuti, dle ktereho sloupce jsem provedl naposledy vytrideni. Dale pokud si ulozim okno s jednotlivym vypisem cache, tak si sice zapamatuje rozmery, ale nejakym zahadnym zpusobem mi okno posouva doprava dolu, castecne az za obrazovku. Jde toto nejak poresit?

Pokud vím, tak nejde :( Žádal jsem tady o to již několikrát, ale bohužel bez odezvy...
  • 0

#1672 Pitrus

Pitrus

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 301 příspěvků(y)

Publikováno 12 říjen 2009 - 16:00

Taky bych se zeptal jestli jde nejak natvrdo nastavit slozku pro import a pro export. Mam je z urcitych duvodu na "D:\" takze ted mam pravidelne klikaci cviceni nez to po kazdym spusteni nastavim.
  • 0

#1673 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 11 450 příspěvků(y)

Publikováno 12 říjen 2009 - 18:02

S474N napsal/a:
Lze nejak nastavit, aby si GeoGet pamatoval nastaveni? Jde mi konkretne napriklad o to, aby si zapamatoval po vypnuti, dle ktereho sloupce jsem provedl naposledy vytrideni. Dale pokud si ulozim okno s jednotlivym vypisem cache, tak si sice zapamatuje rozmery, ale nejakym zahadnym zpusobem mi okno posouva doprava dolu, castecne az za obrazovku. Jde toto nejak poresit?


On to sice Sobik uz nekolikrat pozadoval, on pozaduje casto, ale ja mam jen dve ruce a nejste tady sami! ;)

Takze poporade:
- zapamatovani razeni bude az budu predelavat vnitrnosti filtru. (A s tim se sveze i rozsireni moznosti filtrovani a dalsi pozadovane upravy.)

- ano, u okna s kesi se zapamatuji jen rozmery, nikoliv vsak poloha. Poloha je urcovana operacnim systemem. To proto, ze kdyz si otevres vice kesi najednou, tak abys je nemel vsechny nasyslene na sobe na jednom miste. To 'zahadne posouvani' je zcela standardni system pozicovani oken ve Windows.
  • 0

#1674 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 11 450 příspěvků(y)

Publikováno 12 říjen 2009 - 18:03

Pitrus napsal/a:
Taky bych se zeptal jestli jde nejak natvrdo nastavit slozku pro import a pro export. Mam je z urcitych duvodu na "D:\" takze ted mam pravidelne klikaci cviceni nez to po kazdym spusteni nastavim.


Tohle uz nejakou dobu bydli na mem pamatovaku, ale jeste jsem se k tomu nedostal.
  • 0

#1675 gozer.cz

gozer.cz

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 78 příspěvků(y)

Publikováno 12 říjen 2009 - 18:39

Ahoj, co dělám špatně u vlastní keše. Když dám aktualizovat resp. stáhnout všechny logy, tak se mi to přepíše posledními 5ti a víc tam nedostanu? V GG ji rozkliknu, dám download listng+all logs, ale stáhne se pouze posledních 5, takže i statistiky lezou nesmyslné. Bohužel jsem to nikde na fóru nenašel
  • 0

#1676 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 11 450 příspěvků(y)

Publikováno 12 říjen 2009 - 18:51

Zjevne ti nesouhlasi tvoje jmeno v konfiguraci geogetu se jmenem, ktere je u te kese uvedeno jako autor. Jakmile to totiz souhlasi, Geoget zacne tu kesku v seznamu zobrazovat fialove a nebude u te kesky odmazavat stare logy.
  • 0

#1677 gozer.cz

gozer.cz

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 78 příspěvků(y)

Publikováno 12 říjen 2009 - 19:03

Díky za radu, chyba mezi kompem a židlí
  • 0

#1678 S474N

S474N

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 6 522 příspěvků(y)

Publikováno 12 říjen 2009 - 19:25

HaLuMa napsal/a:
- ano, u okna s kesi se zapamatuji jen rozmery, nikoliv vsak poloha. Poloha je urcovana operacnim systemem. To proto, ze kdyz si otevres vice kesi najednou, tak abys je nemel vsechny nasyslene na sobe na jednom miste. To 'zahadne posouvani' je zcela standardni system pozicovani oken ve Windows.

A slo by alespon udelat, aby to prvni okno bylo "vystredeno" na stred?
  • 0

#1679 sobikovi

sobikovi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 7 934 příspěvků(y)

Publikováno 12 říjen 2009 - 22:28

to Haluma: díky za to, že třídění a nastavení adresářů je v plánu ;) Myslím, že to potěší mnohem víc uživatelů GG.
  • 0

#1680 Mudlodcera

Mudlodcera

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 386 příspěvků(y)

Publikováno 13 říjen 2009 - 19:59

Chtela bych se jen zeptat, jak opravit chybu, kterou mi GG ted udelal u vsech eventu. Nastavil mi datum jejich vzniku na den 1.1.2000 i kdyz oridinalne na strance jsou data jina. Jak to opravit? (nahrati listingu pres geojarry, ci klasickym ulozeni stranky z prohlezece a nahratim do GG nefunguje)
  • 0




6 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 6 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama