Přejít na obsah


Fotka

Geoget 2


  • Zamčené téma Toto téma je zamknuto
1966 odpovědí na toto téma

#1681 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 11450 příspěvků(y)

Publikováno 13 October 2009 - 20:45

Letmym pohledem - zmenila se HTML hlavicka u eventu, takze to ted nedokaze dekodovat datum (a mozna i autory...). Proto je tam vychozi datum 1.1.2000. Zkus importovat seznam kesi, tam by se to datum melo dekodovat spravne a prepise se tim v databazi. (tedy staci GJ skript download-update, protoze eventy jsou na zacatku...)
  • 0

#1682 Mudlodcera

Mudlodcera

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 386 příspěvků(y)

Publikováno 14 October 2009 - 9:53

No tak jsem tvou radu zkusila a stale mam u eventu datum 1.1.2000 ale zkusim stahnout vse a uvidim jestli to pomuze nejak.
  • 0

#1683 Mudlodcera

Mudlodcera

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 386 příspěvků(y)

Publikováno 14 October 2009 - 23:41

Hmm tak nepomohlo ani stazeni update ani vseho, takze fakt nevim, jak to opravit
  • 0

#1684 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 11450 příspěvků(y)

Publikováno 15 October 2009 - 8:07

ok, mrknu se na to.
  • 0

#1685 Rufuc

Rufuc

    Rufuc

  • Members
  • PipPipPip
  • 746 příspěvků(y)

Publikováno 16 October 2009 - 9:06

Mám problém s řazením sloupců v geogetu2 (nejnovější verze nainstalována) Nevím jestli se to tu už řešilo, protože toto vlákno je moc obsáhlé. Pokud se to řešilo, tak se omlouvám. Řazení sloupců od největší po nejmenší hodnotu či naopak se podle mě nechová tak, jak by mělo. Když si chci keše seřadit od nejližší po nejvzdálenější od nastaveného Ref. bodu, tak se to při pokliku na sloupec vzdálenost seřadí dobře, ale někdy musím kliknout dvakrát i třikrát aby se to seřadilo kompletně, jinak je to jaksi zpřeházené. Čili posloupnost není vždy dodržena. Nejdivněji se mi to chová ve sloupcích, kde se mi zobrazuje hodnota tagu bestof a hodnocení nahrál jsem si přes pq bookmark best of keší ten si v geogetu uložil jako seznam bestof. Když si ten seznam načtu a chci si seřadit keše podle počtu bestof bookmarků nebo hodnocení. nikdy nedosáhnu posloupnosti. Dám od největší hodnoty po nejmenší a sloupec se seřadí dle hodnoty best of: 9,8,7,6,5,7,3,27,22,2,18,17 atd.. Pokud dám od nejmenší po největší, taky se to seřadí nesmyslně. u hodnocení to dělá stejný cirkus. čím to je? je to tím, že v seznamu to funguje jinak? a ještě jedna věc... V nastavení filtru si mohu dát filtrování i podle SK krajů a okresů, ale pokud si spustím makro "Aktualizovat dle krajů okresů..." tak mi to slovenským keším nepřiřadí ani kraj ani okres...Ručně jim to přiřadit taky nejde (nebo nevím jak) když už v geogety ty poligony SK jsou, nemohlo by s tím to makro taky počítat?
  • 0
GeoWiki - Vše co jste chtěli vědět o Geocachingu
Garmin Oregon GPS Wiki - Vše co jste chtěli vědět o Garmin Oregonu
Geoget - Jak rozchodit Geoget, statistiky aj.
Instalace Topo czech do počítače

#1686 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 11450 příspěvků(y)

Publikováno 16 October 2009 - 9:25

Razeni podle vzdalenosti ma dva rezimy. V jednom se radi primarne jen podle vzdalenosti. V druhem rezimu (signalizovany sipkou v zahlavi toho sloupce) se radi primarne podle smeru a az sekundarne podle vzdalenosti. Takze to klikani na sloupec ma ctyri stavy a postupne se to prepina. U razeni podle sloupce s tagy je podstatne, jestli mas v definici sloupce zapnute textove nebo numericke razeni.
  • 0

#1687 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 11450 příspěvků(y)

Publikováno 16 October 2009 - 9:26

Mimochodem - neni sebemensi duvod se pokouset vejit se vsemi dotazy prave a jen do tohoto vlakna! Mame k dispozici celou diskuzi, klidne tu zakladejte vlakna nova! Kdo se pak v tom ma vyznat?
  • 0

#1688 Rufuc

Rufuc

    Rufuc

  • Members
  • PipPipPip
  • 746 příspěvků(y)

Publikováno 16 October 2009 - 9:48

super..vyřešeno, dík za nové info ok. příště nové téma, pokud to bude vhodné jako s tímto problémem
  • 0
GeoWiki - Vše co jste chtěli vědět o Geocachingu
Garmin Oregon GPS Wiki - Vše co jste chtěli vědět o Garmin Oregonu
Geoget - Jak rozchodit Geoget, statistiky aj.
Instalace Topo czech do počítače

#1689 kolombo

kolombo

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5543 příspěvků(y)

Publikováno 24 October 2009 - 12:43

Napadla mne drobnost ke třídění sloupců: Co tak si mít možnost nastavit default třídění pro daný sloupec, pokud je více možností ? Především myslím vzdálenost od zvoleného referenčního bodu, kde je nejčastěji potřeba kruhové zobrazení vzdáleností a většina z nás se k němu proklikává na několikrát. A také by se hodilo, mít možnost nastavit vybraný TAG ke keši přimo pravým tlačítkem myši, ne složitě skrz několik voleb v editaci vlastností keše.
  • 0

Miroslav Kolombo, k.t.

Garmin Oregon 600

N50 45.701 E015 05.508

ICQ: 343-044-770

kolombo@kolombo.cz


#1690 kolombo

kolombo

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5543 příspěvků(y)

Publikováno 27 October 2009 - 19:05

Pokud má keš opravdu krátký listing, tak se GG tváří, že nic nenaimportoval. Třeba tahle: GC20A9T Desetinny doplnek
  • 0

Miroslav Kolombo, k.t.

Garmin Oregon 600

N50 45.701 E015 05.508

ICQ: 343-044-770

kolombo@kolombo.cz


#1691 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 11450 příspěvků(y)

Publikováno 27 October 2009 - 19:25

Ted to zkousim a nevidim problem. Ve statistice po importuje videt, ze doslo k aktualizaci kesky, logu... jen u listingu je nula. To je ale v poradku, protoze tam zadny listing (rozumej kratky nebo dlouhy popis) neni.
  • 0

#1692 kolombo

kolombo

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5543 příspěvků(y)

Publikováno 27 October 2009 - 19:41

HaLuMa napsal/a:
Ted to zkousim a nevidim problem. Ve statistice po importuje videt, ze doslo k aktualizaci kesky, logu... jen u listingu je nula. To je ale v poradku, protoze tam zadny listing (rozumej kratky nebo dlouhy popis) neni.


Píše mi to tohle: Unknown cache listing!

Je ovšem otázka, jestli u takovéhoto vtípku je rozumné řešení :-(
  • 0

Miroslav Kolombo, k.t.

Garmin Oregon 600

N50 45.701 E015 05.508

ICQ: 343-044-770

kolombo@kolombo.cz


#1693 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 11450 příspěvků(y)

Publikováno 27 October 2009 - 19:50

Bohuzel, ale ono to ma pravdu. ;) Zadny listing se nenaimportoval, prtooze tam zadny nebyl. A geoget se pri zorbazovani listingu podiva do databaze, a kdyz tam zadny listing neuvidi, tak misto nej napise tohle. Prijde mi, ze kvuli takovemuto uletu predelat Geoget, aby si pamatoval nejaky flag "importoval jsi listing, ale zadny tam nebyl", to se mi fakt nechce. Predpokladam, ze dotcena kes byla bud omylem predcasne pustena a listing se u ni brzy objevi, nebo stejne pujde do archivu, ne?
  • 0

#1694 Pe_Bo

Pe_Bo

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 432 příspěvků(y)

Publikováno 27 October 2009 - 20:06

HaLuMa napsal/a:
Bohuzel, ale ono to ma pravdu. ;)
Zadny listing se nenaimportoval, prtooze tam zadny nebyl. A geoget se pri zorbazovani listingu podiva do databaze, a kdyz tam zadny listing neuvidi, tak misto nej napise tohle.

Prijde mi, ze kvuli takovemuto uletu predelat Geoget, aby si pamatoval nejaky flag "importoval jsi listing, ale zadny tam nebyl", to se mi fakt nechce.

Predpokladam, ze dotcena kes byla bud omylem predcasne pustena a listing se u ni brzy objevi, nebo stejne pujde do archivu, ne?


Žádný a prázdný je rozdíl (to je podobné jako soubor na disku s nulovou délkou...).
  • 0

#1695 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 11450 příspěvků(y)

Publikováno 27 October 2009 - 20:34

Miluji teoretiky. :P O cem jsem asi tak mluvil? proste se mi nechce zavadet prazdny zaznam v databazi jen kvuli tomu, ze nekdo neumi spravne zalozit kesku. Nebo ty jsi snad uz tu kesku vylustil a ten prazdny listing je tam schvalne? B)
  • 0

#1696 sobikovi

sobikovi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 7934 příspěvků(y)

Publikováno 27 October 2009 - 20:53

Přikloním se k ostatním - i prázdný listing je listing a myslím že není nutné na straně programu hodnotit, zda ano či ne. Osobně mi vadí daleko víc, že mám u záznamu keše značku že je bez listingu, než že bude prázdný. Pro mne je to avizo něčeho špatného, že je někde chyba.
  • 0

#1697 pozorjed

pozorjed

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 668 příspěvků(y)

Publikováno 27 October 2009 - 21:04

kolombo napsal/a:
Pokud má keš opravdu krátký listing, tak se GG tváří, že nic nenaimportoval.
Třeba tahle: GC20A9T Desetinny doplnek

divné, keš je naimportovaná, jde exportovat dál, při zobrazení mi žádnou chybovou hlášku nezobrazuje. Tož vám nezbývá, než ji rychle vyluštit a odlovit, pak nebude vadit ten prázdný listing :D
  • 0

#1698 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 11450 příspěvků(y)

Publikováno 27 October 2009 - 21:06

Skoda ze si neuvedomujete, co by takove pocinani zpusobilo... dovedu si predstavit hned nekolik nemilych situaci, ktere by vedly k nechtenemu vymazani jiz existujiciho listingu. (chyba parsovani HTML po zmene stranek, castecna data v GPX, ...) To bych pak zase musel poslouchat nazory, ze kdyz je listing prazdny, tak je preci neco spatne a nemuzu tim ta data prepatlat. Ze?
  • 0

#1699 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 11450 příspěvků(y)

Publikováno 27 October 2009 - 21:11

pozorjed napsal/a:
divné, keš je naimportovaná, jde exportovat dál, při zobrazení mi žádnou chybovou hlášku nezobrazuje. Tož vám nezbývá, než ji rychle vyluštit a odlovit, pak nebude vadit ten prázdný listing :D


Nejde o chybovou hlasku, jde jen o dve veci:

GG se ke kesce chova, jako by jeji listing v databazi nemel, tedy zobrazuje misto textu listingu onu zminenou vetu a v seznamu neukazuje kolecko symbolizujici pritomnost listingu.

O nic vic nejde!
  • 0

#1700 pozorjed

pozorjed

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 668 příspěvků(y)

Publikováno 27 October 2009 - 21:14

HaLuMa napsal/a:
tedy zobrazuje misto textu listingu onu zminenou vetu

mě právě ne, nezobrazí se nic, žádnou onu větu tam nemám, jen 2 mapy :)
  • 0




6 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 6 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama