Přejít na obsah


Fotka

Klicnik team dosahl 1000 a my howada jsme mu nikdo nepogratulovali


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
2 odpovědí na toto téma

#1 Harwey

Harwey

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 208 příspěvků(y)

Publikováno 08 srpen 2008 - 20:01

Takže Tome bohužel velice opožděně, ale přeci gratuluji k tisícovce. Nějak jsem zde to fórum v poslední době moc nesledoval, takže to je snad taková malá moje omluva. Nevím, proč ostatní "kamarádi" nebo snad bývalí?? "kamarádi" z Brna si toho tvého milníku nevšimli. Jestli zde nějaká gratulace je, tak se omlouvám, ale slepý som nevidím...:( Každopádně jsem rád chodil na tvoje cache (nejsou naštěstí typu - howno v trávě u cache":D:D). Nejvíc se mi líbila Darkness a jsem rád, že jsi ji obnovil. Mám ji ve svém WatchListu a rád čtu logy ostatních. Jsem rád, že jsi to zase rozjel a doufám, že brzy vyrazím i na nějakou novou tvoji cache.:)B)
  • 0

#2 JaKr

JaKr

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 280 příspěvků(y)

Publikováno 09 srpen 2008 - 20:49

Rádi se připojujeme k opožděné, ale upřimné gartulaci. Víme, že Tomovi nikdy nešlo o kvantitu, ale kvalitu. Rádi vzpomínáme na některé, dnes již neexistující Tomovi cache, chystáme se na ty, které jsme dosud neodlovili a rádi bychom se zase někdy setkali. Hodně pěkných zážitků při geocachingu i Tvých dalších aktivitách, přejí D+H.
  • 0

#3 RudaRaptor

RudaRaptor

    RudaRaptor

  • Members
  • PipPipPip
  • 264 příspěvků(y)

Publikováno 10 srpen 2008 - 19:02

No u teto gratulace nemuzeme chybet. Odlovili jsme spoustu tvych krabicek a na dalsi se chystame. Takze velmi gratulujeme. At se ti dari.
  • 0




1 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 1 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama