Přejít na obsah


Fotka

Levy breh -only!!!


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
12 odpovědí na toto téma

#1 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 05 září 2005 - 12:57

Tak lidi, jak to vidite? Kdo hraje za levobrezni? Taky bychom si mohli dat nekde strategickou poradu.
  • 0

#2 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 05 září 2005 - 14:17

Ahoj, Jak jsem jiz psal, jako Malostranak se hlasim se k levemu brehu, skoro se ale bojim neco jeste napsat, aby zase kvuli tomu nejaci dalis lide neodesli z fora nebo rovnou neprastili s geocachingem, coz fakt nebyl umysl a dost me to mrzi :( Nicmene k tve vyzve...Nejaka porada by se urcite hodila, zatim je nas ae ponekud malo safra :(
  • 0

#3 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 05 září 2005 - 16:02

Tak lidi, jak to vidite? Kdo hraje za levobrezni? Taky bychom si mohli dat nekde strategickou poradu.


Jasně že se zapojuji-LEVOBŘEŽÁK. Koukam že Baluu a GiramoNdo už to rozjeli, takže do útokuuuuuuu :-D
A nějaká tajná porada by se hodila. Alespoň poznat ty, kteří kopou za tento tým.
  • 0

#4 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 05 září 2005 - 19:06

Tak lidi, jak to vidite? Kdo hraje za levobrezni? Taky bychom si mohli dat nekde strategickou poradu.


Jsem s vámi! O čem se chcete radit? Hlavně si můžem vyměnit nějaké "rychlejší" kontakty než tohle fórum, ať můžem bleskově fungovat.
  • 0

#5 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 05 září 2005 - 21:21

Napada me zpusob bleskove komunikace. Dnes to jeste proverim a kdyz to bude fungovat, tak to rozjedu.
  • 0

#6 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 06 září 2005 - 0:15

Jako levobrezak se zapojuju do hry! Hrrr na ne :-)
  • 0

#7 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 06 září 2005 - 18:11

Tak lidi, jak to vidite? Kdo hraje za levobrezni? Taky bychom si mohli dat nekde strategickou poradu.

To nas zatim moc neni, kde jste vsichni karlovarsti, chebsti, plzensti a dalsi geohraci?
  • 0

#8 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 06 září 2005 - 21:24

Tak dobre no... Chtel sem se infiltrovat k pravobrezni, ale jo, hlasim se k vam panove! ;)
  • 0

#9 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 07 září 2005 - 10:31

Jsem tu !!!
  • 0

#10 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 07 září 2005 - 10:56

Tak lidi, jak to vidite? Kdo hraje za levobrezni? Taky bychom si mohli dat nekde strategickou poradu.

Taky se pridavam
  • 0

#11 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 06 září 2005 - 0:39

Ahoj,

Jak jsem jiz psal, jako Malostranak se hlasim se k levemu brehu, skoro se ale bojim neco jeste napsat, aby zase kvuli tomu nejaci dalis lide neodesli z fora nebo rovnou neprastili s geocachingem, coz fakt nebyl umysl a dost me to mrzi :( Nicmene k tve vyzve...Nejaka porada by se urcite hodila, zatim je nas ae ponekud malo safra :(

Možná je nás míň, ale jsou tu silné a hlavně aktivní komunity z Kladna, Plzně, Karl.Varů, možná ještě někdo ze severozápadu (mám na mysli Ústí n.L.), moje maličkost (můj lovecký revír je k vidění na mém profilu). A proto..nepřátel se nelekejme, na množství nehleďme... .
  • 0

#12 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 05 září 2005 - 22:30

Vyborne! Hned jsem si taky bezel koupit do nonstop Tesca hromadu korespondaku :) Ve skutecnosti se tesim, az nejakou akci rozjedem, az bude fungovat tajny zpravodajsky kanal, dej vedet :)
  • 0

#13 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 06 září 2005 - 22:18

Tak jo! Jsem zde, Teplicak.
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama