Přejít na obsah


Fotka

dalsie geopivo


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
13 odpovědí na toto téma

#1 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 07 září 2005 - 17:36

Je cas schladit vasne pivom, a na to je tu Geopivo :) Tymto sloganom oznamujem dalsie geopivo - v spolupraci s Bentleym bude na Stvanici a bude sa niest v znameni piva a masa - Meat edition :) Vyhovuje Vam termin stvrtok 6.10.? (niektori uz vedia, ze planujem aj Carcassonne edition - nakoniec som sa rozhodol nespajat maso so spolocenskou hrou, aby sme nemali spinave karticky :) a Carcassonne edition bude koncom rijna mozno pri cache T4free :) ak Who bude suhlasit.
Takze 6.10. je ok?
  • 0

#2 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 07 září 2005 - 20:28

Patek by mi vyhovoval vice, ale prizpusobim se... JInak ale na Carcassone edition se mooooc tesim... Uz sem dokonece zakoupil i treti rozsireni. ;)))
  • 0

#3 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 07 září 2005 - 20:38

Je cas schladit vasne pivom, a na to je tu Geopivo :) Tymto sloganom oznamujem dalsie geopivo - v spolupraci s Bentleym bude na Stvanici a bude sa niest v znameni piva a masa - Meat edition :) Vyhovuje Vam termin stvrtok 6.10.? (niektori uz vedia, ze planujem aj Carcassonne edition - nakoniec som sa rozhodol nespajat maso so spolocenskou hrou, aby sme nemali spinave karticky :) a Carcassonne edition bude koncom rijna mozno pri cache T4free :) ak Who bude suhlasit.
Takze 6.10. je ok?

Co kdyby se to jmenovalo "beer and carrot edition" pro nas hlodavce :)
  • 0

#4 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 07 září 2005 - 20:44

Who předběžně souhlasí, i když se nejprve musí dotázat svého nadřízeného - čiliže otce.. :-) Souhlasí i přesto, že to vaše Ccaarrccaassoonnee nikdy nehrál, protože je odkojený na Osadnících... jůů, což takhle Osadníci Event? :):):) Who (čtí [Hůů])

P.S.: Tak opilý jako jsem dneska jsem ještě v práci nebyl... ale může za to můj otec/zaměstnavatel, kterýžto do mě nalámal to množství tekutin... :-)
  • 0

#5 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 07 září 2005 - 22:54

Je cas schladit vasne pivom, a na to je tu Geopivo :) Tymto sloganom oznamujem dalsie geopivo - v spolupraci s Bentleym bude na Stvanici a bude sa niest v znameni piva a masa - Meat edition :)
Takze 6.10. je ok?

Uncle Meat edition, sounds good :-)
Vubec nevim, jaky podnik je na Stvanici, co tam toci, je tam dost mista, aby se tam vesli geocacheri pri soucasnem masovem rozsireni, a aby ti, co se tu pohadali, nemuseli sedet u jednoho stolu?
6.10. je tusim taky den armady, mohla by byt nejaka soutez o ammobox.
  • 0

#6 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 07 září 2005 - 23:05

Carcassonne edition beru vsema deseti :-) Kdo nezna a chce zkusit, mam komplet zakladni sadu + vsechny oficialni cz rozsireni + dalsich nekolik neoficialnich pripravenejch v kompu, jen to vytisknou, rozstrihat a muzete hrat :-) Ve stejnym tvaru mam i Osadniky z Katanu a Runebound, kdyby nekdo mel zajem, necht se ozve ... neznali mohou studovat zde : http://www.boardgamegeek.com :-)
  • 0

#7 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 08 září 2005 - 10:34

Je cas schladit vasne pivom, a na to je tu Geopivo
Takze 6.10. je ok?

Termin 6.10. je OK
  • 0

#8 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 08 září 2005 - 16:18

Ten podnik na Stvanici je sportovni klubovna na byvalem hristi TJ Slavoj. Mista je tam habakuk. Predpokladame, ze budeme sedet venku pod striskou. Pro nasi potrebu se bude udit cela veprova kyta ale je tam moznost dat si i jine jidlo. Toci se zde Gambrinus 10. Pojetim je to sportovnejsi, tak zadne smokingy.
  • 0

#9 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 07 září 2005 - 20:46

Co kdyby se to jmenovalo "beer and carrot edition" pro nas hlodavce :)



Pecko, vy si udělejte mrkvový event... já bych pro nás masožravce zase navrhoval Tatarák Event... no nezní to báječně?? :-) Třeba v hospodě Na Slamníku v Dejvicích, kde mají výtečný tataráček! :-) Who
  • 0

#10 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 08 září 2005 - 8:50

...je tam dost mista, aby ti, co se tu pohadali, nemuseli sedet u jednoho stolu?

Neni prave geopivo proto, aby si k tomu jednomu stolu sedli ??? Treba nejsou vsichni jako ty a po ostrych vymenach nazoru sve kolegy i nadale zdravi, navstevuji jejich kesky a sedi s nimi u stolu ;)
  • 0

#11 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 08 září 2005 - 16:41

6.10.2005 je dobrý termín - už ho mám v kalendáři.
  • 0

#12 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 08 září 2005 - 16:51

Kejta a G10. Dokonala kombinace! Tohle geopivo nasadi latku tem dalsim zatracene vysoko ;)))
  • 0

#13 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 08 září 2005 - 17:08

Uz se tesim na otravu zivocisnymi bilkovinami. Doufam, ze mi to toho nic nevleze.
  • 0

#14 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 08 září 2005 - 18:42

Uz se tesim na otravu zivocisnymi bilkovinami. Doufam, ze mi to toho nic nevleze.

mas na mysli svalovca?

  • 0




2 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 2 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama